Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Tom Holland Najnowsze wiadomości i informacje

Zdjęcia do Spider-Man Far From Home zakończone

AlexB, 17 października 2018, 13:45

Po niemal trzech miesiącach zakończyły się główne zdjęcia do Spider-Man: Far From Home, czyli kolejnej odsłony przygód pajęczego superbohatera z Tomem Hollandem i Jake'iem Gyllenhaalem w rolach głównych. Film zadebiutuje w lipcu 2019 roku.

Tom Holland ujawnił tytuł kontynuacji Spider-Man: Homecoming

Czarny Wilk, 25 czerwca 2018, 10:41

Aktor wcielający się w tytułową rolę w filmach o Człowieku-Pająku ujawnił, jaki podtytuł nosić będzie kontynuacja zeszłorocznego Spider-Man: Homecoming, którą zobaczymy już w przyszłym roku.

Film Venom z Peterem Parkerem, ale bez Spider-Mana?

Jiker, 18 stycznia 2018, 15:05

W październiku tego roku do kin trafi filmowa adaptacja przygód komiksowego złoczyńcy i antybohatera Venoma. W produkcji z Tomem Hardym w roli tytułowej prawdopodobnie zagra Tom Holland, aktualny odtwórca roli Spider-Mana. Ma się on wcielić wyłącznie w Petera Parkera.

Spider-Man wraca do korzeni - pierwsze recenzje Spider-Man: Homecoming

Gameplay, 30 czerwca 2017, 14:45

Powrót do korzeni, chłopięca frajda, udany występ Toma Hollanda - na te elementy zwracają uwagę autorzy pierwszych recenzji filmu Spider-Man: Homecoming. Film wejdzie do polskich kin 14 lipca.

Spider-Man: Homecoming - już wiemy, że powstanie trylogia

Gameplay, 14 czerwca 2017, 11:45

Tom Holland, aktor wcielający się w Spider-Mana w najnowszym filmie z serii o przygodach Człowieka-Pająka, potwierdził, że produkcja doczeka się dwóch kolejnych części. Pierwsza z nich trafi do kin w 2019 roku.

Filmowy Nathan Drake wie, kto powinien zagrać Sully'ego

Gameplay, 31 maja 2017, 14:00

Tom Holland, odtwórca roli młodego Nathana Drake'a w ekranizacji Uncharted, zdradził, kogo widziałby w roli Sullivana. Jego zdaniem najlepszym wyborem byłby Jake Gyllenhaal lub Chris Pratt.

Tom Holland (nowy Spider-Man) zagra Nathana Drake’a

Góral, 23 maja 2017, 08:11

Według najnowszych informacji, Tom Holland, czyli nowy Spider-Man, wcieli się w Nathana Drake’a w filmowym Uncharted. Obraz ma być prequelem do wydarzeń przedstawionych w grach.

Spider-Man: Homecoming na nowym zwiastunie

Gameplay, 28 marca 2017, 15:15

Marvel i Sony Pictures udostępniły w sieci nowy zwiastun filmu Spider-Man: Homecoming. Materiał ma nam umilić czas, jaki pozostał do lipcowej premiery obrazu z Tomem Hollandem w roli głównej.

Tom Holland skacze i szybuje na zwiastunie Spider-Man: Homecoming

Gameplay, 9 grudnia 2016, 08:23

Doczekaliśmy się pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu Spider-Man: Homecoming. Pierwszy obraz z Tomem Hollandem w roli Człowieka-Pająka zadebiutuje w lipcu przyszłego roku.

Spider-Man: Homecoming - kogo zobaczymy w nowym filmie o przygodach Człowieka-Pająka? [AKTUALIZACJA]

Gameplay, 25 sierpnia 2016, 07:00

Obsada filmu Spider-Man: Homecoming budzi spore emocje. Dlatego też postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje o aktorkach i aktorkach biorących udział w przedsięwzięciu Sony Pictures i Marvela.

Harry Potter inspiracją dla twórców Spider-Man: Homecoming

Gameplay, 28 lipca 2016, 14:06

Niewykluczone, że w kolejnym filmach o Spider-Manie granym przez Toma Hollanda zastosowany zostanie podział na szkolne lata - niczym w opowieściach o Harrym Potterze.

Spider-Man: Homecoming rozpoczyna produkcję; są pierwsze zdjęcia z planu

Gameplay, 21 czerwca 2016, 10:00

Po bardzo udanym występie Człowieka-Pająka w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, przyszedł czas na własny film z Peterem Parkerem. W Atlancie właśnie rozpoczęły się zdjęcia do Spider-Man: Homecoming.

Laura Harrier i Tony Revolori w Spider-Man Homecoming. Michael Keaton czarnym charakterem?

Gameplay, 18 kwietnia 2016, 14:47

Niewykluczone, że Michael Keaton (ostatnio m.in. świetny Birdman) zagra w Spider-Man Homecoming czarny charakter. Pewne jest natomiast, że w filmie obok Toma Hollanda w roli Człowieka-Pająka zobaczymy Laurę Harrier i Tony'ego Revoloriego.

Spider-Man: Homecoming tytułem nowego filmu o Człowieku-Pająku

Gameplay, 13 kwietnia 2016, 14:16

Poznaliśmy tytuł nowego filmu z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej. Obraz trafi do kin pod nazwą Spider-Man: Homecoming, a głównego bohatera zagra debiutujący w roli superherosa Tom Holland.