Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

QLOC Najnowsze wiadomości i informacje

Mortal Kombat 11 na PC przygotuje studio QLOC

Aquma, 21 stycznia 2019, 10:27

Pecetowym wydaniem bijatyki Mortal Kombat 11 zajmuje się warszawskie studio QLOC, odpowiedzialne m.in. za bardzo udane konwersje Mortal Kombat XL oraz Injustice 2.

Premiera Dark Souls Remastered na PC

Adrian Werner, 24 maja 2018, 10:45

Na PC wcześniej, niż się spodziewaliśmy, zadebiutowało Dark Souls: Remastered, czyli ulepszone wydanie kultowego RPG akcji studia FromSoftware. Na wersje konsolowe (PS4, XOne) musimy poczekać do jutra. W sieci są już dostępne recenzje gry.

Wkrótce otwarte testy Dark Souls Remastered, ale tylko na konsolach

Góral, 2 maja 2018, 16:49

Firma Bandai Namco ujawniła, że na konsolach Xbox One i PlayStation 4 odbędą się wkrótce sieciowe testy Dark Souls: Remastered. Niestety gracze PC-towi nie będą mogli sprawdzić produkcji.

Co się zmieni w Dark Souls Remastered?

Vergil, 3 kwietnia 2018, 19:40

Premiera Dark Souls: Remastered zbliża się coraz większymi krokami. Dzisiaj możemy przyjrzeć się zmianom wprowadzanym przez deweloperów – autorzy tego remastera z polskiego studia QLOC wzięli bowiem na warsztat nie tylko grafikę.

Dark Souls: Remastered w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega Press Release, 20 lutego 2018, 10:51

Za Dark Souls Remastered odpowiada polskie studio QLOC

Góral, 15 stycznia 2018, 09:12

Okazuje się, że zapowiedzianą ostatnio grę Dark Souls: Remastered tworzy rodzime studio QLOC, znane chociażby z PC-towego portu Mortal Kombat XL oraz odświeżonym Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC, PS4 oraz XOne. Tylko wersja na Switcha remastera powstaje w Chinach.

Injustice 2 - ruszyła otwarta beta na PC, mamy wymagania sprzętowe i datę premiery

Adrian Werner, 7 listopada 2017, 10:08

Ruszyła otwarta beta pecetowego Injustice 2. Twórcy ujawnili także wymagania sprzętowe i ogłosili datę premiery pełnej wersji gry.

Injustice 2 ukaże się na PC-tach - jutro startują beta-testy [news zaktualizowany]

Góral, 25 października 2017, 08:08

Po kilku miesiącach, jakie minęły od premiery konsolowej wersji Injustice 2, doczekaliśmy się zapowiedzi PC-towej edycji, za którą odpowiada polska firma QLOC. Niemal równocześnie mają ruszyć beta-testy tego wydania.

Mortal Kombat XL – wersja PC zadebiutuje w październiku

Makek, 2 września 2016, 10:18

Firma Warner Bros. podała nowe informacje dotyczące PC-towego portu Mortal Kombat XL. Wersja na komputery osobiste zadebiutuje 4 października bieżącego roku, a za jej stworzenie będzie odpowiedzialna polska ekipa ze studia QLOC.

QLOC szuka testerów gier w Warszawie

Draug, 10 listopada 2014, 11:28

Firma QLOC, specjalizująca się w portingu, testowaniu i lokalizacjach gier wideo, poszukuje pracowników na stanowisko testera w swojej siedzibie w Warszawie. Do wymagań należy m.in. pełnoletność, dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, średnie wykształcenie i oczywiście duże doświadczenie z grami.

DMC: Devil May Cry na PC – premiera 25 stycznia, znamy wymagania sprzętowe

Ender, 13 grudnia 2012, 19:29

Znamy już oficjalną datę premiery pecetowej wersji gry DMC: Devil May Cry. Według zapowiedzi firmy Capcom zadebiutuje ona w sklepach oraz dystrybucji cyfrowej 25 stycznia przyszłego roku, czyli nieco ponad tydzień po tym jak zagości na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Producent podał także minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe tytułu.

Nowy patch do gry Torchlight II wprowadza polską wersję językową

Aver, 16 listopada 2012, 12:00

Na oficjalnym forum studia Runic Games pojawił się opis nowej aktualizacji do gry Torchlight II. Oprócz wprowadzenia kilku poprawek oraz zmian w balansie umiejętności, daje on możliwość wybrania polskiej wersji językowej w grze.

DmC: Devil May Cry - wersja pecetowa dopiero po premierze konsolowych

Adrian Werner, 23 września 2012, 10:55

Mamy złe wieści dla pecetowców czekających na DmC: Devil May Cry. Okazało się, że premiera edycji komputerowej gry zostanie opóźniona względem konsolowych. Główną przyczyną tego jest fakt, że zadanie przeniesienia tego tytułu na PC powierzono polskiemu zespołowi QLOC.

Warszawska firma QLOC poszukuje testerów gier i tłumaczy

DogGhost, 22 sierpnia 2011, 11:00

Firma QLOC zajmująca się testowaniem gier, lokalizacją oraz przygotowywaniem portów na inne platformy, poszukuje nowych pracowników.