Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

MercurySteam Entertainment Najnowsze wiadomości i informacje

Debiutuje darmowe Spacelords – odświeżona wersja Raiders of the Broken Planet

Osti, 24 sierpnia 2018, 15:48

Hiszpański deweloper MercurySteam zdecydował się na wznowienie Raiders of the Broken Planet pod nowym tytułem - Spacelords. Gra jest już dostępna do pobrania za darmo.

Raiders of the Broken Planet przechodzi na free-to-play i zmienia tytuł na Spacelords

Osti, 22 lipca 2018, 09:09

Hiszpański deweloper MercurySteam zdecydował się na wznowienie Raiders of the Broken Planet pod nowym tytułem i usunięcie z gry wszystkich płatności. Równocześnie dodana zostanie kolejna kampania fabularna.

Wszystkie kampanie Raiders of the Broken Planet za darmo na Steamie

Aquma, 24 maja 2018, 12:36

Do jutra do godziny 19:00 mamy możliwość zdobycia za darmo trzech kampanii do pecetowej wersji Raiders of the Broken Planet – osadzonej w świecie science fiction gry akcji od studia MercurySteam Entertainment.

Otwarta beta Raiders of the Broken Planet już dostępna

Góral, 16 września 2017, 10:59

Zgodnie ze złożoną niedawno obietnicą studio MercurySteam rozpoczęło otwarte beta-testy gry akcji Raiders of the Broken Planet.

Raiders of the Broken Planet - otwarta beta i pierwsza kampania ukażą się w tym miesiącu

Góral, 8 września 2017, 12:43

Poznaliśmy termin premiery pierwszej kampanii gry Raiders of the Broken Planet. Alien Myths ukaże się 22 września, a wcześniej odbędą się otwarte beta-testy produkcji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Raiders of the Broken Planet - pierwszy gameplay z nowej gry twórców Castlevania: Lords of Shadow

Góral, 13 czerwca 2016, 22:20

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna gry Raiders of the Broken Planet od studia MercurySteam, znanego ze slashera Castlevania: Lords of Shadow. Na nagraniu zaprezentowano fragmenty rozgrywki, więc warto na nie rzucić okiem.

Raiders of the Broken Planet nową grą twórców Castlevania: Lords of Shadow?

Góral, 7 kwietnia 2016, 11:56

Studio MercurySteam złożyło wniosek w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) o zarejestrowanie nazwy Raiders of the Broken Planet. Czyżby tak miała się nazywać nowa gra dewelopera?

W kwietniu zapowiedź nowej gry twórców Castlevania: Lords of Shadow

Entelarmer, 22 marca 2016, 09:40

Studio MercurySteam zmodyfikowało swoją oficjalną stronę w związku z nadchodzącą zapowiedzią kolejnej produkcji. Z zawartych tam informacji wynika, że nowy projekt twórców Scrapland poznamy 15 kwietnia.

Nowy projekt twórców Castlevania: Lords of Shadow postawi na klimaty science-fiction

Adrian Werner, 26 lipca 2015, 10:54

Znane m.in. z American McGee presents: Scrapland oraz serii Castlevania: Lords of Shadow studio MercurySteam pracuje nad nowym projektem, który ma zostać zapowiedziany już wkrótce. Na razie wiemy o nim tylko tyle, że osadzony będzie w realiach sci-fi.

Revelations pierwszym dużym DLC do gry Castlevania: Lords of Shadow 2

Adrian Werner, 8 marca 2014, 19:15

Plotki sprzed tygodnia okazały się prawdziwe. Firma Konami zapowiedziała dodatek Revelations to gry Castlevania: Lords of Shadow 2. DLC zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Castlevania: Lords of Shadow 2 otrzyma dodatek DLC Revelations z innym bohaterem?

Adrian Werner, 2 marca 2014, 18:58

Fani dokopali się w plikach gry Castlevania: Lords of Shadow 2 do informacji dotyczących planowanego dodatku DLC. Rozszerzenie ma zostać zatytułowane Revelations i pozwoli na wcielenie się w Alucarda z Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - problemy w studiu MercurySteam. Enric Alvarez głównym powodem niskiej jakości gry?

Góral, 2 marca 2014, 15:48

Kilka dni temu na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC ukazała się wyczekiwana gra Castlevania: Lords of Shadow 2, która, krótko pisząc, zawiodła oczekiwania fanów. W sieci pojawiły się doniesienia anonimowych pracowników studia MercurySteam, według których winę za taki stan rzeczy ponoszą szefowie dewelopera, w tym Enric Alvarez - dyrektor kreatywny produkcji.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - slasher studia MercurySteam debiutuje na światowych rynkach

Góral, 25 lutego 2014, 08:58

Fani slasherów obchodzą dziś małe święto, gdyż na światowych rynkach debiutuje Castlevania: Lords of Shadow 2 autorstwa studia MercurySteam. Kontynuacja produkcji z 2010 roku trafiła na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery PC, a jej polska premiera odbędzie się pod koniec tygodnia.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - zawartość i przedsprzedaż edycji specjalnej

qjin, 9 lutego 2014, 16:28

Castlevania: Lords of Shadow 2, druga i zarazem ostatnia część serii studia Mercury Steam Entertainment poświęconej historii Gabriela Belmonta, otrzyma wydanie specjalne. Poznaliśmy zawartość oraz cenę edycji kolekcjonerskiej gry.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - twórcy omawiają świat i przeciwników Gabriela Belmonta

Sarge, 29 stycznia 2014, 14:03

W sieci pojawił się drugi dziennik dewelopera dotyczący gry Castlevania: Lords of Shadow 2. Tym razem twórcy ze studia MercurySteam Entertainment omówili wirtualny świat i przeciwników występujących w nadchodzącej produkcji.

Castlevania: Lords of Shadow 2 nie pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One. Twórcy pracują nad nową grą

qjin, 9 stycznia 2014, 18:22

Studio Mercury Steam Entertainment nie zamierza na razie robić konwersji nadchodzącej gry Castlevania: Lords of Shadow 2 na konsole nowej generacji. Prace nad produkcją przeznaczoną na PC oraz PlayStation 3 i Xboksa 360 zmierzają ku końcowi, a twórcy już pichcą kolejny, bliżej nieokreślony tytuł.

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD - twórcy myślą o wersji PC

Sarge, 24 października 2013, 10:07

Producent serii Castlevania zdradził, że twórcy cały czas myślą o możliwości wydania gry Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD na PC. Jest to reedycja HD produkcji dostępnej pierwotnie wyłącznie na 3DS-a, która w tym miesiącu ukaże się w cyfrowej dystrybucji na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD wcześniej na Xbox Live

Sarge, 23 października 2013, 11:10

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD w wersji na Xboksa 360 ukaże się niemal tydzień wcześniej niż początkowo zapowiadano. Wszystko wskazuje na to, że edycja na PlayStation 3 zadebiutuje zgodnie z wcześniejszymi założeniami, czyli 31 października.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD prawdopodobnie również na PC

luckie, 10 października 2013, 08:49

Bardzo możliwe, że Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD ukaże się również na PC. Jeden z twórców gry opublikował fotkę, na której widać produkcję uruchomioną na laptopie.

Castlevania: Lords of Shadow Ultimate Edition dostępna na PC

luckie, 28 sierpnia 2013, 11:22

Castlevania: Lords of Shadow doczekała się wydania pecetowego. Od wczoraj produkcja dostępna jest na Steamie w wersji Ultimate Edition, zawierającej podstawową grę oraz dwa dodatki DLC.

Castlevania: Lords of Shadow 2 zadebiutuje w lutym 2014 roku

qjin, 21 sierpnia 2013, 11:28

Castlevania: Lords of Shadow 2 zaliczy poślizg. Firma Konami ujawniła, że kontynuacja mrocznego slashera pojawi się w sprzedaży pod koniec lutego przyszłego roku na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate trafi na konsole stacjonarne

luckie, 19 sierpnia 2013, 16:11

Pod koniec października do sprzedaży trafi Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Firma Konami potwierdziła, że po niemal ośmiu miesiącach obecności na 3DS-ie, gra ukaże się na konsolach stacjonarnych.

Castlevania: Lords of Shadow - porównanie grafiki PC vs PS3

Przemysław Zamęcki, 31 lipca 2013, 15:10

Zapraszamy do obejrzenia porównania grafiki w grze Castlevania: Lords of Shadow wersji pecetowej i na konsolę PS3. Test został wykonany na komputerze z podzespołami marki AMD.

Castlevania: Lords of Shadow – demo dostępne na Steamie

Ender, 30 lipca 2013, 22:10

Konami udostępniło właśnie wersję demonstracyjną pecetowej edycji gry Castlevania: Lords of Shadow. Demo pojawiło się w serwisie Steam i pozwoli przekonać się jak deweloperzy poradzili sobie z przeniesieniem na ekrany komputerów tytułu, który zadebiutował na konsolach w 2010 roku.

Castlevania: Lords of Shadow otrzyma wersję demo na PC

qjin, 30 lipca 2013, 10:30

Studio Mercury Steam Entertainment poinformowało, że pecetowcy otrzymają wersję demonstracyjną pierwszej części Castlevania: Lords of Shadow. Zostanie ona opublikowana jutro na platformie Steam.

Castlevania: Lords of Shadow - nie zobaczymy więcej części w wykonaniu Mercury Steam

qjin, 21 lipca 2013, 12:55

Podczas tegorocznej imprezy Comic-Con w San Diego padły zaskakujące słowa z ust Dave’a Coxa, producenta gier z cyklu Castlevania: Lords of Shadow. Studio Mercury Steam Entertainment zakończy historię Gabriela w drugiej "dużej" odsłonie tej podserii. Definitywny koniec Lords of Shadow czy może kontynuacjami zajmie się świeży zespół deweloperski?

Castlevania: Lords of Shadow 2 – prezentacja rozgrywki z E3

qjin, 13 czerwca 2013, 20:49

W Internecie pojawiły się zapisy z rozgrywki Castlevania: Lords of Shadow 2, pochodzące z trwających targów E3 w Los Angeles. Na trzech krótkich filmikach przedstawiono mechanikę walki oraz pokazano lokacje, z których mroczny klimat wylewa się hektolitrami z ekranu.

Castlevania: Lords of Shadow 2 na nowym trailerze. Ujawniono kolejne informacje

Góral, 6 czerwca 2013, 21:18

Na dzisiejszej prezentacji, przygotowanej przez firmę Konami, opublikowano trailer gry Castlevania: Lords of Shadow 2. Zdradzono także, że "dwójka" trafi na rynek zimą i podzielono się nowymi informacjami.

Castlevania: Lords of Shadow w wersji Ultimate trafi na PC. Premiera pod koniec sierpnia [aktualizacja]

qjin, 5 czerwca 2013, 19:25

Firma Konami oficjalnie poinformowała, że Castlevania: Lords of Shadow trafi w wzbogaconej edycji na pecety pod koniec sierpnia. Potwierdziły się tym samym wcześniejsze doniesienia dotyczące rzekomej konwersji slashera wydanego pierwotnie na Xboksie 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Castlevania: Lords of Shadow najlepiej sprzedającą się odsłoną serii

Sarge, 17 maja 2013, 10:15

Wygląda na to, że Castlevania: Lords of Shadow jest najlepiej sprzedającą się odsłoną serii, której początki sięgają lat 80. XX wieku. Tak wynika ze słów producenta gry, która w tym roku doczeka się kontynuacji. Jakie oczekiwania ma deweloper w stosunku do sequela?

Nowe informacje na temat gry Castlevania: Lords of Shadow 2.

Ender, 12 maja 2013, 19:31

W sieci pojawiła się spora dawka nowych informacji dotyczących gry Castlevania: Lords of Shadow 2. Dotyczą one systemu walki, fabuły oraz wielu innych elementów związanych z rozgrywką.

Na PC może zmierzać pierwsze Castlevania: Lords of Shadow

Adrian Werner, 17 marca 2013, 13:02

W rejestrze serwisu Steam pojawił się wpis Castlevania: Lords of Shadow. Sugeruje to, że gra, która do tej pory dostępna była jedynie na konsolach, może wkrótce zawitać również na pecety.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate – twórcy nie wykluczają wersji na konsole stacjonarne

Ender, 4 lutego 2013, 18:35

Twórcy gry Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, która w marcu trafi do właścicieli Nintendo 3DS, nie wykluczają przeniesienia tytułu na konsole stacjonarne. Jak się okazuje, produkcja portu nie wymagałaby wielu nakładów, ponieważ deweloper dysponuje wszystkimi elementami gry także w wersji HD.

Kampania w Castlevania: Lord of Shadow – Mirror of Fate starczy na 16 godzin

Adrian Werner, 20 stycznia 2013, 14:20

Już za niecałe dwa miesiące ukaże się na 3DS-a gra Castlevania: Lord of Shadow – Mirror of Fate. Jej producent zdradził, że ukończenie kampanii dla pojedynczego gracza zajmie co najmniej 16 godzin.

O wydajności gry Castlevania: Lords of Shadow 2. Pierwszy screen?

Sarge, 18 października 2012, 11:40

Twórcy gry Castlevania: Lords of Shadow 2 wypowiedzieli się na temat wydajności konsolowych wersji nadchodzącego tytułu. Udostępniono również zdjęcie prezentujące być może screen wyciągnięty z właściwej rozgrywki.

Ujawniono Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate na Nintendo 3DS, Castlevania: Lords of Shadow 2 oficjalnie potwierdzone

Adrian Werner, 30 maja 2012, 09:36

Ujawniono zmierzająca na konsolę przenośną 3DS gę Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate. Przy okazji potwierdzono również, że trwają prace nad przeznaczoną na PlayStation 3 i Xboksa 360 kontynuacją Castlevania: Lords of Shadow.

31 maja poznamy kontynuację gry Castlevania: Lords of Shadow?

Aver, 24 maja 2012, 20:35

Firma Konami umieściła na swoim profilu na Facebooku odnośnik do strony „The Dragon Returns”. 31 maja poznamy na niej najprawdopodobniej drugą część przygód Gabriela w jego walce z Panami Cienia w wydaniu studia MercurySteam Entertainment.

Kontynuacja gry Castlevania: Lords of Shadow zadebiutuje w tym roku?

Kono, 2 stycznia 2012, 09:50

Dave Cox, producent gry Castlevania: Lords of Shadow, udostępnił na swoim Twitterze linka do artykułu, w którym wśród gier mających zdefiniować branżę w 2012 roku znalazła się kontynuacja ciepło przyjętej trójwymiarowej Castlevanii. Niestety oficjalnych informacji na temat tego tytułu wciąż brak.