Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Hammerpoint Interactive Najnowsze wiadomości i informacje

War Z sprzedało się 2,8 mln egzemplarzy

Arantasar, 15 stycznia 2015, 12:30

Przedstawiciele studia Hammerpoint poinformowali, że gra Infestation: Survivor Stories (znana wcześniej jako War Z) rozeszła się w nakładzie ponad 2,8 miliona egzemplarzy.

Infestation: Survivor Stories (The War Z) posiada już 1,3 mln zarejestrowanych użytkowników

Góral, 24 lipca 2013, 11:01

Infestation: Survivor Stories posiada ponad 1,3 mln zarejestrowanych graczy - poinformował deweloper gry, studio Hammerpoint Interactive. Produkcja, pomimo kiepskich ocen w branżowych mediach, cieszy się sporą popularnością.

Atak hakerski blokuje serwery War Z

luckie, 4 stycznia 2013, 10:21

Kilka dni temu serwery War Z zostały zaatakowane, w związku z czym gracze doświadczali problemów z połączeniem. Dziś sytuacja zdaje się być opanowana, choć wciąż istnieje kłopot z wersją gry na Steamie.

Prawa do nazwy War Z zawieszone przez Amerykańskie Biuro Patentowe

luckie, 24 grudnia 2012, 12:08

Być może niefortunna gra War Z będzie musiała zmienić nazwę. Wytwórnia filmowa Paramount Pictures wystosowała niedawno wniosek do Amerykańskiego Biura Patentowego, w którym wyjaśnia, że tytuł produkcji studia Hammerpoint Interactive jest zbyt mocno zbliżony do ich nowego filmu – World War Z.

Afer związanych z War Z ciąg dalszy - podkradanie obrazków

sathorn, 20 grudnia 2012, 11:31

Jeden z czytelników serwisu Kotaku zauważył, że twórcy War Z niebezpiecznie mocno inspirowali się dziełami innych osób podczas tworzenia grafik promujących grę. Ile jeszcze niepochlebnych rzeczy usłyszymy o produkcji studia Hammerpoint Interactive?

The War Z wycofane ze sprzedaży na Steamie

Ender, 19 grudnia 2012, 21:15

W reakcji na oburzenie niektórych osób, które kupiły grę War Z w serwisie Steam, jego właściciel zdecydował się wstrzymać sprzedaż tytułu i zwrócić pieniądze wszystkim zainteresowanym klientom. Gracze zarzucają deweloperowi kłamstwo i promowanie opcji oraz zawartości, która nie była dostępna w nabytych kopiach gry.

Kontrowersje wokół War Z. Czy twórcy celowo wprowadzają klientów w błąd?

sathorn, 19 grudnia 2012, 12:32

Firma Hammerpoint Interactive, twórcy świeżo wydanego w usłudze Steam War Z, postawiła się w bardzo niewygodnej sytuacji. Społeczność graczy zarzuca jej, że celowo wprowadza klientów w błąd, a jej produkt jest zwykłym "skokiem na kasę".

War Z dostępne na platformie Steam

sathorn, 18 grudnia 2012, 10:47

Studiu Hammerpoint udało się zaskoczyć graczy i jeszcze przed końcem roku wypuścić War Z na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Kolejna gra o przetrwaniu w świecie zombie walczy o nasz czas i portfele.

Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce

Sarge, 5 grudnia 2012, 09:35

Zdobywająca coraz większą popularność gra War Z weszła w fazę beta, oferując większą mapę i kilka nowości wprowadzonych do systemu rozgrywki. Dotychczas gracze testowali produkcję studia Hammerpoint Interactive w wersji alfa.

Data rozpoczęcia beta testów gry War Z dla osób z pre-orderem

Sarge, 4 października 2012, 11:45

Studio Hammerpoint Interactive ogłosiło, że dostęp do zamkniętych beta testów gry War Z zostanie udzielony osobom składającym zamówienia przedpremierowe na tę produkcję MMO. Dzięki temu poznaliśmy datę ich rozpoczęcia. Na osoby planujące zakup droższych edycji czeka m.in. dostęp do wersji alfa nadchodzącego tytułu.

War Z - 20 minut zapisu rozgrywki z zombiakowej strzelanki

Adrian Werner, 22 września 2012, 16:59

W sieci pojawił się nowy filmik z inspirowanej modem DayZ sieciowej strzelanki War Z. Materiał trwa prawie dwadzieścia minut i pokazuje w akcji wiele szykowanych przez autorów mechanizmów rozgrywki.

Zobacz 7 minut rozgrywki w grze MMO War Z

Sarge, 15 września 2012, 11:10

Redaktorzy serwisu IGN mieli okazji sprawdzić w akcji grę War Z. Opublikowali więc materiał prezentujący rozgrywkę w nadchodzącej produkcji MMO. Jest to debiutancki projekt studia Hammerpoint Interactive.

Śmierć w grze War Z będzie się wiązać z utratą przedmiotów

Aver, 10 września 2012, 14:35

Przedstawiciel studia Hammerpoint Interactive zapowiedział, że śmierć w grze MMO War Z będzie oznaczała utratę wszystkich przedmiotów. Dotyczy to także tych zakupionych w ramach mikrotransakcji. Takie rozwiązanie ma promować realizm i ostrożność u graczy.

War Z – film z rozgrywki

Ender, 2 września 2012, 15:25

W sieci pojawiły się ponad 4-minutowy film, na którym możemy przekonać się jak w akcji prezentuje się nadchodzące postapokaliptyczne MMO War Z. Przyjrzymy się jak wygląda miejski krajobraz, system ekwipunku, zdobywane zapasów oraz walka z zombie.

System rozgrywki w grze MMO War Z - motyw przetrwania, realizm, waluta

Sarge, 29 lipca 2012, 13:30

Serwis PC Gamer zdobył trochę informacji na temat gry War Z. Jeden z twórców opowiedział o motywie przetrwania, realizmie, czy walucie obowiązującej w nadchodzącej produkcji MMO z zombiakami w roli głównej.