Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Deep Silver Dambuster Studios Najnowsze wiadomości i informacje

Homefront: The Revolution bez Denuvo i z wersją trial na konsolach

Góral, 7 marca 2017, 08:56

Producenci gry Homefront: The Revolution usunęli z niej zabezpieczenia Denuvo. Jednocześnie opublikowano konsolową wersję trial oraz aktualizację poprawiającą wygląd produkcji na PlayStation 4 Pro i przygotowującą tytuł na ostatnie DLC.

Ostatnie DLC do Homefront: The Revolution ukaże się w marcu

Jakub Mirowski, 16 lutego 2017, 09:38

Studio Deep Silver Dambuster zapowiedziało na wiosnę ostatnie DLC do Homefront: The Revolution, zatytułowane Beyond The Walls. Gra otrzyma także wsparcie dla PlayStation 4 Pro oraz wersję próbną na konsolach.

Homefront: The Revolution otrzyma trzy dodatki do trybu solowego

Góral, 19 maja 2016, 12:03

Firma Deep Silver, wydawca gry Homefront: The Revolution, poinformowała, że w tym roku produkcja doczeka się dwóch dodatków do trybu solowego, a w 2017 roku pojawi się trzecie i największe rozszerzenie.

Homefront: The Revolution debiutuje w USA przy akompaniamencie kiepskich recenzji

Adrian Werner, 17 maja 2016, 09:59

Do amerykańskich sklepów trafiło dzisiaj Homefront: The Revolution, czyli pierwszoosobowa strzelanka studia Deep Silver Dambuster. Pierwsze recenzje są mało przychylne i wydaje się, że gra nie spełni pokładanych w niej nadziei. Równolegle autorzy wypuścili także pierwszy patch, który zajmuje się głównie usuwaniem błędów i poprawianiem wydajności.

Homefront: The Revolution – twórcy o kampanii fabularnej

Ender, 16 maja 2016, 19:20

Twórcy FPS-a Homefront: The Revolution, którego premiera nastąpi w tym tygodniu, podzielili się szeregiem ciekawostek związanych z kampanią fabularną tytułu. Według ich zapewnień, jest ona niezwykle ambitna pod względem technicznym i mechanicznym, gwarantując graczom wiele godzin zabawy.

Homefront: The Revolution - zaprezentowano długi gameplay

Entelarmer, 10 maja 2016, 15:25

Serwis Eurogamer opublikował długie nagranie z gry Homefront: The Revolution. W trakcie prawie godzinnej sesji zaprezentowano początkowy etap rozgrywki oraz pierwszą wycieczkę w otwartej lokacji.

Homefront: The Revolution - obejrzyj 12-minutowy zapis rozgrywki

Adrian Werner, 10 kwietnia 2016, 11:46

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z Homefront: The Revolution. Zawiera on dwunastominutowy zapis rozgrywki z prawie ukończonej wersji gry.

Homefront: The Revolution - długość kampanii i zawartość "kolekcjonerki"

Entelarmer, 2 marca 2016, 13:35

Studio Deep Silver Dambuster ujawniło zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Homefront: The Revolution. Oprócz dodatków cyfrowych, tak zwana Goliath's Edition będzie zawierać m.in. zdalnie sterowany pojazd Goliath. Ponadto zdradzono, że przejście kampanii może zająć nawet 30 godzin.

Homefront: The Revolution - rewolucja spaliła na panewce

Materdea, 13 lutego 2016, 14:02

Przedpremierowa wersja beta gry Homefront: The Revolution pozwoliła posiadaczom Xboksa One przetestować czteroosobowy tryb kooperacji. Nie przypadł mi on do gustu, ukazując jednocześnie wiele mankamentów samej gry - od nie najlepszej oprawy graficznej, przez fatalny model strzelania, na nieciekawych założeniach skończywszy.

W Homefront: The Revolution pojawią się mikropłatności, ale będą też darmowe dodatki

Góral, 2 lutego 2016, 18:34

Twórcy Homefront: The Revolution wyjawili, że produkcja nie doczeka się dużych płatnych dodatków, ale za to przez przynajmniej rok po premierze otrzymywać będziemy darmowe rozszerzenia. Ponadto w grze pojawią się opcjonalne mikropłatności.

Homefront: The Revolution – film z rozgrywki, informacje o nowym trybie gry i pre-orderach

Ender, 26 stycznia 2016, 20:45

W sieci ukazał się nowy film z rozgrywki z gry Homefront: The Revolution, który przedstawia jej wersję beta. Producenci tytułu zdradzili także, jakie bonusy czekają na osoby, które zdecydują się zamówić tytuł przed premierą. Przedstawili również kooperacyjny tryb zabawy wieloosobowej potwierdzili datę startu zamkniętych beta-testów na XOne.

Homefront: The Revolution ukaże się w Europie 20 maja

Góral, 12 stycznia 2016, 15:35

Firma Deep Silver potwierdziła niedawne plotki głoszące premierę gry Homefront: The Revolution 17 maja. Tytuł zadebiutuje w tym dniu w USA, a 20 maja trafi do Europy. Ponadto w lutym użytkownicy konsoli Xbox One będą mogli wziąć udział w beta-testach.

Homefront: The Revolution ukaże się prawdopodobnie 17 maja 2016 roku

Góral, 7 stycznia 2016, 09:41

Wygląda na to, że poznaliśmy datę premiery strzelanki Homefront: The Revolution. Według sieci sklepów Target, produkcja zadebiutuje 17 maja 2016 roku. Wiarygodność tej informacji potwierdzają karty rezerwacyjne, rozprowadzane u rzeczonego sprzedawcy.

Homefront: The Revolution na nowym gameplayu

Pirlond, 4 sierpnia 2015, 18:00

Wygląda na to, że po wielu miesiącach problemów Homefront: The Revolution wychodzi na prostą. W trakcie konferencji Microsoftu poprzedzającej tegoroczne targi gamescom firma Deep Silver (która jakiś czas temu przejęła projekt od Cryteka) pokazała nowe materiały związane z grą, w tym kilkuminutowy gameplay. Ujawniono też, że przed premierą produkcji przeprowadzone zostaną testy trybu sieciowego.

Homefront: The Revolution opóźnione. Gra ukaże się w 2016 roku

Renox, 12 marca 2015, 18:57

Firma Deep Silver poinformowała, że premiera Homefront: The Revolution zostaje przeniesiona na 2016 rok. Powodem opóźnienia jest konieczność zaoferowania odpowiedzialnemu za produkcję zespołowi Dambuster Studios czasu na dopracowanie gry.

Homefront: The Revolution nie będzie "grą-widmo", obiecują twórcy

Pirlond, 9 lutego 2015, 15:40

O Homefront: The Revolution – kolejnej odsłonie serii wykreowanej przez THQ – po raz ostatni słyszeliśmy w lipcu ubiegłego roku. W związku z tym wielu graczy zaczęło się zastanawiać, czy gra nadal powstaje. Przedstawiciele firmy Deep Silver – wydawcy tytułu – uspokoili jednak, że prace nad produkcją nadal trwają.

Homefront: The Revolution w rękach Deep Silver; prace trwają

Góral, 30 lipca 2014, 19:33

Homefront: The Revolution, wyczekiwana strzelanka FPP od studia Crytek UK, przeszła w ręce firmy Deep Silver. Dalszą produkcją gry zajmie się nowo powstałe studio Deep Silver Dambuster. Niestety nie zdradzono żadnych innych informacji.