Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

BioShock: Infinite Najnowsze wiadomości i informacje

BioShock Infinite – szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskich

Ender, 18 października 2012, 18:05

Producent BioShock Infinite podzielił się informacjami na temat dwóch edycji kolekcjonerskich gry. Będą one zawierać szereg wirtualnych bonusów, ale także sporą ilość gadżetów, takich jak figurki czy artbook. Zamówienia na obie wersje tytułu zostaną oficjalnie otwarte w Europie 22 października.

Zagłosuj na jedną z dwóch wersji nowego zwiastuna BioShock: Infinite

Góral, 11 października 2012, 11:05

Na oficjalnej stronie gry BioShock: Infinite na Facebooku można zagłosować na jedną z dwóch wersji nowego zwiastuna nadchodzącej produkcji. Akcja zakończy się za 10 dni i wtedy też zostanie wypuszczony świeży trailer.

Dwa tryby multiplayer usunięte z gry BioShock: Infinite?

Sarge, 10 sierpnia 2012, 10:25

Według informacji przedstawionych przez serwis Kotaku, w procesie produkcyjnym gry BioShock: Infinite ostatecznie zrezygnowano z zaimplementowania dwóch trybów multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa w nadchodzącej produkcji do tej pory nie została oficjalnie potwierdzona, ale od jakiegoś czasu krążyło na jej temat trochę plotek.

BioShock: Infinite z trybem online/multiplayer?

Hed, 10 maja 2012, 11:36

Czy BioShock: Infinite otrzyma pewną formę trybu sieciowego? Na to wskazuje ogłoszenie o pracę opublikowane przez studio Irrational.

Premiera BioShock Infinite przesunięta na luty 2013 – Ken Levine tłumaczy powody opóźnienia

Hed, 9 maja 2012, 15:36

BioShock: Infinite zostanie wydany dopiero w lutym 2013 roku. Wydawca opóźnił datę premiery, żeby dać studiu Irrational kilka dodatkowych miesięcy na doszlifowanie gry.

BioShock: Infinite po polsku na wszystkich platformach

Olek, 14 marca 2012, 17:51

Firma Cenega Poland, dystrybutor gry BioShock: Infinite w naszym kraju, poinformowała, że dzieło studia Irrational Games ukaże się w Polsce w dniu europejskiej premiery – 19 października i oferowane będzie w polskiej wersji językowej zarówno na komputerach PC, jak i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Znamy datę premiery gry BioShock: Infinite

Olek, 1 marca 2012, 15:51

16 października w Ameryce Północnej i 19 października w Europie – to oficjalne, ujawnione dziś przez studio Irrational Games, terminy premiery BioShock: Infinite. W zachodnich sklepach wystartowała również przedsprzedaż gry, która uznawana jest za jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku.

W BioShock: Infinite znajdziemy wymagający "Tryb 1999"

Adrian Werner, 19 stycznia 2012, 17:48

Mamy dobre wieści dla graczy narzekających na niski poziom trudności i skomplikowania większości współczesnych gier. Okazuje się, że w BioShock: Infinite znajdzie się dodatkowy tryb rozgrywki, zaprojektowany specjalnie z myślą o bardziej wymagających odbiorcach.

Steampunk w grach wideo - o Arcanum, Thiefie, Niebiosach Arkadii. O magii i parze.

Lans Tartare, 16 stycznia 2012, 10:30

Przestworza pełne statków majestatycznie płynących po niebie i fabryki pękające od pracowników. Fantastyczne wynalazki pozwalające poczuć się bogiem oraz bezduszne oblicze krwawej wersji kapitalizmu. Para, technika, śmierć. Steampunk jest także obecny w grach wideo, nie tylko za sprawą kilku nowszych produkcji utrzymanych w podobnym klimacie. Steampunk w grach wideo jest obecny, bo inspiruje twórców, designerów oraz samych graczy, pojawiając się często na drugim planie. Co nie oznacza, że nie warto o nim napisać kilku słów. Bo to magia, tylko ubrana w jeszcze inne szaty.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Gears of War 3, Suikoden) 25/11/11

Jiker, 25 listopada 2011, 14:21

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rekordzie pecetowego Batman: Arkham City, nowościach w Kinect for Windows, a także wspólnej kooperacji na PC i Mac w Trine 2.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Orcs Must Die!, Silent Hill: Downpour) 9/11/11

Jiker, 9 listopada 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku do Orcs Must Die!, zawirowaniach w Konami, MMO na podstawie nowej wersji Pamięci Absolutnej, a także wykorzystaniu PlayStation Move w BioShock: Infinite.

15-minutowy fragment rozgrywki z gry BioShock: Infinite

Sarge, 8 lipca 2011, 13:10

W najnowszym odcinku programu GameTrailers TV zaprezentowano 15-minutowy fragment rozgrywki z gry BioShock: Infinite. Ten sam etap pokazywano dziennikarzom na czerwcowych targach E3.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Halo, PlayStation Plus) 7/07/11

Jiker, 7 lipca 2011, 14:55

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas rocznicy PlayStation Plus, wznowieniu pierwszego Halo, bohaterowi BioShock: Infinite oraz nowej grze studia Harmonix.

Nagrody Game Critics Awards rozdane. BioShock Infinite najlepszą grą E3 2011

Ender, 28 czerwca 2011, 19:15

Znamy już zwycięzców tegorocznych nagród Game Critics Awards. Odpowiadający za ich przyznanie jurorzy, wybrali według nich najciekawsze i najlepsze gry, które zaprezentowano na tegorocznych targach E3.

Battlefield 3, BioShock: Infinite, SSX i inne gry z ekskluzywną zawartością na PS3

Sarge, 7 czerwca 2011, 14:40

W dobie malejącej liczby ekskluzywnych gier na wszystkich platformach sprzętowych, ich producenci rywalizują głównie na polu praw na wyłączność do dodatków DLC poszczególnych gier. Firma Sony potwierdziła, że stosowne umowy udało się podpisać z Electronic Arts, THQ oraz 2K Games.