Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Arcania: Gothic 4 Najnowsze wiadomości i informacje

Arcania: The Complete Tale na PS3 - od dziś  w sklepach
Arcania: The Complete Tale na PS3 - od dziś w sklepach

CDP.pl Press Release, 14 czerwca 2013, 12:58

Twórcy gry Arcania: Gothic 4 założyli nowe studio deweloperskie
Twórcy gry Arcania: Gothic 4 założyli nowe studio deweloperskie

Olek, 14 lipca 2012, 11:51

Trzon ekipy Spellbound Entertainment zdecydował się opuścić tonącą w finansowych problemach firmę i utworzyć nowe studio. Black Forest Games zajmie się przede wszystkim produkcją gier cRPG i strategicznych.

Arcania: Upadek Setarrif – mglisty cień serii Gothic w polskich sklepach
Arcania: Upadek Setarrif – mglisty cień serii Gothic w polskich sklepach

Hed, 20 stycznia 2012, 10:05

Dzisiaj w polskich sklepach pojawi się gra ArcaniA: Upadek Setarrif, czyli samodzielny dodatek do Arcania: Gothic 4. Produkcja jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej przygotowanej przez CD Projekt. Niestety, jej tytuł jest bardzo adekwatny do zawartości - nasz recenzent pisze, że to rzeczywiście upadek, tyle, że serii Arcania.

Próbki polonizacji gry ArcaniA: Upadek Setarrif
Próbki polonizacji gry ArcaniA: Upadek Setarrif

Kono, 13 stycznia 2012, 13:30

Ukazały się pierwsze próbki polonizacji ArcaniA: Upadek Setarrif, która jest samodzielnym dodatkiem do gry Arcania: Gothic 4.

Niższa cena i nowe gry w serii Platynowa Kolekcja

Sarge, 16 września 2011, 08:10

W Polsce zadebiutowała odświeżona wersja serii Platynowa Kolekcja, pozwalającej zakupić starsze gry nieco taniej. Tytuły wchodzące w jej skład doczekały się trwałej obniżki ceny oraz nowego wyglądu okładki. Do serii dodano także siedem kolejnych produkcji.

Arcania: Gothic 4, Homefront i inne gry na wyprzedaży CD Projektu

Olek, 15 czerwca 2011, 13:23

Zbliżają się wakacje, a więc okres, kiedy zazwyczaj łatwiej wygospodarować nieco więcej wolnego czasu. Z myślą o tych, którzy zamiast smażyć się na plaży wolą nadrobić zaległości w graniu, firma CD Projekt obniżyła ceny 10 tytułów w swojej ofercie. Od dzisiaj taniej kupić można takie gry jak: Arcania: Gothic 4, Homefront czy Two Worlds II.

naGRAnie #5
naGRAnie #5

Przemysław Zamęcki, 22 października 2010, 15:33

Witamy serdecznie w piątym, prawie jubileuszowym, odcinku podcastu serwisów gameplay.pl i GRYOnline.pl, w którym jak zwykle rozmawiamy o tym, co nas zainteresowało w świecie gier w minionym tygodniu.

naGRAnie #4
naGRAnie #4

Przemysław Zamęcki, 16 października 2010, 17:45

Zapraszamy do przesłuchania oficjalnego podcastu serwisów gameplay.pl i GRYOnline.pl. W "naGRAniu" możecie posłuchać ciekawych opinii dotyczących ostatnich wydarzeń w branży gier, prywatnego zdania redaktorów na drażliwe tematy, recenzji ostatnio wydanych tytułów, wspominków o starych dobrych czasach, a także od czasu do czasu ciętego dowcipu.

Gamescom 2010 - cisza przed burzą
Gamescom 2010 - cisza przed burzą

Gambrinus, 18 sierpnia 2010, 10:34

Dotarliśmy! W strugach deszczu z samego rana dobrnęliśmy na gamescom 2010. Naszą wizytę rozpoczęliśmy oficjalnie szybkim zwiadem, aby jak najszybciej zorientować się w prezentowanych przez wystawców niespodziankach.