Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Acer Najnowsze wiadomości i informacje

Elektroniczny różaniec już w Polsce - Watykan i Acer stworzyli eRosary
Elektroniczny różaniec już w Polsce - Watykan i Acer stworzyli eRosary

fixumdyrdum, 30 października 2019, 11:15

Nieoczywista współpraca Stolicy Apostolskiej i Acera zaowocowała Click To Pray eRosary. Elektroniczny różaniec i opaska fitness w jednym jest kompatybilny z papieską aplikacją usprawniającą odmawianie modlitwy. Od wczoraj gadżet jest dostępny w polskich sklepach, ale nie wyciągajcie jeszcze portfeli.

Acer Predator Thronos: fotel-kokpit dla graczy na GRYOffline 2019
Acer Predator Thronos: fotel-kokpit dla graczy na GRYOffline 2019

AlexB, 6 czerwca 2019, 13:45

Kolejną atrakcją podczas tegorocznej edycji imprezy GRYOffline będzie stanowisko firmy Acer. Zaprezentuje ona robiący wrażenie „tron dla graczy”, którego najtańsza wersja kosztuje niemal 18 tysięcy euro.

Acer Predator Helios 700 z wysuwaną klawiaturą
Acer Predator Helios 700 z wysuwaną klawiaturą

DM, 12 kwietnia 2019, 11:26

Na konferencji w Nowym Jorku dowiedzieliśmy się, czym wyróżnia się Predator Helios 700 – nowy laptop gamingowy firmy Acer. Firma zaprezentowała także urządzenia przygotowane specjalnie dla twórców i projektantów oraz specjalny telewizor dla gracza.

Monitory dla graczy sprzedają się jak ciepłe bułeczki
Monitory dla graczy sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Adrian Werner, 6 grudnia 2018, 12:24

Według analityków, w tym roku segment monitorów dla graczy ma zanotować dwukrotny wzrost i po raz pierwszy ponad połowę sprzedanych sztuk stanowić będą modele z zakrzywionymi ekranami. Liderami tego segmentu rynku pozostają ASUS i Acer.

Microsoft i Acer ogłaszają gogle
Microsoft i Acer ogłaszają gogle "zmiksowanej" rzeczywistości

Movis, 2 marca 2017, 10:40

Na konferencji GDC 2017 firma Microsoft ogłosiła projekt Acer Windows Mixed Reality, prezentując jednocześnie gogle rozszerzonej rzeczywistości. Inicjatywa jest jeszcze we wczesnym stadium, ale niedługo chętni deweloperzy będą mogli zacząć testować produkt.

Wakacyjny konkurs z Red Faction: Armageddon wciąż trwa

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lipca 2011, 09:53

Przypominamy, że od tygodnia trwa wakacyjny konkurs z Red Faction: Armageddon, w którym można wygrać 24-calowy monitor 3D marki ACER oraz 5 egzemplarzy gry Red Faction: Armageddon. Zapraszamy do udziału.