Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

nowe materiały - newsy i ciekawostki (8)

Recenzja: Demonic Speedway

Fajek, 27 stycznia 2003, 14:59

Demonic Speedway to symulator wyścigów żużlowych stworzony przez polskiego developera, firmę Nawar. Gracz ma możliwość wzięcia udziału w żużlowym Grand Prix 2002 i ścigania się na dziesięciu autentycznych arenach, m.in. Hamar, Vojens oraz stadion Polonii.

Zapowiedź: One Must Fall - Battlegrounds

Fajek, 24 stycznia 2003, 15:34

„Bijatyki” na PC można policzyć na palcach jednej ręki. Dawno temu pojawiła się gra zatytułowana One Must Fall, która należała wówczas do jednej z najlepszych w tej kategorii na platformę PC. Wydawało się, iż kolejne części przyjdą dość szybko...

Strażnik Czasu - poradnik

Sznur, 22 stycznia 2003, 18:02

Na początku stycznia do sprzedaży trafił nowy numer „Strafy CD” z nadspodziewanie ciekawą grą przygodową Strażnik Czasu. W grze, jako detektyw Ryś podróżujemy w czasie, by sprawdzić, jaki wpływ na losy świata mają wynalazki genialnego profesora Santusowa. Nasz dyżurny autor od przygodówek, doskonale wam znany „Void”, nie mógł przepuścić takiej okazji i przygotował obszerny opis przejścia bogato ilustrowany screenami z gry, który już dzisiaj znalazł się w dziale Poradników.

Zapowiedź: Post Mortem

Fajek, 22 stycznia 2003, 14:00

Post Mortem to kolejna gra przygodowa z firmy Microids niewątpliwie zachęconej sukcesem Syberii – jednej z najlepszych gier przygodowych ostatnich lat. Akcja przenosi nas do Paryża lat dwudziestych XX wieku...

Hyde Park: Recenzja Divine Divinity

Fajek, 22 stycznia 2003, 11:37

Rok 2002 to rok obfitujący w gry cRPG. Także w zeszłym roku światło dzienne ujrzała gra Divine Divinity – produkt firmy niemiecko-belgijskiej Larian Studios.

Recenzja: Kurka Wodna 2 – Zemsta Pana Franka

Fajek, 21 stycznia 2003, 16:51

Kurka Wodna, która sprzedając się w ilości ponad 50 tysięcy sztuk, okazała się bestsellerem firmy Topware. Istota rozgrywki w Kurce Wodnej 2 nie zmieniła się w żadnym stopniu, nadal kursor myszki jest celownikiem broni, a zadaniem gracza jest zestrzelenie jak największej ilości kurek pojawiających się na ekranie...

Recenzja: Big Scale Racing

Fajek, 20 stycznia 2003, 12:44

Czy istnieje ktoś z przedstawicieli płci męskiej, kto będąc małym chłopce nie marzył aby móc pobawić się choć przez chwilę małym samochodzikiem, sterowanym radiem? Dzięki Big Scale Racing możecie to marzenie z dzieciństwa spełnić...

Tygodniowa list przebojów - notowanie 5

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2003, 15:46

Kolejna edycja naszej tygodniowej list przebojów przyniosła dwie istotne zmiany. Po raz pierwszy niekwestionowany lider poprzednich tygodni, Mafia, musiała uznać wyższość wytrwale „ścigającego” ją Neverwinter Nights. Natomiast na pozycji dziewiątej debiutuje Sim City 4.

Zapowiedź: Black & White II

Fajek, 17 stycznia 2003, 15:32

Black & White 2 to kontynuacja przebojowego tytułu zespołu Lionhead Studios, którego pomysłodawcą był legendarny Peter Molyneux. Akcja sequela rozgrywa się w tym samym świecie co cześć pierwsza – wracamy na wyspę, aby jako jeden z bogów sprawować władzę nad swoją nacją. Druga część jest grą znacznie bardziej zorientowaną na walkę, jednocześnie skonstruowaną tak, aby osoby, które nie miały styczności z częścią pierwszą mogły sobie dać radę.

Drugie uaktualnienie Encyklopedii GIER 2003 już dostępne

Solnica, 17 stycznia 2003, 13:28

Z naszego serwera FTP możecie już pobrać drugie z kolei uaktualnienie do wydanej w listopadzie zeszłego roku Encyklopedii GIER 2003, zawierające kolejną, obszerną porcję nowych i zaktualizowanych materiałów.

Publicystyka: Wielkie łowy za wielkie pieniądze czyli Przyszłość gier sieciowych

Fajek, 15 stycznia 2003, 12:32

Dziś na stronach naszego serwisu opublikowaliśmy artykuł, którego pełną wersję znajdziecie w najnowszym numerze Świata Gier Komputerowych, poświęcony przyszłości gier online, gatunku, który z dnia na dzień staje się coraz popularniejszą formą rozrywki komputerowej...

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way - poradnik

Sznur, 13 stycznia 2003, 18:35

Dział poradników wzbogacił się dzisiaj o kolejny obszerny opis przejścia. Tym razem rozpracowane zostały najnowsze przygody kuszącej agentki Cate Archer w grze No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. W poradniku znajdziecie dokładny opis wszystkich misji, zilustrowanych mapami lokacji wykonanymi własnoręcznie przez „Ziuźka”. Oprócz tego warto zapoznać się z podstawowymi wskazówkami dotyczącymi rozgrywki, listą dostępnego ekwipunku oraz przyjrzeć się bliżej nieprzeciętnym umiejętnością bohaterki.

Recenzja: Paintball Heroes

Fajek, 13 stycznia 2003, 13:35

Paintball Heroes to pierwsza gra, która podejmuje próbę przeniesienia zalet i emocji związanych z grą wojenną Paintball na ekrany komputera. Czy udaną, przekonajcie się sami...

Kolejne notowanie tygodniowej listy przebojów - Tactical Ops w natarciu

Mariusz Klamra, 12 stycznia 2003, 13:33

W kolejnej edycji Tygodniowej Listy Przebojów duża niespodzianka – na pierwsze miejsce trafił Tactical Ops, jeden z najlepszych taktycznych modów do gry Unreal Tournament. Spowodowane to zostało skoordynowaną akcją społeczności graczy, skupionej wokół strony http://www.explosiv.pl/.

Dwutysięczny wpis w Encyklopedii Gier GRY-OnLine

Łosiu, 12 stycznia 2003, 09:55

Z przyjemnością informuję, iż w czwartek nasz zespół redakcyjny świętował wpisanie do Encyklopedii Gier dwutysięcznego wpisu - dla uściślenia dodam, iż był to wpis gry z gatunku MMO – There. Jeżeli przyrównać naszą Encyklopedię Gier do tzw. „kopalni wiedzy”, to nasza jest najgłębszą w całym polskim Internecie i jedną z najgłębszych na świecie, z czego też jesteśmy niezwykle dumni i zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach i naszym kolejnym celem do osiągnięcia jest 3000 wpis.

I.G.I 2: Covert Strike - demo multiplayer

Fajek, 11 stycznia 2003, 15:37

W dniu wczorajszym pojawiło się długo oczekiwane demo I.G.I 2: Covert Strike do rozgrywki w trybie multiplayer (LAN oraz Internet). Można je pobrać z naszego działu Pliki.

Beta Test: Tom Clancy’s Splinter Cell

Fajek, 10 stycznia 2003, 09:30

Jako pierwsi w Polsce, a kto wie, może i na świecie publikujemy beta test PeCetowej wersji Tom Clancy’s Splinter Cell. Możecie zapoznać się z pierwszymi wrażeniem towarzyszącymi graniu w tą znakomitą produkcję, która w chwili obecnej jest tytułem numer 1 na platformę Xbox.

Total Club Manager 2003 - poradnik

Sznur, 8 stycznia 2003, 15:53

Niedawno na nasz rynek trafiła gra Total Club Manager 2003, najnowsza produkcja zespołu EA Sports, która swoimi rozwiązaniami i mnogością ustawień ma stanowić konkurencję dla słynnej serii Championship Manager. Od dzisiaj, w niełatwym zadaniu zostania najlepszym i najbogatszym menadżerem klubu piłkarskiego, możecie wspomóc się poradnikiem do tego tytułu. Znajdziecie tam wiele przydatnych rad dotyczących rynku transferowego, pozyskiwania sponsorów, przygotowania zespołu do sezonu, najważniejszych elementów treningu i oczywiście ustawień taktycznych, zarówno przed, jak i w trakcie meczu.

Strażnik Czasu - strona oficjalna oraz recenzja

Fajek, 7 stycznia 2003, 15:03

Dziś do sprzedaży w całym kraju trafiła gra Strażnik Czasu (ang. Time Guard). Jest to gra przygodowa pochodząca z czeskiej firmy Zima Software. Gracze wcielą się w postać prywatnego detektywa o imieniu Ryszard pracującego na zlecenie rosyjskiego naukowca Santusowa.

Zapowiedź: Breed

Fajek, 7 stycznia 2003, 11:39

Czekacie na HALO? Ja również, ale jest szansa, iż zanim pojawi się ta znakomita produkcja Bungie, naszymi umysłami zawładnie inna gra tego typu – Breed. Zamierzenia są podobne – taktyczna strzelanka z fabułą i możliwością używania pojazdów, oraz (tu nowość) prowadzenia bitew i walka w powietrzu i kosmosie. Tym ma być Breed... czym jeszcze, zerknijcie do zapowiedzi.

Recenzja: Harry Potter i Komnata Tajemnic (06/01/03)

Fajek, 6 stycznia 2003, 14:15

Nastoletni czarodziej powraca ku uciesze swych młodych fanów. I tych trochę starszych też. Kolejny rok edukacji w szkole magów Hogwart przyniesie jeszcze więcej atrakcji, mikstur i zaklęć...

Tygodniowa Lista Przebojów notowanie 3

Mariusz Klamra, 5 stycznia 2003, 07:59

Tydzień dobiega końca, pora więc na kolejną edycję Tygodniowej Listy Przebojów GOL. Jak widać, w czołówce wszystkie tytuły zachowały swe ubiegło tygodniowe pozycje, co nie oznacza że walka nie była ostra.

Recenzja: Syberia

Fajek, 3 stycznia 2003, 15:37

Syberia to gra przygodowa stworzona przez twórcę znakomitej gry przygodowej Amerzone. Gracze wcielają się w postać Kathe Walker, wziętej prawniczki z Nowego Jorku. Została ona wynajęta przez firmę zabawkową, by dokończyć formalności związanych z przejęciem fabryki położonej w małym miasteczku w Europie.

Wersal 2: Testament Króla - poradnik

Sznur, 3 stycznia 2003, 14:53

Do poradników trafił opis przejścia kolejnej gry przygodowej - Wersal 2: Testament Króla. Produkcja francuskiego studia Cryo Interactive nie jest jednak zwykłą przygodówką. Jest to raczej gra edukacyjna, wprowadzająca nas w historyczne realia monarchistycznej Francji i rozgrywek politycznych na przełomie XVII i XVIII wieku. Jako młody szlachcic mamy okazję wspiąć się na szczyty władzy i zostać sekretarzem francuskiego ministra spraw zagranicznych, przy okazji poznając ówczesną etykietę oraz niezliczone dworskie intrygi.

Nowa jakość Video Galerii

Łosiu, 3 stycznia 2003, 14:18

Pod koniec września ubiegłego roku, kiedy to udostępniliśmy pierwszą Video Galerię (film naszej produkcji ukazujący urywki akcji z właściwej gry) minęło już sporo czasu, w przeciągu którego opublikowaliśmy ponad 30 kolejnych Video Galerii. Przez cały ten czas nasi specjaliści (czyt. Cracko Team :-) usilnie pracowali nad maksymalnym dopracowaniem technologii tworzenia tego typu filmów i w końcu osiągnęli stan bliski ideałowi, tj. wyśmienita jakość, duża rozdzielczość i mała objętość pliku. Zapraszam do pobrania pierwszej VG wykonanej nową techniką i jednocześnie zapowiadam pojawienie się kolejnych już wkrótce.

Zapowiedź: Lords of the Realm III

Fajek, 3 stycznia 2003, 12:18

Lords of the Realm III to nowa odsłona starej i niegdyś cieszącej się dużą popularnością, strategicznej serii z firmy Sierra. Akcja Lords of the Realm III umiejscowiona została w Średniowieczu (mniej więcej w latach 850 AD - 1350 AD)...

Recenzja: NBA Live 2003

Fajek, 2 stycznia 2003, 14:36

Po rocznej przerwie na rynek gier PC powraca jedna z najbardziej widowiskowych gier sportowych EA Sports – NBA Live 2003. Głównym celem, jaki przyświecał twórcom gry, było zwiększenie tempa rozgrywania akcji na parkiecie i tym samym realizmu rozgrywki.

Aktualizacja Listy Top 10 Empiku

Mariusz Klamra, 31 grudnia 2002, 16:37

Zaktualizowaliśmy Listę TOP 10 Empiku za tydzień 52 – tydzień dziwny bo praktycznie handlowy był tylko poniedziałek przed Wigilią, ale zapewne ze względu na „spóźnialskich”, kupujących prezenty w ostatniej chwili, był to dzień dużych obrotów.

Zapowiedź EVE: The Second Genesis

Mariusz Klamra, 31 grudnia 2002, 15:52

Jak mógłby wyglądać Privateer skrzyżowany z Elite w wersji massive multiplayer dla tysięcy graczy i z nowoczesną, piękną grafiką 3D? EVE: The Second Genesis ma ambicje odpowiedzieć na to pytanie. Premiera gry została znacznie przesunięta, z listopada tego roku na marzec przyszłego. Być może był to typowy dla massive multiplayer „poślizg” produkcyjny, a może wydawca obawiał się konkurencji debiutującego w tym samym okresie, a dysponujacego znacznie większym budżetem marketingowym Earth and Beyond Electronic Arts.

Broken Sword II: The Smoking Mirror - poradnik

Sznur, 30 grudnia 2002, 18:06

Rozpoczynamy publikację poradnika do gry Broken Sword II: The Smoking Mirror, przygodówki, która na stałe zapewniła sobie miejsce w historii gier przygodowych. Mimo pięciu lat na karku gra do tej pory zaskakuje fascynującą fabułą, ciekawymi zagadkami i sympatyczną parą bohaterów wplątanych w awanturniczą przygodę. W poradniku, autorstwa niezawodnego „Voida”, znajdziecie bogato ilustrowany opis przejścia każdej lokacji. Ci z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Broken Sword II, mogą sięgnąć po grudniowe wydanie miesięcznika „Top Secret”.

Recenzja Hegemonii

Mariusz Klamra, 30 grudnia 2002, 15:16

Zdecydowanie nieczęsto zabieram się do pisania recenzji – w zasadzie to z różnych powodów prawie nigdy. Dla Hegemonii zrobiłem wyjątek, gdyż strategie w ogóle, a kosmiczne w szczególności to mój ulubiony gatunek.

Zmiany na Liście Przebojów GRY-OnLine

Mariusz Klamra, 29 grudnia 2002, 09:51

Koniec roku to okres, który sprzyja wszelkiej maści rankingom, podsumowaniom i statystykom. GRY-Online nie chcą być gorsze, dlatego poza naszym Plebiscytem na Najlepsze Gry 2002 roku postanowiliśmy dodać nową funkcjonalność do cieszącej się ogromną popularnością (prawie 85 tysięcy oddanych głosów) nieustającej Listy Przebojów GRY-OnLine, tak aby stała się bardziej dynamiczna i jeszcze bardziej interesująca.

Recenzja Beam Breakers

Mariusz Klamra, 27 grudnia 2002, 15:06

Zapraszamy do lektury recenzji „Beam Breakers” – futurystycznych wyścigów przypominających klimatem Crime Cities czy Wipeout. Przykład tej stosunkowo mało znanej gry pokazuje, że często dobra zabawa nie musi się koniecznie wiązać z mocno promowanym, wysoko budżetowym tytułem.

Dzień Władcy Pierścieni

Fajek, 24 grudnia 2002, 13:50

Jako, że dzień dzisiejszy można nazwać świątecznym, postanowiliśmy przygotować dla Was dzień Władcy Pierścieni. Opublikowaliśmy 3 materiały, które są bezpośrednio związane z tym tematem.

Plebiscyt GOL na Najlepsze Gry 2002 roku rozpoczęty!

Mariusz Klamra, 24 grudnia 2002, 11:45

Panie, Panowie – rok 2002 dobiega końca, pora więc na wielki Plebiscyt Czytelników GRY-Online na Najlepsze Gry Roku 2002! Jakie gry wywarły na Was największe wrażenie, nad jakimi spędziliście większość czasu poświęconego na granie w mijającym roku? Teraz macie okazję podzielić się swoimi opiniami z innymi, a przy okazji być może również otrzymać niespodziewany prezent – wśród uczestników rozlosujemy liczne atrakcyjne nagrody, w tym obiekt marzeń chyba każdego gracza – najlepszą obecnie na rynku kartę grafiki ATI RADEON 9700 PRO!

Syberia - poradnik

Sznur, 23 grudnia 2002, 16:08

Zapraszamy do skorzystania z poradnika do gry Syberia, najnowszej przygodówki francuskiej firmy Microids. Pomysłodawcą Syberii jest Benoit Sokala, autor pamiętnego Amerzone, co gwarantuje fascynującą fabułę z zagadkami na najwyższym poziomie. W poradniku znajdziecie kompletny opis przejścia wraz z ilustracjami większości lokacji, przygotowany przez spółkę autorską „Nell” & „Sio”,

Hyde Park: FIFA 2003 - słów krytycznych parę

Fajek, 20 grudnia 2002, 15:46

W zasadzie najnowsza edycja FIFY oznaczona numerem 2003 zbierała w większości bardzo pochlebne opinie. Jednak cześć graczy uważała, iż edycja 2003 jest uwstecznieniem względem wersji poprzednich...

Recenzja: No One Lives Forever 2

Fajek, 20 grudnia 2002, 13:36

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way to jak sam numer w tytule wskazuje, sequel przygodowej gry akcji utrzymanej w tradycji filmów szpiegowskich z lat 60-tych – The Operative: No One Lives Forever. Podobnie jak w części pierwszej gracz ma tu możliwość wcielenia się w rolę agentki tajnej organizacji UNITY - Cate Archer i ponownie przeciwstawienie się organizacji przestępczej kryjącej się pod nazwą H.A.R.M.

Demo BloodRayne, angielskojęzyczne demo Grom

Łosiu, 20 grudnia 2002, 11:00

Jakiś czas temu firma CDV wypuściła niemieckojęzyczną wersję demonstracyjną gry Grom, dzieła polskiej firmy developerskiej Rebelmind. Jeżeli wówczas język niemiecki był dla was przeszkodą w zapoznaniu się z tą produkcją, to informuję, iż w naszym dziale Pliki znajduje się już angielskojęzyczna wersja tego Dema. Ponadto z naszego FTP możecie też pobrać demo BloodRayne – gry akcji z elementami horroru. Zapraszam.

Recenzja: The Gladiators

Fajek, 18 grudnia 2002, 15:01

The Gladiators to jak określają twórcy, zespół Eugen Systems, nowa generacja strategii czasu rzeczywistego, przepełniona wartką akcją i zawierająca elementy RPG. Czy faktycznie gra zasługuje na określenie jej w ten sposób? Zapraszam do recenzji, w której powinniście się dowiedzieć wszystkiego...

Zapowiedź: Vietcong

Fajek, 17 grudnia 2002, 14:45

Vietcong to taktyczna gra akcji stworzona przez firmę Illusion Softworks (autorów niezapomnianego Hidden & Dangerous oraz Mafii) oraz studio Pterodon. Jak sugeruje sam tytuł, akcja osadzona została podczas wojny w Wietnamie.

Nowe dema w naszym dziale Pliki

Łosiu, 17 grudnia 2002, 13:20

Ski Jump Challenge 2003, Demonic Speedway (PL), Hitman 2: Silent Assassin, – wersje demonstracyjne tych oto trzech tytułów pojawiły się dziś w naszym dziale Pliki, dlatego też zainteresowanych zapraszam do pobierania. W przypadku dema Hitman 2: Silent Assassin dodam jednie, iż jest to drugie demo tej produkcji i pozwala na przejście misji w St. Petersburgu.

Finał Ligi Return to Castle Wolfenstein – relacja

Fajek, 17 grudnia 2002, 12:51

W sobotę 14 grudnia odbył się pierwszy finał oficjalnej polskiej Ligi RTCW, zorganizowany w kawiarni E-loko w Warszawie, w którym to po ponad 9 godzinach zaciętych zmagań wyłoniono zwycięzcę...

Magic & Myhem: The Art of Magic - poradnik

Sznur, 16 grudnia 2002, 15:42

Zapraszamy do skorzystania z poradnika do jednej z ciekawszych strategii osadzonej w realiach fantasy - Magic & Myhem: The Art of Magic. Gra trafiła na polski rynek całkiem niedawno, jako cover CD dołączony do grudniowego numeru miesięcznika „Click!”. Szczególną uwagę na tą pozycję powinni zwrócić miłośnicy mieszanki cRPG i fantastycznych batalii w stylu HoMM czy Warlords, pamiętając, że gra powstawała pod czujnym okiem ludzi z Bethesda Softworks, twórców doskonałego Morrowinda.

Harry Potter i Komnata Tajemnic - poradnik

Sznur, 13 grudnia 2002, 15:00

Rozpoczynamy publikację poradnika do gry Harry Potter i Komnata Tajemnic, kolejnej części przygód młodego czarodzieja, rozpoczynającego drugi rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tym razem Harry musi rozwiązać mroczną tajemnicę Domu Ślizgonów i odkryć, co kryje tytułowa Komnata Tajemnic. Z pewnością niezwykle pomocnym w wykonaniu tego zadania okaże się bogato ilustrowany opis przejścia gry, którego autorem jest „Ziuziek”, twórca „monstrualnych” poradników do IWD2 czy Neverwinter Nights.

Recenzja: Wersal 2 - Testament Króla

Fajek, 11 grudnia 2002, 13:44

Akcja kontynuacji gry edukacyjnej Wersal rozgrywa się czternaście lat po zakończeniu wydarzeń z oryginału. Mamy rok 1699 i nieuchronnie zbliża się śmierć hiszpańskiego króla Karola II. Jako młody szlachcic Charles-Louis de Faverolle, który chce zdobyć posadę w ministerstwie spraw zagranicznych na dworze króla Francji, mamy nadzieję spotkać przy okazji ukochaną Elwirę, mieszkającą w Hiszpanii.

Zapowiedź: Duality

Fajek, 10 grudnia 2002, 13:33

Pierwsza ambitna produkcja zespołu Trilobyte Graphics, nawiasem mówiąc wywodzącego się z firmy Pyro Studios. Duality to gra łącząca elementy akcji i cRPG osadzona w futurystycznych, cyberpunkowych klimatach bazujących na twórczości dwóch znanych pisarzy tego gatunku: Williama Gibsona oraz Neala Stephensona.

Recenzja: Airline Tycoon Evolution

Fajek, 9 grudnia 2002, 13:03

Nowe wydanie klasycznej już strategii ekonomicznej, w której zarządzaliśmy własnymi liniami lotniczymi. Oprócz nowych dziesięciu misji i szesnastu przerobionych, doszła możliwość budowy własnych samolotów i stosowania zabezpieczeń antyterrorystycznych.

Zapowiedź: X2 The Threat

Fajek, 9 grudnia 2002, 11:17

Od czasów legendarnego już Elite i Frontiera, gracze nie mają powodów do radości. W zasadzie jedynym tytułem, który z należytym rozmachem i klasą podszedł do tematu jaki poruszały dwie wyżej wspomniane gry był X - Beyond the Frontier. Gra ta zyskała uznanie fanów, dlatego najprawdopodobniej już niebawem pojawi się druga część X’a zatytułowana X2 The Threat.

Demo Runaway: A Road Adventure... ponownie...

Łosiu, 9 grudnia 2002, 10:44

Już raz, blisko dwa lata temu, opublikowaliśmy wersję demonstracyjną gry przygodowej Runaway: A Road Adventure, jednak ze względu na fakt, iż zarówno angielsko jak i polskojęzyczna wersja gry miała się już nigdy nie pojawić, zostało ono usunięte. Jednakże po ostatnich rewelacyjnych informacjach dotyczących firmy GMX Media i jej planów związanych z wydaniem Runaway w Wielkiej Brytanii, z tym większą przyjemnością informuję, iż demo gry ponownie znajduje się w naszym dziale Pliki i serdecznie zapraszam do pobrania tych 188MB. Tym, którzy nigdy nie zetknęli się z Runaway: A Road Adventure, zaznaczam – WARTO.