Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Insane

Wieści ze świata (inSANE, Bizarre Creations, PlayStation 2) 7/1/13

Sarge, 7 stycznia 2013, 12:00

Dziś piszemy m.in. o niezapowiedzianej grze wyścigowej zamkniętego studia Bizarre Creations, wydaniu horroru inSANE, a także zakończeniu produkcji PlayStation 2 na całym świecie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

inSANE – horror Guillermo del Toro znalazł nowego dewelopera

Ender, 29 listopada 2012, 18:30

Sandboksowy horror inSANE, którego pomysłodawcą jest reżyser Guillermo del Toro, znalazł nowego dewelopera. Jeżeli wierzyć jeszcze niepotwierdzonym informacjom, studio, którego nazwa pozostaje na razie tajemnicą, zgodziło się pomóc del Toro i było pierwszym producentem do jakiego zwrócił się on z taką propozycją.

Guillermo del Toro nie porzucił gry inSANE i szuka nowego dewelopera

Adrian Werner, 12 października 2012, 13:14

Mamy dobre wieści dla miłośników wirtualnego horroru. Okazuje się, że porzucenie przez firmę THQ projektu inSANE wcale nie oznacza jego końca i jego twórca, czyli reżyser Guillermo del Toro, zamierza go zrealizować przy pomocy innego partnera.

THQ rezygnuje z inSANE, projektu Guillermo del Toro

Hed, 7 sierpnia 2012, 13:13

THQ zrezygnowało z gry inSANE, za którą odpowiada reżyser Labiryntu Fauna Guillermo del Toro. Produkcja nie pasowała do obecnej polityki firmy. Filmowiec zachował prawa do marki, więc teoretycznie mógłby kontynuować prace nad nią z innym wydawcą.

Wieści ze świata (Torchlight II, Metal Gear Solid HD Collection, Dust 514) 18/5/12

Sarge, 18 maja 2012, 13:00

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wytrzymałościowym teście serwerów Torchlight II, dacie premiery Metal Gear Solid HD Collection w wersji na Playstation Vita, a także zapisach na beta testy gry Dust 514.

Guillermo del Toro opowiada o grze inSANE

Ender, 16 sierpnia 2011, 13:18

Guillermo del Toro opowiedział o zapowiedzianej w ubiegłym roku grze inSane, którą tworzy razem ze studiem Volition i firmą THQ

Finał trylogii Insane dopiero za 8-10 lat

Jiker, 15 grudnia 2010, 18:00

Oficjalna zapowiedź Insane – nowego dzieła reżysera Guillerom del Toro i studia Volition – a także potwierdzenie informacji, że marka od początku planowana jest jako trylogia, wzbudziła w Sieci całkiem spory zamęt. Gracze podjęli się analizy pierwszego teasera, zastanawiając się, jaką tym razem historię przedstawi nam reżyser Labiryntu Fauna.

Insane od Guillermo del Toro będzie trylogią

Sarge, 14 grudnia 2010, 10:15

Ujawniona w ostatni weekend gra Insane, w której tworzenie zaangażowany jest reżyser Guillermo del Toro, nie będzie jednokrotnym wybrykiem jej twórców. Firma THQ wydająca ten tytuł dała bowiem do zrozumienia, że całość planowana jest jako trylogia.

THQ zapowiedziało Insane, czyli grę reżysera Labiryntu Fauna

Adrian Werner, 12 grudnia 2010, 08:30

Już od pewnego czasu chodziły słuchy o kolejnym projekcie THQ w tworzenie którego zaangażowany miał być znany m.in. z Labiryntu Fauna reżyser Guillermo Del Toro. Grą tą okazała się być produkcja zatytułowana Insane.