Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Port Royale

Zapowiedziano strategię ekonomiczną Port Royale 3

Adrian Werner, 3 sierpnia 2011, 09:14

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników strategii ekonomicznych. Firma Kalypso Media zapowiedziała bowiem grę Port Royale 3.

Ascaron Entertainment już wkrótce własnością wydawcy Kalypso Media

Jiker, 4 czerwca 2009, 11:30

Doczekaliśmy się finału nieciekawej sytuacji ze studiem Ascaron Entertainment w roli głównej. Otóż, niemiecki deweloper, który w obliczu kłopotów finansowych został zmuszony oddać się do dyspozycji niemieckiego sądu regionalnego oraz poprosić o przydzielenie kuratora, zostanie przejęty przez niemiecką firmę Kalypso Media.

Poradnik: Port Royale

Redakcja GRYOnline.pl, 25 sierpnia 2005, 20:36

W poradniku znajdziecie zbiór podstaw dotyczących świata gry i pomysłów na przetrwanie w jego niełatwych warunkach. Po dotarciu do końca zapisanych tutaj stronnic, nie powinieneś mieć większych problemów z udanym startem w świecie Port Royale.

Komputer ŚWIAT GRY 09/2004 już w kioskach

Solnica, 4 sierpnia 2004, 14:00

W dniu dzisiejszym do punktów z prasą trafił najnowszy, wrześniowy numer czasopisma Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonych doń dwóch płytach CD znalazły się między innymi pełne, polskie wersje Port Royale i Steel Beasts a także gra niespodzianka. Wnętrze numeru to jak zwykle wiele ciekawych tekstów dotyczących gier i tematów im pokrewnych.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Gry Strategiczne

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2004, 18:03

Plebiscyt na Najlepsze Gry Roku 2003, organizowany przez nasz serwis, wkracza w decydującą fazę. Do 16 stycznia, czyli dnia w którym zamykamy głosowanie pozostało już naprawdę niewiele czasu, więc jeśli do tej pory nie wziąłeś w nim udziału, zrób to jak najszybciej. Pamiętaj, że wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Być może, to właśnie do Ciebie uśmiechnie się los.

Port Royale – kolejne usprawnienie

Syriusz, 28 lipca 2003, 10:41

Niemiecka firma Ascaron Software wypuściła północnoamerykańską wersję patcha v1.4.0.3 do gry Port Royale. Uaktualnienie zawiera kilka pomniejszych poprawek językowych, a także rozwiązuje problemy związane z wyświetlaniem tekstów i błędów w kodzie gry.

Trwają prace nad Port Royale 2

ComCo, 24 lipca 2003, 08:47

Działania na terenie Karaibów, okres rozkwitu piractwa (od XVI do XVII wieku) i do tego rozbudowana strategia - gra Port Royale, autorstwa zespołu Ascaron Software, nie posiada chyba żadnych przeciwwskazań, żeby nie podobać się graczom. Ów tytuł dopiero niedawno zadebiutował na rynku, a tymczasem pojawiły się już pierwsze pogłoski o przygotowywaniu pełnoprawnego sequela...

Zapowiedź: Port Royale

Fajek, 2 kwietnia 2003, 12:18

Port Royale to kolejna, po Patrician II: Quest for Power, strategia pochodząca z niemieckiej firmy Ascaron Software, przenosząca graczy na tereny Karaibów, do czasów największego rozkwitu piractwa, tj. od XVI do XVII wieku. Mówiąc dosłownie, łączy ona cechy Patrician II oraz dawnego przeboju Pirates, przy czym główny nacisk kładzie na przygodę, bitwy morskie i walkę, a nie na handel jak to miało miejsce w Patrician II.