Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead

Brutalny trailer Medal of Honor

Olek, 14 marca 2010, 13:59

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (kategoria M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

Jiker, 2 grudnia 2009, 19:15

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii

Jiker, 25 września 2008, 11:35

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień.

Medal of Honor w Afganistanie

Przemysław Zamęcki, 27 maja 2008, 07:51

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

"Europejski Szturm" zamiast Medal of Honor: Dogs of War

eLKaeR, 2 marca 2005, 08:23

Tylko dwa tygodnie pozostały do rynkowego debiutu nowej pozycji elektroniczno-rozrywkowej, osadzonej w realiach II Wojny Światowej i noszącej nazwę Brothers in Arms: Road to Hill 30. Pewnikiem autorów z Gearbox Software inspirowała m.in pamiętna gra Medal of Honor: Allied Assault sprzed trzech lat. Naturalnie ujrzymy kolejną odsłonę serii MoH – developerzy dokonali właśnie zmian w projekcie.

Nowy Medal of Honor?

Wojak, 23 stycznia 2004, 15:19

Ostatnimi czasy obiegła sieć informacja o tym, że trwają prace nad nową grą z serii Medal of Honor, która nazywać się ma War Chest. I z jednej strony nie pomylili się sprawcy całego zamieszania, pracownicy sklepu internetowego EBGames, którzy jako pierwsi poinformowali o tym tytule – produkt o takiej nazwie faktycznie ukaże się na rynku. Tyle tylko, że nie do końca będzie on zupełnie nowy.

Infinity Ward sprzedane

Elrond, 31 października 2003, 10:43

W obecnych czasach pogoni za pieniądzem, ogromne firmy rzadko kiedy prowadzą politykę, dzięki której same tworzą swoje produkty. Dużo prostsze jest bowiem wykupienie całości lub części udziałów firmy, która może pochwalić się już jakimś sukcesem a potem czerpanie z tego korzyści. Proceder ten nie omija także branży rozrywki elektronicznej. Kilka dni po wydaniu Call od Duty, firma Activision poinformowała, że po wykupieniu 70% pozostałych akcji, stała się właścicielem twórców tej gry - Infinity Ward.

MoH:AA - Breakthrough - multiplayerowe demo we wrześniu

Syriusz, 25 sierpnia 2003, 10:01

Na październik tego roku zaplanowano premierę drugiego (po Spearhead), oficjalnego rozszerzenia do gry Medal of Honor: Allied Assault, noszącego podtytuł Breakthrough. W międzyczasie, redaktorom zachodniego serwisu fanowskiego PlanetMedalOfHonor udało dowiedzieć się, że już w drugim tygodniu września ukaże się grywalne demo omawianej pozycji.

Szczegóły dotyczące drugiego dodatku do Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 23 kwietnia 2003, 08:07

Na początku marca na świat wydostała się informacja dotycząca produkcji nowych gier z serii Medal of Honor, dwóch dedykowanych konsolom i dwóch komputerom PC. Nazwę i szczegóły dotyczące pierwszej z PeCetowych pozycji poznaliśmy niemal od razu (samodzielna gra „Medal of Honor: Pacific Assault”), na informacje o drugiej przyszło nam czekać, aż do dnia dzisiejszego. W sieci pojawiły się bowiem rewelacje dotyczące dodatku o tytule „Medal of Honor: Allied Assault – Breakthrough”

Activision przejmuje twórców serii Medal of Honor... Czy Call of Duty będzie stanowić prawdziwą kontynuację serii Medal of Honor...?

Łosiu, 18 kwietnia 2003, 10:45

Roku temu korporacja Activision podpisała długoterminową umowę wydawniczą z zespołem Infinity Ward (założonym przez byłych członków studia 2015, odpowiadających za powstanie „Medal of Honor: Allied Assault”), teraz ta sama firma poinformowała, że pod jej „opieką” znajduje się jeszcze jeden zespół Spark Unlimited założony przez 28 osób, które w głównej mierze odpowiadają za powstanie legendy MoH, czyli współtworzyli: „Medal of Honor”, „Medal of Honor Frontline”, „Medal of Honor Allied Assault” oraz „Medal of Honor Underground”.

Drugi etap „łatania” Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead

eLKaeR, 14 marca 2003, 10:57

Każdy posiadacz oficjalnego rozszerzenia gry Medal of Honor: Allied Assault, noszącego nazwę Spearhead, otrzymał właśnie szansę dokonania kolejnej aktualizacji owego produktu, ponieważ korporacja Electronic Arts udostępniła w Internecie nowy patch.

Właściciele PeCetów także otrzymają dwa nowe produkty z serii Medal of Honor

eLKaeR, 4 marca 2003, 13:05

Trzy dni temu opublikowaliśmy wiadomość, dotyczącą dwóch nowych części popularnej serii Medal of Honor, które zostaną zadedykowane platformom Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube. Dziś z przyjemnością podajemy pierwsze informacje, związane z kolejnymi odsłonami rzeczonego cyklu, przeznaczonymi dla komputerów klasy PC.

Nowe odsłony cyklu Medal of Honor nie dla posiadaczy PeCetów

eLKaeR, 1 marca 2003, 12:25

Korporacja Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, iż popularna seria gier z gatunku FPS o nazwie Medal of Honor zostanie niebawem rozszerzona o dwie dalsze części. Wydawca owych pozycji zamierza opublikować jedynie wersje, dedykowane konsolom nowej generacji.

Modyfikowanie MoH: AA – Spearhead czas zacząć!

eLKaeR, 7 lutego 2003, 09:15

Za sprawą firmy wydawniczej Electronic Arts na bezkresne wody Internetu wypłynął tzw. Software Development Kit (SDK), dedykowany grze z gatunku FPS zatytułowanej Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead.

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - poradnik

Sznur, 5 lutego 2003, 14:42

Z pewnością większość graczy spodziewała się nieco więcej po dodatku do zeszłorocznego hitu Medal of Honor: Allied Assault. W MoH - Spearhead na wykonanie czeka nas tylko dziewięć misji, a wprowadzone zmiany są wyłącznie kosmetyczne. Mimo tego w dalszym ciągu jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników taktycznych gier akcji. Właśnie dla nich publikujemy dzisiaj opis przejścia wszystkich misji w trzech kampaniach od Holandii aż po Berlin.

Nowa gra z serii Medal of Honor

Łosiu, 23 stycznia 2003, 09:19

W zachodnim sklepie internetowym EBGames pojawiła się karta towaru - Platynowej Edycji Medal of Honor: Allied Assault - i w jego opisie poza znanymi nam informacji, iż będzie on zawierał grę Medal of Honor: Allied Assault, dodatek Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead oraz poradniki do obu tych tytułów, pojawił się ciekawy wpis, który pozwala domniemywać, iż Electronic Arts pracuje nad kolejną częścią serii MoH na komputery PC.

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead w drodze do sklepów, patch 2.11 do wersji demo dostępny

Solnica, 13 listopada 2002, 00:36

Electronic Arts poinformował o rozpoczęciu procesu dystrybucji pierwszego oficjalnego dodatku do gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. Równocześnie udostępniona została łatka o numerze 2.11 do wypuszczonej zaledwie kilka dni temu multiplayer’owej wersji demo tej gry.

Nowości na naszym FTP

Mariusz Klamra, 9 listopada 2002, 12:36

Na naszym FTP pojawiły się dwa nowe ciekawe dema. Jednym z nich jest wcześniej zapowiadane i oczekiwane demo dodatku do Medal of Honor: Allied Assault – MOH: AA Spearhead, które opublikowaliśmy dziś rano. Natomiast drugie powinno zainteresować miłośników przygodówek, gdyż jest to demo Post Mortem, bardzo ciekawie zapowiadającej się gry twórców Syberii.

Demo MoH:AA – Spearhead opóźnione

Łosiu, 8 listopada 2002, 09:18

Kilka dni temu firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała wydanie ósmego listopada wersji demonstracyjnej Medal Of Honor: Allied Assault – Spearhead przeznaczonej do rozgrywki wieloosobowej. Niestety termin wypuszczenia dema przesunięto i nie ukaże się ono dziś, lecz dopiero jutro. Ponadto EA uściśliło co zawierać będzie demo.

Multiplayer demo Medal Of Honor: Allied Assault – Spearhead w piątek

Łosiu, 5 listopada 2002, 09:59

Jak informuje firma Electronic Arts na oficjalnej stronie gry Medal Of Honor: Allied Assault, już w ten piątek zostanie wydane multiplayerowe demo dodatku Medal Of Honor: Allied Assault – Spearhead. Co więcej będzie ono zawierało jedną ekskluzywną mapę „Malta”, która nie zostanie zawarta w pełnej wersji dodatku. W wersji demo pojawią się nowe, nie występujące w MoH:AA rodzaje broni, a do walki ruszą żołnierze czterech narodowości, tj.: Niemcy, Brytyjczycy, Rosjanie i Amerykanie.

Medal Of Honor: Allied Assault – Spearhead ukończony

Łosiu, 30 października 2002, 08:25

Koncern Electronic Arts Inc. poinformował, iż pierwszy dodatek do popularnej gry akcji osadzonej w realiach II Wojny Światowej „Medal Of Honor: Allied Assault” uzyskał „złoty” status produkcji i 12 listopada trafi do zachodnich sklepów. Przypominam, że „Spearhead” nie został stworzony przez oryginalnych twórców MoH: AA, zespół 2015, lecz przez jeden z wewnętrznych oddziałów developerskich Electronic Arts. Czy wyszło to grze na dobre okaże się już wkrótce.

Zapowiedź: Medal of Honor - Spearhead

Fajek, 9 października 2002, 15:15

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. W trybie single player autorzy przygotowali trzy nowe, główne misje podzielone, każda na trzy poziomy (łącznie dziewięć poziomów)...

Filmy z MoH: Spearhead

Fajek, 29 września 2002, 17:11

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. Już niebawem dodatek ów powinien trafić na sklepowe półki.

Czego nie zobaczymy na targach E3

Łosiu, 4 maja 2002, 09:04

Jak do tej pory niemal wszyscy znaczący producenci i wydawcy ujawnili listy gier, które przedstawią na tegorocznych targach E3. Niestety przy tej okazji okazało się, że na targach na pewno nie zobaczymy kilku bardzo oczekiwanych tytułów, jakimi niewątpliwe są: Master of Orion III, Medal of Honor: Team Assault oraz Duke Nukem Forever.