Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Madden NFL 09

EA o finansach, rynku gier PC, konsolach stacjonarnych i plotkach o przejęciu przez Apple

Jiker, 6 maja 2009, 09:59

Koncern Electronic Arts opublikował szczegóły raportu finansowego za roczny okres zakończony 31 marca 2009 roku. Wynika z niego, że jeden z największych światowych wydawców gier poniósł w trakcie owych dwunastu miesięcy niezwykle wysokie straty. Prezes firmy uspokaja jednak inwestorów, zabiera głos w sprawie wyścigu konsol oraz zapewnia, że rynek gier PC ma się naprawdę dobrze.

Madden NFL 10 w produkcji

Maciej Śliwiński, 30 stycznia 2009, 10:07

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące Madden NFL 10, gry będącej kontynuacją jednej z najlepszych sportowych serii wydanych przez Electronic Arts.

Kondycja trzech największych światowych rynków gier

Hed, 12 listopada 2008, 09:15

Najnowsza odsłona serii Madden NFL zanotowała niezwykle wysoką sprzedaż w trzecim kwartale tego roku, plasując się na pierwszym miejscu opracowanego rankingu. Odpowiadają za niego firmy NPD Group, GfK Chart-Track Limited oraz Enterbrain, które zdecydowały się przyjrzeć światowej sprzedaży gier, wskazując najpopularniejsze pozycje oraz kondycję trzech najbardziej dojrzałych rynków.

Electronic Arts na targach E3 2008

Przemysław Zamęcki, 11 lipca 2008, 16:38

Koncern Electronic Arts podał listę tytułów, które zamierza zaprezentować na rozpoczynających się w poniedziałek targach E3 Media & Business Summit. Poniżej znajdziecie listę tytułów, platformy, na jakich się one ukażą oraz orientacyjną na chwilę obecną datę premiery.

Madden NFL 09 otrzymał status gold

Przemysław Zamęcki, 26 czerwca 2008, 10:05

Amerykanie na piłkę nożną mówią soccer. Dla nich prawdziwy futbol zaczyna się od stu kilo wagi, dwóch metrów wzrostu i bramek z poprzeczką zawieszoną na wysokości kilku metrów. Nic więc dziwnego, że seria Madden NFL cieszy się tam aż taką popularnością. Mająca się pojawić w sklepach 12 sierpnia tegoroczna wersja uzyskała właśnie status gold, co oznacza, że zakończono wszystkie prace a fabryka właśnie zaczęła tłoczyć płyty.

Jubileuszowa edycja Madden NFL 09 już w sierpniu

Virion, 28 marca 2008, 11:55

Miłośnicy futbolu amerykańskiego mogą się cieszyć, że kolejna odsłona z serii gier o nim pojawi się na sklepowych półkach w USA i Kanadzie już 12 sierpnia. EA Sports planuje wydanie jej w dwóch wersjach zwykłej (PSP, PS2, PS3, Nintendo DS, Wii, Xbox 360) i specjalnej (tylko PS3 i Xbox 360).