Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadowrun: Hong Kong

Shadowrun Trilogy za darmo na GOG.com

Agnieszka Adamus, 25 czerwca 2021, 16:11

Do 28 czerwca na GOG.com zdobędziecie za darmo Shadowrun Trilogy, czyli trzy części cyklu klasycznych turowych gier RPG.

Hitman od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 27 sierpnia 2020, 15:03

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo Hitmana z 2016 roku oraz zestaw RPG-ów Shadowrun Collection. Gry będą dostępne bezpłatnie do 3 września.

Shadowrun: Hong Kong – premiera edycji rozszerzonej, promocyjne ceny

Hed, 6 lutego 2016, 11:13

Można już pobrać lub kupić edycję rozszerzoną Shadowrun: Hong Kong od studia Harebrained Schemes. Ta aktualizacja, dostępna dla posiadaczy gry za darmo, wprowadza sporo nowej treści i poprawek. Osoby, które nie mają jeszcze produkcji, mogą kupić ją w niższej cenie dzięki specjalnej promocji.

Shadowrun: Hong Kong otrzyma edycję rozszerzoną, która doda 5 godzin zabawy do kampanii

Adrian Werner, 2 lutego 2016, 09:33

Studio Harebrained Schemes poinformowało, że pracuje nad rozszerzoną edycją Shadowrun: Hong Kong, która m.in. solidnie rozszerzy kampanię i doda opcję włączenia komentarza audio twórców. Wszystkie te nowości zostaną także udostępnione jako darmowa aktualizacja posiadaczom standardowej wersji gry.

Shadowrun: Hong Kong dostanie minikampanię na początku 2016 r.

Góral, 20 września 2015, 11:35

Studio Harebrained Schemes ujawniło, że zapowiedziana jeszcze podczas zbiórki pieniędzy na grę Shadowrun: Hong Kong dodatkowa minikampania ukaże się na początku 2016 roku. Rozszerzenie dostępne będzie za darmo dla osób, które wsparły produkcję na Kickstarterze kwotą minimum 15 dolarów.

Premiera Shadowrun: Hong Kong

Entelarmer, 20 sierpnia 2015, 15:15

Dziś debiutuje gra Shadowrun: Hong Kong, kontynuacja udanego cRPG od studia Harebrained Schemes. Ponownie więc trafimy do świata przyszłości, w którym równie łatwo zginąć od kuli z karabinu, jak i od kuli ognia.

Shadowrun: Hong Kong trafi do sprzedaży w sierpniu

Adrian Werner, 25 lipca 2015, 13:40

Studio Harebrained Schemes poinformowało, że turowe cRPG Shadowrun: Hong Kong trafi do sprzedaży 20 sierpnia tego roku.

Kickstarter Shadowrun: Hong Kong zakończony, zebrano 1,2 mln USD

Luc, 18 lutego 2015, 09:22

Shadowrun: Hong Kong – turowe cRPG łączące klimaty fantasy oraz cyberpunk, właśnie zakończyło zbiórkę pieniędzy na Kickstarterze. Twórcy na stworzenie kolejnej odsłony serii potrzebowali 100 tysięcy dolarów, ale od fanów otrzymali kilkunastokrotnie więcej.

Shadowrun: Hong Kong - zebrano milion dolarów na produkcję

Góral, 16 lutego 2015, 10:22

Twórcom ze studia Harebrained Schemes udało się zebrać ponad milion dolarów na produkcję Shadowrun: Hong Kong. Dzięki temu tytuł kilka miesięcy po premierze otrzyma dodatkową mini kampanię, zapewniającą około pięć godzin zabawy.

Shadowrun: Hong Kong bliski zebrania miliona USD na Kickstarterze

Draug, 14 lutego 2015, 15:55

Do zakończenia kickstarterowej zbiórki pieniędzy na grę Shadowrun: Hong Kong zostały trzy dni i wszystko wskazuje na to, że studio Harebrained Schemes zdoła zamknąć akcję z okazałym wynikiem ponad miliona dolarów. Jeśli tak się stanie, gra pod koniec roku zostanie wzbogacona o dodatkową przygodę, zatytułowaną Shadows of Hong Kong Mini-Campaign.

Wieści ze świata (Dragon Age: Inkwizycja, Kerbal Space Program, Shadowrun: Hong Kong) 27/1/2015

Draug, 27 stycznia 2015, 16:45

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Lucius II, nadchodzącym wyjściu Kerbal Space Program ze Steam Early Access, darmowej muzyce z gry Dragon Age: Inkwizycja, dodatkowych celach zbiórki pieniędzy na Shadowrun: Hong Kong i debiucie Five Nights at Freddy’s 3 na Steam Greenlight. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shadowrun: Hong Kong - uzbierano już 600 tys. dolarów

Góral, 23 stycznia 2015, 09:03

Studiu Harebrained Schemes udało się w ciągu kilku dni zebrać ponad 600 tys. dolarów na produkcję gry Shadowrun: Hong Kong. Akcja oczywiście trwa nadal i pieniądze można wpłacać do 17 lutego.

Ruszył Kickstarter Shadowrun: Hong Kong - cel minimalny osiągnięto w kilka godzin

Adrian Werner, 14 stycznia 2015, 07:59

Ruszył Kickstarter Shadowrun: Hong Kong, czyli nowej gry cRPG studia Harebrained Schemes. Kwotę minimalną udało się zgromadzić w ciągu kilku pierwszych godzin.

Shadowrun w Hongkongu oficjalnie potwierdzony

Adrian Werner, 31 grudnia 2014, 08:46

Studio Harebrained Schemes oficjalnie potwierdziło, że następna odsłona marki Shadowrun zaoferuje kampanię, której akcja toczyć się będzie w futurystycznej wersji miasta Hongkong. Zbiórka na projekt ruszy w przyszłym miesiącu.

W kolejnej odsłonie serii Shadowrun zwiedzimy Hongkong?

Adrian Werner, 27 grudnia 2014, 07:32

Studio Harebrained Schemes opublikowało grafikę koncepcyjną, która sugeruje, że w następnej kampanii do Shadowrun Returns zwiedzimy futurystyczną wersję miasta Hongkong. Środki na wyprodukowanie tego projektu mają zostać zebrane za pomocą zapowiedzianego na styczeń Kickstartera.

Kolejna odsłona serii Shadowrun trafi na Kickstartera?

Renox, 17 grudnia 2014, 13:41

Na łamach serwisu Kickstarter pojawiła się informacja zwiastująca sporą szansę na zainicjowanie zbiórki pieniędzy na zupełnie nową odsłonę serii Shadowrun. Studio Harebrained Schemes umieściło na wspomnianej platformie grafikę, dzięki której możemy przypuszczać, że crowfundingowa akcja na następne RPG w cyberpunkowym klimacie rozpocznie się już w styczniu 2015 roku.