Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Persona 3

Atlus zapowiada trzy nowe spin-offy serii Persona

Ender, 2 sierpnia 2017, 16:34

Japońskie studio Atlus zapowiedziało aż trzy nowe spin-offy serii Persona. Dwa pierwsze to muzyczno-rytmiczne Persona 3: Dancing Moon Night oraz Persona 5 Dancing Star Night. Obie gry ukażą się na PlayStation 4 i PS Vicie. Trzecia produkcja, zatytułowana Persona Q2, jest klasycznym dungeon-crawlerem, tworzonym z myślą o konsoli Nintendo 3DS.

Atlus zapowiedział trzy nowe gry z serii Persona

Adrian Werner, 31 sierpnia 2011, 09:23

Mamy dobre wiadomości dla fanów serii Persona. Jak ujawniła firma Atlus, rozpoczęto prace nad piątą odsłoną cyklu, a czwarta część serii zostanie przeniesiona na konsolę przenośną PlayStation Vita. Co więcej, zapowiedziano również nową bijatykę osadzoną w tym uniwersum.

Sony ogłasza nominacje do pierwszych PSN Gamers’ Choice Awards

Taven, 16 lutego 2011, 12:30

Koncern Sony, w związku z niezwykłą, ciągle rosnącą popularnością PlayStation Network i systemów cyfrowej dystrybucji na konsolach w ogóle, postanowił powołać do życia nagrody PSN Gamers’ Choice Awards. Otrzymają je wybrane przez graczy tytuły, które można pobrać na PlayStation 3 lub PlayStation Portable właśnie z wykorzystaniem tej usługi.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 22 lipca 2008, 11:23

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o optymalizacji Sacred 2, książkowej trylogii Gears of War, DLC dla Samby de Amigo, kolejnej próbie sił pomiędzy EA i T2 i innych. Zapraszamy do lektury.

Kolejna część Persona zapowiedziana

Elrond, 6 lipca 2008, 12:28

Na odbywającej się właśnie imprezie Anime Expo 2008, przedstawiciele firmy Atlus poinformowali, iż pod koniec tego roku na rynku ukaże się kolejna część cyklu cRPG, Shin Megami Tensei: Persona 4. Akcja gry przeniesie nas w wiejskie krajobrazy Japonii, a sama fabuła ma być dłuższa, bardziej skomplikowana i intrygująca niż w poprzedniej odsłonie serii.

Trzecia odsłona cyklu Persona także w Europie

Jiker, 30 stycznia 2008, 09:32

Z informacji przedstawionych przez firmę Koei wynika, że trzecia odsłona cyklu Persona – jednej z ciekawszych serii jRPG stworzonych z myślą o konsoli PlayStation 2 – zostanie wydana w Europie pod koniec lutego.

Shin Megami Tensei: Persona 3 ma swoją stronę

Vercetti, 11 lipca 2007, 17:10

Zgodnie z informacjami podawanymi przez amerykański oddział firmy Atlus Software, ruszyła już oficjalna strona nowej gry z gatunku role-playing, pozycji zatytułowanej Shin Megami Tensei: Persona 3. Uruchomiona dzisiaj witryna zgodnie z przewidywaniami zawiera zarówno informacje na temat fabuły nadchodzącego RPG, jak też materiały opisujące jedenastu najważniejszych bohaterów produktu.