Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 29 listopada 2022, 13:41

Ten mały gadżet to najsłodszy dodatek dla pada do Xboksa

Marka Xbox znana jest z wprowadzania różnych akcesoriów do swoich konsol. Mieliśmy już lodówkę w kształcie Xboksa Series X, teraz przyszedł czas na bluzę, która otuli „zmarzniętego” pada.

Źródło fot. Xbox
i

Pad do konsoli Xbox Series X/S należy do jednych z najlepszych rozwiązań na rynku. Nie jest to kontroler idealny, ale z pewnością ma oddane grono fanów. Microsoft wprowadził właśnie nowy gadżet, dzięki któremu użytkownicy mogą jeszcze bardziej zadbać o swoje pady.

Nie masz jeszcze pada do Xboksa? Kupisz go tutaj

Dlatego też w związku z wczorajszym Cyber Monday w oficjalnym sklepie Xbox Gear Shop pojawiła się miniaturowa „bluza” na pada, którą można zakupić w dwóch kolorach: białym i czarnym. Jeśli chcecie zadbać, żeby Wasz kontroler do Xbox Series X/S był odpowiednio ubrany, to jest to idealny przedmiot na tę okazję.

Obecnie Xbox Mini Controller Hoodie można zakupić za 115 złotych. Należy się jednak spieszyć, bowiem czarne bluzy są już wyprzedane, a to samo może spotkać biały wariant kolorystyczny. A co dokładnie otrzymujemy w tej cenie?

Bluza z kapturem Xbox Mini Controller to wysokiej jakości „ubranie” wykonane w 100% z poliestru. Posiada zamek błyskawiczny oraz rękawy, a na piersi znajduje się logo Xbox. „Ciuszek” pasuje na bezprzewodowy kontroler do Xbox Series X/S. Czy jest niepotrzebny? Pewnie tak. Czy jest absolutnie przeuroczy? Oczywiście, że tak!

Ten mały gadżet to najsłodszy dodatek dla pada do Xboksa - ilustracja #1
Tak prezentuje się Xbox Mini Controller Hoodie. Źródło: Xbox Gear Shop

Jeśli jesteście zainteresowani Xbox Mini Controller Hoodie, to zakupiony towar powinien trafić do Was w okresie świątecznym. Przewidywany termin dostawy to 15-30 grudnia.

Ten mały gadżet to najsłodszy dodatek dla pada do Xboksa - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej