Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 10 sierpnia 2022, 19:00

Wygraj laptopa ASUS Rog Zephyrus M16 w akcji #ROG4Creators

Firma ASUS powraca z akcją #ROG4Creators i konkursami dla animatorów oraz rysowników. Do wygrania jest m.in. laptop ASUS Rog Zephyrus M16 z kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 3070.

Akcja #ROG4Creators powraca z kolejną edycją. Firma Asus ponownie zorganizowała konkursy, które pozwolą wykazać się aspirującym animatorom i rysownikom. Wojtek Magierski, założyciel M4G Seminars, powraca jako ambasador akcji, a w tym roku dołączył do niego rysownik Łukasz „Prozure” Bagiński. Obaj przygotowali garść materiałów powiązanych z tematyką akcji.

#ROG4Creators – zasady konkursów

W tym roku zainteresowane osoby mogą spróbować swych sił w dwóch konkursach. Udział w nich jest bezpłatny – wystarczy wejść na oficjalną stronę akcji i postępować zgodnie z podanymi instrukcjami.

ROG in Motion

W ROG in Motion sprawdzą się specjaliści od projektowania ruchu (motion design). Ich zadaniem będzie stworzenie postaci poruszającej się zgodnie z wytycznymi podanymi przez organizatorów. Innymi słowy, uczestnicy muszą zaprojektować bohatera pod określony schemat animacji. Do tego celu wykorzystają program Houdini, w czym pomogą filmiki przygotowane przez Wojciecha Magierskiego.

  1. Nagrody: laptop ASUS Rog Zephyrus M16 oraz profesjonalne kursy z motion designu w ramach MG4 Seminars.
Wygraj laptopa ASUS Rog Zephyrus M16 w akcji  #ROG4Creators - ilustracja #1

Źródło: oficjalna strona akcji #ROG4Creators.

Paint Your ROG

W Paint Your ROG konkursowicze będą… wspólnie tworzyć film. Na stronie akcji mogą pobrać pojedyncze monochromatyczne klatki animacji, które pokolorują i odeślą do organizatorów. Z przygotowanych w ten sposób obrazów zostanie stworzony cały film o superbohaterze stworzonym przez Wojciecha Magierskiego, który obejrzymy 26 sierpnia.

  1. Nagrody: dwadzieścia bonów o wartości 200 złotych na zakup gier oraz gadżety marki ASUS Republic of Gamers.

Swoje prace w ramach akcji #ROG4Creators możecie wysyłać do 15 sierpnia na stronie projektu.

Wygraj laptopa ASUS Rog Zephyrus M16 w akcji  #ROG4Creators - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej