Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 15 kwietnia 2016, 13:00

autor: Meehow

Wydano hotfix sterowników GeForce – wsparcie dla bety Dooma i poprawki dla Dark Souls III

Firma NVIDIA wypuściła hotfix do sterowników graficznych GeForce, oznaczony numerem 364.96. Oprócz wsparcia dla Dooma w wersji beta, wprowadzono również poprawki m.in. do wydanego ostatnio Dark Souls III.

Sterowniki GeForce w wersji 364.96 wprowadzają m.in. wsparcie dla Dooma w wersji beta. - Wydano hotfix sterowników GeForce – wsparcie dla bety Dooma i poprawki dla Dark Souls III - wiadomość - 2016-04-15
Sterowniki GeForce w wersji 364.96 wprowadzają m.in. wsparcie dla Dooma w wersji beta.

Firma NVIDIA wypuściła nowe, tym razem pomniejsze wydanie sterowników GeForce, tzw. hotfix, oznaczone numerem 364.96. Rzeczone oprogramowanie przede wszystkim wprowadza wsparcie dla Dooma w wersji beta. Ponadto w nowej wersji zaimplementowano poprawki, które usuwają błąd powodujący znaczne spadki płynności wyświetlanej grafiki w grach, w tym wydanym trzy dni temu Dark Souls III, a przynajmniej tak wynika z informacji podanej przez pracownika NVIDII na oficjalnym forum dyskusyjnym kart grafiki GeForce. Dla przypomnienia: przy zainstalowanych dwóch poprzednich wydaniach sterowników, na niektórych konfiguracjach sprzętowych z układami graficznymi GeForce, zwłaszcza z serii 600, występowały mniej lub bardziej znaczne „przycinki”. Omawiany hotfix na 32- i 64-bitowe systemy Windows Vista, 7, 8 i 10 można pobrać z zasobów serwisu gry-online.pl:

Na koniec warto dodać, że sterowniki GeForce w wersji 364.96 są wydaniem beta i przechodziły skrócony proces testowania. W związku z powyższym nie należy ich traktować jako stabilnej poprawki, lecz naprędce opracowanej łatki do użycia na własne ryzyko. Użytkownicy aplikacji GeForce Experience powinni również wiedzieć o błędzie występującym w tym wydaniu, który może spowodować „wysypanie się” owego programu przy uruchamianiu go bez połączenia z Internetem.