Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 7 grudnia 2022, 16:00

Tanie i z dobrym dźwiękiem - bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 510BT

Kupno tanich i dobrze brzmiących słuchawek może być trudne. Zwłaszcza, jeśli mają oferować połączenie bluetooth. Na ratunek przychodzą jednak JBL TUNE 510BT, które, biorąc pod uwagę ich cenę, zadowolą większość użytkowników.

Źródło fot. JBL
i

JBL TUNE 510BT to nowszy wariant popularnego i niezwykle udanego modelu - 500BT. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie są to słuchawki przeznaczone dla prawdziwych melomanów. Nie oznacza to jednak, że jakość wydobywającego się z nich dźwięku jest niezadowalająca.

Firma JBL zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby słuchawki JBL Tune 510 grały tak dobrze, jak tylko mogą w tym przedziale cenowym. I czuć to w każdej chwili użytkowania tego sprzętu. Wysokie oraz średnie tony brzmią zadowalająco. W efekcie słuchawki nadają się do słuchania większości gatunków muzycznych. Nie są pod tym względem wybitne, jednak dla zwykłego użytkownika będą odpowiednie.

PLUSY:
  1. długi czas pracy na baterii;
  2. szybkie ładowanie;
  3. bardzo dobre brzmienie;
  4. stonowany design;
  5. wyciszenie otoczenia...
MINUSY:
  1. które mogło być lepsze;
  2. mogą sprawić dyskomfort podczas dłuższego użytkowania;
  3. słaba jakość rozmów na zewnątrz.

Zdecydowanie najlepiej słuchawki sprawdzają się w klubowych czy też rapowych brzmieniach, gdzie nie ma zbyt wielu instrumentów i wysokich dźwięków. Ucieszą się na pewno osoby, które cenią mocny bass. Ten w słuchawkach JBL TUNE 510BT jest bardzo dobry.

Tanie i z dobrym dźwiękiem - bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 510BT - ilustracja #1
JBL TUNE 510BT w swoim przedziale cenowym są bezkonkurencyjne. Źródło fot.: JBL

Z pewnością nie można narzekać na czas pracy na baterii. Producent obiecuje, że wbudowany akumulator pozwoli aż na 40 godzin słuchania ulubionej muzyki. Przy normalnym użytkowaniu oznacza to, że użytkownik nie będzie musiał martwić się o ładowanie przez ponad tydzień.

Nawet jeśli jednak uda się je rozładować, to z pomocą przychodzi opcja szybkiego ładowania. Wystarczy podpiąć słuchawki do ładowarki na dosłownie 5 minut, żeby móc cieszyć się możliwością słuchania ulubionych kawałków przez następne dwie godziny.

Cena w dniu publikacji: 169 zł (Media Expert, EURO RTV AGD, Media Martk), 189 zł (X-Kom)

Kup słuchawki JBL 510BT w Media Expert

Kup słuchawki JBL 510BT w RTV Euro AGD

Kup słuchawki JBL 510BT w Media Markt

Kup słuchawki JBL 510BT w sklepie x-kom

JBL TUNE 510BT – opinie

JBL TUNE 510BT to słuchawki, które są bardzo popularne wśród użytkowników na całym świecie. Nic dziwnego - połączenie niskiej ceny oraz całkiem dobrego brzmienia sprawiły, że sięgnęło po nie wiele osób.

Świadczą o tym między innymi tysiące zakupionych egzemplarzy na Amazonie, których użytkownicy wystawili ogrom pozytywnych opinii.

Kolega z pracy od wielu lat nosił te same słuchawki, które posklejane były już taśmą. Postanowiłem więc dać mu wcześniejszy prezent na Boże Narodzenie. Był bardzo zadowolony z bassu w tych słuchawkach, a przez ostatnie dwa tygodnie cały czas je wychwalał. Dał mi przesłuchać kilka piosenek i muszę przyznać, że miał rację. Dźwięk jest naprawdę niezły, bass dobry, a jednocześnie niezbyt mocny czy przytłaczający. Słuchawki wydzielają bardzo gładki dźwięk z odpowiednią głębią - 94_xj.

Bardzo proste w obsłudze, nie mają zbyt dobrej redukcji hałasu, ale mi to nie przeszkadza. Bateria wystarcza spokojnie na tydzień normalnego użytkowania. Łatwe do przechowania, idealnie leżą na uszach. Ćwiczenie w nich jest dość uciążliwe, ponieważ ciągle się zsuwają. Za te pieniądze są warte polecenia.

- Casey Almeyda.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej