Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 stycznia 2022, 20:36

autor: Dawid "Dawid Wanat" Wanat

Steam Deck coraz bliżej. Pierwsze dostawy już pod koniec lutego

Valve oficjalnie podało datę wysyłki Steam Decków. Już niedługo pierwsi szczęśliwcy otrzymają nową przenośną konsolę.

W SKRÓCIE:
  • Wysyłanie zaproszeń z potwierdzeniem dla posiadaczy rezerwacji Steam Decka rozpocznie się 25 lutego zaraz po godzinie 19:00 czasu polskiego.
  • E-maile wysyłane będą w tej samej kolejności, w jakiej dokonano rezerwacji.
  • Można zamówić dostawę tylko tego modelu Steam Decka, który zarezerwowaliście.

Valve zdradziło w nowym wpisie, kiedy wystartują wysyłki Steam Decka. 25 lutego firma prześle pierwszą serię e-maili (mają być one generowane co tydzień), które mają na celu potwierdzenie zamówień dla posiadaczy rezerwacji. Pierwsze egzemplarze natomiast mają zostać wysłane 28 lutego.

Producent podał także, że rozpocznie niebawem wysyłkę Steam Decków przeznaczonych dla przedstawicieli prasy, aby mogli oni uzyskać wcześniejszy wgląd w urządzenie. Data zniesienia zakazu publikacji to 25 lutego, choć – jak głosi komunikat – przedpremierowe materiały i pierwsze wrażenia mogą pojawić się wcześniej.

Wiadomości e-mail mają być wysyłane w tej samej kolejności, w jakiej dokonywano rezerwacji, a klienci będą mieli trzy dni od momentu ich otrzymania na potwierdzenie zamówienia.

Przenośna konsola od Valve może okazać się dobrym sprzętem do gier lub kolejnym niewypałem firmy. Przekonamy się, czy warto po nią sięgnąć, po recenzjach, które zobaczymy pod koniec lutego.

Steam Deck coraz bliżej. Pierwsze dostawy już pod koniec lutego - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.