Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 7 września 2022, 10:40

PlayStation 5 w nowych, bojowych barwach od Sony

Nowy projekt graficzny Sony dla obudów do konsoli PS5 i akcesoriów jednoznacznie kojarzy się z militariami. Barwy kamuflażu mają być dostępne w preorderze od 15 września.

Źródło fot. powyżej: Sony

W SKRÓCIE:
  • Sony prezentuje nowy wzór kolorystyczny dla obudów PS5 i akcesoriów.

Sony zaprezentowało nowy wzór obudowy do PlayStation 5 i jej akcesoriów. Miłośnicy militariów, ewentualnie ukrywania urządzeń przed wzrokiem niepowołanych, już 14 października będą mogli przystroić swoją konsolę i kontroler DualSense w kamuflaż. Słuchawki Pulse w bojowych barwach pojawią się nieco później – w grudniu.

Zespół projektantów PlayStation na nowo wyobraził sobie nasz wzór kamuflażu, aby nadać mu świeższy, bardziej współczesny charakter. Jeśli przyjrzysz się bliżej, zauważysz, że kultowe kształty PlayStation zostały subtelnie wkomponowane we wzór.

– Sony

Faktycznie – przyglądając się bliżej, można dostrzec symbole przycisków z kontrolerów PlayStation. Zestaw nowych barw będzie obejmował obudowę konsoli PS5, gamepada DualSense i słuchawki Pulse. Preordery zakamuflowanych akcesoriów ruszą 15 września – po tej dacie będzie można już składać zamówienia.

PlayStation 5 w nowych, bojowych barwach od Sony - ilustracja #1
Obudowa do PS5 w barwach kamuflażu. Źródło: Sony
PlayStation 5 w nowych, bojowych barwach od Sony - ilustracja #2
Kontroler DualSense w barwach kamuflażu. Źródło: Sony
PlayStation 5 w nowych, bojowych barwach od Sony - ilustracja #3
Słuchawki Pulse w barwach kamuflażu. Źródło: Sony

Od teraz słuchawki do PS5 można zabrać ze sobą np. do czołgu M1A2 SEPv3 i powiedzieć chorążemu, że to wyposażenie bojowe. Co prawda jest szansa, że ten trik nie przejdzie, ale zawsze można spróbować. Zanim militarne barwy wejdą do oferty, możecie zakupić PS5 lub akcesoria do konsoli w kilku innych dostępnych kolorach. Zarówno tych oficjalnych od Sony, jak nieoficjalnych.

PlayStation 5 kupisz na Allegro

PlayStation 5 w nowych, bojowych barwach od Sony - ilustracja #4

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Arkadiusz Strzała

Arkadiusz Strzała

Swoją przygodę z pisaniem zaczynał od własnego bloga i jednego z wczesnych forum (stworzonego jeszcze w technologii WAP). Z wykształcenia jest elektrotechnikiem, posiada zamiłowanie do technologii, konstruowania różnych rzeczy i rzecz jasna – grania w gry komputerowe. Obecnie na GOL-u jest newsmanem i autorem publicystyki, a współpracę z serwisem rozpoczął w kwietniu 2020 roku. Specjalizuje się w tekstach o energetyce i kosmosie. Nie stroni jednak od tematów luźniejszych lub z innych dziedzin. Uwielbia oglądać filmy science fiction i motoryzacyjne vlogi na YouTube. Gry uruchamia głównie na komputerze PC, aczkolwiek posiada krótki staż konsolowy. Preferuje strategie czasu rzeczywistego, FPS-y i wszelkie symulatory.

więcej