Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 14 października 2022, 16:53

autor: Mateusz "rassi" Ługowik

Wygraj zwrot gotówki - nowa promocja Lenovo

Lenovo przygotowało specjalną promocję, w ramach której każdy, kto zakupi laptopa tego producenta, ma szansę otrzymać zwrot pieniędzy wydanych na sprzęt.

Źrodło fot. Lenovo
i

Myślisz o zakupie nowego laptopa? Październik to idealny czas, żeby się na to zdecydować. Przez cały miesiąc trwa bowiem akcja Lenovo, w której masz szansę na pełen zwrot gotówki wydanej na przenośny komputer. Każdego dnia „cashback” otrzymuje jedna osoba.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w okresie od 1 do 31 października 2022 roku kupić dowolny model fabrycznie nowego laptopa Lenovo Yoga, Lenovo IdeaPad lub Lenovo Legion w jednym z tych sklepów: Delkom.pl, Komputronik.pl, X-kom.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl, Sferis.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net oraz Neonet.pl. Po otrzymaniu urządzenia należy wyciąć kod kreskowy i numer seryjny z opakowania i załączyć zdjęcie lub skan wyciętego fragmentu wraz z dowodem zakupu do formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://lenovopolska.pl/cashback. Na koniec trzeba będzie jeszcze odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego wybrałeś (-aś) nasz produkt i czym dla Ciebie jest jakość Lenovo?”.

Zwycięzcę, który otrzyma pełen zwrot gotówki za zakupiony sprzęt, wyłoni Komisja Konkursowa. Każdego dnia trwania promocji „cashback” dostanie jeden szczęśliwiec. Podczas akcji trwającej przez cały październik pełen zwrot gotówki otrzyma więc w sumie 31 osób. Kto wie, może pośród nich znajdziesz się i Ty.

Laptopy Lenovo to sprzęt dla każdego

Laptopy biorące udział w akcji to bardzo różnorodne urządzenia. W serii Lenovo Yoga, IdeaPad i Legion znaleźć można smukłe modele przeznaczone do podstawowej pracy i te stworzone z myślą o obróbce materiałów wideo, wydajne maszynki do grania oraz ultrabooki idealne dla studenta, który często musi przenosić swój komputer.

W podstawowych zadaniach świetnie sprawdzi się już Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H801QQPB) z procesorem jedenastej generacji Intela. Do korzystania ze specjalistycznego oprogramowania polecamy Legion 5 15ITH6H (82JH0057PB) z aż 32 GB pamięci RAM i dyskiem 2 TB. Gracze z ograniczonym budżetem mogą zainteresować się Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200NCPB) z dedykowaną kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050 wspierającą technologie ray tracing i DLSS. Wydajniejsze laptopy gamingowe mają na swoim pokładzie układ NVIDIA GeForce RTX 3070. Przykładem jest Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H (82RG00A8PB). Jeśli zaś chodzi o wyjątkowo smukłe i lekkie urządzenie, dobrym wyborem będzie Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 (82FX005KPB) ważące zaledwie 1,35 kg.

Materiał powstał we współpracy z firmą Lenovo.