Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 12 października 2020, 17:48

autor: Entelarmer

Pierwszy Xbox Series X rozpakowany - zobacz nagranie [aktualizacja]

W serwisie YouTube pojawił się filmik pokazujący rozpakowanie pudełka z konsolą Xbox Series X. Otrzymaliśmy też de facto potwierdzenie, że pierwsze egzemplarze nowego Xboksa trafiły już do sklepowych magazynów.

Aktualizacja

Zgodnie z przewidywaniami, nagranie z kanału Willy Crow zostało usunięte. Oczywiście nie przed tym, jak garść innych użytkowników serwisu YouTube zamieściła kopie filmiku lub pokazała jego fragmenty we własnych materiałach.

Oryginalna wiadomość

Za miesiąc w końcu osobiście sprawdzimy konsole dziewiątej generacji. Przynajmniej większość z nas, bo – jak wiemy – niektórzy mieli już okazję zapoznać się z nowymi platformami Sony i Microsoftu. Niemniej dotychczas dotyczyło to wyłącznie rozmaitych redakcji, influencerów i innych znanych osób, które otrzymały swoje egzemplarze bezpośrednio od producentów. Jednak najwyraźniej poszczęściło się również zwykłym zjadaczom chleba. Świadczy o tym filmik zamieszczony w serwisie YouTube na kanale Willy Crow, prezentujący rozpakowanie konsoli Xbox Series X. Materiał nie jest najlepszej jakości i niewykluczone, że niedługo zniknie, ale możecie go obejrzeć poniżej.

Wygląd pudełka XSX mogliśmy zobaczyć nieco wcześniej za sprawą niektórych sprzedawców detalicznych, aczkolwiek niemal wszystkie tego typu zdjęcia oficjalnie zniknęły z Internetu. Wyjątkiem jest m.in. portugalska strona sklepu Amazon. Wiemy też, że pierwsze egzemplarze konsoli najpewniej dotarły już do sklepowych magazynów. Świadczy o tym choćby zdjęcie krążące w serwisie Reddit. Rozwiewa to wszelkie wątpliwości co do nadchodzącego debiutu, ale minie jeszcze trochę czasu, nim nowy Xbox trafi do naszych rąk. Xbox Series X będzie dostępny dopiero 10 listopada, dwa dni przed światową premierą PlayStation 5.