Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość sprzęt i soft 6 września 2005, 14:14

autor: eLKaeR

Mnóstwo nowiutkich i absolutnie klasycznych konsol w internetowej sprzedaży

Ponieważ platform Game Boy i Super Famicom (alias Super Nintendo Entertainment System) już się nie wytwarza, to klient zainteresowany nabyciem jednego z tych urządzeń (np. kolekcjoner lub miłośnik elektroniczno-rozrywkowej klasyki) musi skorzystać z rynku wtórnego i kupić często cokolwiek zużyty egzemplarz. Jednak prawdziwą gratkę dla zwolenników produktów pachnących nowością, ma sklep Lik-Sang.co

Ponieważ platform Game Boy i Super Famicom (alias Super Nintendo Entertainment System) już się nie wytwarza, to klient zainteresowany nabyciem jednego z tych urządzeń (np. kolekcjoner lub miłośnik elektroniczno-rozrywkowej klasyki) musi skorzystać z rynku wtórnego i kupić często cokolwiek zużyty egzemplarz. Jednak prawdziwą gratkę dla zwolenników produktów pachnących nowością, ma sklep Lik-Sang.com.

Otóż ten internetowy dystrybutor z Hong Kongu za sprawą miejscowego oddziału firmy Nintendo wszedł w posiadanie paru tuzinów konsol Super Famicom i setki Game Boy’ów. Wszystko oryginalnie zapakowane i absolutnie nieużywane w cenach od 19,90 USD (około 63 PLN) za GB (pięć kolorów: biały, czerwony, żółty, czarny i zielony) do 79,90 USD (circa 253 PLN) za SF.

Mnóstwo nowiutkich i absolutnie klasycznych konsol w internetowej sprzedaży - ilustracja #1

Dodatkowo Lik-Sang.com sprzedaje mnóstwo unikalnych gadżetów z przeszłości. Wśród tych akcesoriów znajdują się m.in.: breloczki do kluczy w kształcie kontrolera z Nintendo 64 (0,79 USD, czyli niewiele ponad 2 PLN), kalkulatory-reklamy gry Donkey Kong Country za 2,95 USD (9 PLN), a nawet specjalne wachlarze z logo N64 po 1,95 USD (6 PLN). Dany klient może nabyć wyłącznie jedną sztukę każdego towaru z niniejszej oferty. Warto zauważyć, że z wysyłką do Polski nie ma żadnego problemu.

Mnóstwo nowiutkich i absolutnie klasycznych konsol w internetowej sprzedaży - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.