Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 28 kwietnia 2007, 12:31

autor: Metatron

Jutro amerykańska premiera Xbox 360 Elite

Już jutro na amerykańskie półki sklepowe trafi konsola Xbox 360 Elite. Chętni do jej nabycia będą musieli przeznaczyć na ten cel 479,99 dolarów.

Już jutro na amerykańskie półki sklepowe trafi konsola Xbox 360 Elite. Chętni do jej nabycia będą musieli przeznaczyć na ten cel 479,99 dolarów.

Przypominamy, że w porównaniu ze starszym modelem, nowa konsola będzie posiadała port HDMI oraz dysk twardy 120 GB, co jest znacznym zwiększeniem pojemności w stosunku do dotychczasowych 20 GB. Zarówno konsola, jak i akcesoria do niej będą wykonane w gustownym czarnym kolorze.

Jutro amerykańska premiera Xbox 360 Elite - ilustracja #1

Jeżeli chodzi o skład zestawu Elite, to poza kablem HDMI nie będzie on odbiegał od tego, co możemy znaleźć w standardowym opakowaniu pakietu Premium. Wraz z konsolą dostarczony będzie dopasowany do niej kolorystycznie pad oraz headset, a użytkownicy, którzy zarejestrują się na Xbox LIVE, będą mogli za darmo przez miesiąc wypróbować konto Gold.

W Europie możemy spodziewać się modelu Elite dopiero podczas wakacji. Microsoft nie ukrywa jednak, że tworząc go miał na myśli głównie rynek amerykański. Większy twardy dysk stał się tam bowiem koniecznością z powodu wciąż rosnącej popularności e-dystrybucji filmów i seriali za pośrednictwem Xbox LIVE Video Marketplace.

Twardy dysk 120 GB oraz czarne akcesoria takie jak baterie do kontrolera oraz play & charge kit – zestaw do ich ładowania będą dostępne osobno w sprzedaży.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.