Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 19 sierpnia 2022, 12:40

Elfickie klawiatury to gratka dla fanów Władcy Pierścieni

Dzięki pracy artystów powstały klawiatury dla prawdziwych wielbicieli Śródziemia. Peryferia ze znakami elfów lub krasnoludów są już dostępne w preorderze.

Źródło fot. powyżej: Drop

W SKRÓCIE:
  • klawiatury dla wielbicieli powieści Tolkiena – ze znakami elfów lub krasnoludów.

Firma Drop przygotowała coś specjalnie dla fanów Władcy Pierścieni, którzy lubią dużo pisać. Zaprojektowane przez artystów klawiatury mechaniczne z klawiszami ozdobionymi znakami elfów lub krasnoludów w jednej z dwóch wersji. Urządzenia są dostępne obecnie w preorderze, a ich wysyłka rozpocznie się 14 października 2022 roku.

Elfickie klawiatury to gratka dla fanów Władcy Pierścieni - ilustracja #1
Klawiatura w zestawie elfickim ze znakami Quenya. Źródło: Drop
Elfickie klawiatury to gratka dla fanów Władcy Pierścieni - ilustracja #2
Zestaw ze znakami krasnoludzkiego języka Khuzdul. Źródło: Drop

Oba urządzenia mają budowę TKL, czyli są pozbawione bloku numerycznego. Oprócz znaków ze świata Śródziemia na klawiszach nadrukowano także standardowe litery. Obudowa klawiatur wykonana jest z aluminium. Przełączniki użyte w nich to Holy Panda X – w użytkowaniu podobne nieco do typowych przełączników niebieskich, ale są od nich cichsze.

W zestawie z klawiaturą, oprócz jej samej, znajdą się także narzędzie do demontażu klawiszy, kilka dodatkowych klawiszy i kabel USB-C. Cena klawiatury została ustalona na 169 dolarów (795 złotych).

Elfickie klawiatury to gratka dla fanów Władcy Pierścieni - ilustracja #3
Oto co otrzymamy w zestawie. Źródło: Drop

Najlepsze klawiatury znajdziesz tutaj

Elfickie klawiatury to gratka dla fanów Władcy Pierścieni - ilustracja #4

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Arkadiusz Strzała

Arkadiusz Strzała

Swoją przygodę z pisaniem zaczynał od własnego bloga i jednego z wczesnych forum (stworzonego jeszcze w technologii WAP). Z wykształcenia jest elektrotechnikiem, posiada zamiłowanie do technologii, konstruowania różnych rzeczy i rzecz jasna – grania w gry komputerowe. Obecnie na GOL-u jest newsmanem i autorem publicystyki, a współpracę z serwisem rozpoczął w kwietniu 2020 roku. Specjalizuje się w tekstach o energetyce i kosmosie. Nie stroni jednak od tematów luźniejszych lub z innych dziedzin. Uwielbia oglądać filmy science fiction i motoryzacyjne vlogi na YouTube. Gry uruchamia głównie na komputerze PC, aczkolwiek posiada krótki staż konsolowy. Preferuje strategie czasu rzeczywistego, FPS-y i wszelkie symulatory.

więcej