Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 17 sierpnia 2012, 11:45

autor: Sarge

Debiut karty GeForce GTX 660 Ti i bonus w postaci gry Borderlands 2

Wczoraj na światowym rynku zadebiutowała karta graficzna GeForce GTX 660 Ti od firmy Nvidia. W Internecie pojawiły się pierwsze testy najnowszego podzespołu kosztującego w granicach ok. 1350 złotych.

Na rynku zadebiutowała kolejna karta graficzna firmy Nvidia – GeForce GTX 660 Ti. Nabywcy najnowszego podzespołu komputerowego otrzymają za darmo pecetową wersję gry Borderlands 2.

Podstawowy model GeForce GTX 660 Ti to wydatek na poziomie ok. 1350 złotych, podczas gdy zmodyfikowane karty kosztują o kilkadziesiąt złotych więcej. Nabywcy GeForce GTX 660 Ti (niezależnie od producenta) mają otrzymywać w prezencie pełną wersję gry Borderlands 2 na PC, gdy ta już zadebiutuje na rynku.

Nabywcy nowej karty GeForce GTX 660 Ti dostaną grę Borderlands 2 na PC - ilustracja #1
Nvidia GeForce GTX 660 Ti

Zainteresowani zakupem nowego sprzętu powinni rzucić okiem na pojawiające się w Internecie testy. Serwis benchmark.pl rozłożył najnowszą kartę graficzną na czynniki pierwsze, bardzo dokładnie opisując jej najważniejsze cechy, a także konfrontując produkt firmy Nvidia z konkurencyjnymi modelami. Nie zabrakło także sprawdzenia wydajności GeForce GTX 660 Ti w wielu grach.

Dodawana do nowej karty graficznej gra Borderlands 2 to kontynuacja produkcji stanowiącej połączenie pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Gra zadebiutuje 21 września w Europie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Cenega, która dostarczy na rodzimy rynek wszystkie dostępne edycje.