Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 14 stycznia 2022, 13:35

autor: mokosh

Cyberquad trafił do klientów i na eBaya z dwa razy większą ceną

Cyberquad od Tesli trafił w ręce pierwszych nabywców. Nie brakuje także osób, które wystawiają quady za dwukrotnie większą kwotę w serwisach aukcyjnych.

Cyberquad trafił do pierwszych nabywców, YouTube zalały filmy z kategorii unboxingu, a platformy e-commerce poszerzyły się o nowe oferty sprzedaży quada. Wśród tych ostatnich ze świecą szukać takich, które nie zawyżają oryginalnej ceny pojazdu (1900 dolarów). Większość aukcji na eBayu opiewa aktualnie na kwoty od 3 do nawet 5 tysiecy dolarów.

Cyberquad pokazany został przy okazji premiery Cybertrucka w grudniu 2021 roku, będąc pewnego rodzaju dodatkiem do futurystycznego auta. Jak czytamy na stronie Tesli, quad skierowany jest do dzieci powyżej 8. roku życia, a maksymalna waga kierowcy to 68 kilogramów. Co lżejsi dorośli również mogą się zatem przejechać Cyberquadem, jak np. ten mężczyzna.

Elektryczny czterokołowiec jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym. Na jednym ładowaniu można przejechać do 24 kilometrów, a maksymalna prędkość, jaką osiąga pojazd, to 16 km/h, chociaż można ją ograniczyć do 8 km/h. Cyberquad posiada również oświetlenie LED, regulowane zawieszenie i grube opony, jak na pojazd ATV (all-terrain vehicle) przystało.

Jeśli chcielibyście zakupić Cyberquada, to na stronie Tesli możliwa jest płatność jedynie za pomocą kryptowaluty, a dokładnie mówiąc Dogecoina. W przypadku, gdy nie posiadacie akurat tego środka płatniczego, jedynym rozwiązaniem pozostają wspomniane oferty na eBayu.

Cyberquad trafił do klientów i na eBaya z dwa razy większą ceną - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.