Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Sportowe WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry z gatunku sportowe na platformę WWW.

Gry sportowe. Gry symulujące określoną dyscyplinę sportową, np. piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Aby osiągnąć zwycięstwo, gracze muszą wykazać się zręcznością, refleksem, szybkością oraz taktycznym planowaniem działań. Zasady poszczególnych gier sportowych są zazwyczaj dokładnym odzwierciedleniem zasad dyscyplin, które te gry naśladują. Wypadkiem szczególnym w tej kategorii gier są managery sportowe. Pomimo tego, że zawierają dużo elementów gier strategicznych i ekonomicznych, ich nadrzędnym celem jest symulacja określonej dyscypliny sportowej oraz funkcjonowania klubów czy zespołów sportowych.

WWW

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry sportowe
United Eleven
United Eleven

Sportowe 4 czerwca 2014

Przeglądarkowy menadżer piłkarski, współpracujący zarówno z komputerami jak i urządzeniami przenośnymi. Gra wyróżnia się pełną licencją organizacji FIFPro oraz imponującą bazą ponad 50 tysięcy realnie istniejących piłkarzy. W trakcie zabawy dbamy o szereg aspektów prowadzenia zespołu piłkarskiego i bierzemy udział w toczonych na żywo meczach z innymi graczami z całego świata. Przebieg spotkań możemy śledzić na bieżąco dzięki zaawansowanemu silnikowi meczowemu.

Championship Manager: World of Football
Championship Manager: World of Football

Sportowe 30 października 2013

Spin-off serii menadżerskiej Championship Manager, w którym ponownie zarządzamy wybraną przez nas drużyną piłkarską i próbujemy osiągnąć sukces w rozgrywkach na różnych poziomach.

Soccer Manager
Soccer Manager

Sportowe 30 listopada 2005

Soccer Manager to adresowany na przeglądarki internetowe menedżer piłkarski stworzony przez firmę Bigpoint. Jak przystało na grę w konwencji MMO, gracze rywalizują z tysiącami przeciwników z całego świata. Celem zabawy jest doprowadzenie własnej drużyny futbolowej do klubowego Mistrzostwa Świata.

Top Eleven Be a Football Manager
Top Eleven Be a Football Manager

Sportowe 9 maja 2010

Prosty menadżer piłkarski, stworzony głównie z myślą o użytkownikach portali społecznościowych. W trakcie kolejnych sezonów zmagamy się z milionami graczy z całego świata, uczestnicząc w meczach ligowych, pucharowych oraz rozgrywkach Ligi Mistrzów. Najlepsi gracze awansują do wyższych klas rozgrywkowych, gdzie poziom trudności zabawy rośnie. Dlatego musimy nieustannie dbać o treningi i transfery, podnoszące rangę naszej drużyny, a także o finansową sferę działalności klubu.

Pool Live Pro
Pool Live Pro

Sportowe 1 lutego 2012

Nastawiona na rywalizację graczy, społecznościowa gra bilardowa polskiego studia GameDesire. W grze możemy rywalizować w klasyczną ósemkę, dziewiątkę oraz tzw. Blackpool. Zdobytą za wygrane walutę przeznaczamy na odblokowywanie nowych klubów bilardowych oraz wpisowe na kolejne zawody.

Championship Manager Rivals
Championship Manager Rivals

Sportowe 2 czerwca 2011

Manager piłkarski dostępny w popularnym serwisie społecznościowym. W produkcji przejmujemy kontrolę nad wybranym klubem i zajmujemy się jego dalszym rozwojem. W roli szefa drużyny podejmujemy zarówno decyzje finansowe, jak i czysto sportowe. Przeglądarkowa wersja gry została wzbogacona o aspekty społecznościowe i wyjątkowo prosty interfejs.

EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge
EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge

Sportowe 11 stycznia 2011

Przeglądarkowa gra w golfa, rozgrywana za pośrednictwem Facebooka. Wcielamy się w golfistę, któremu przyjdzie grać z przeciwnikami i innymi graczami na rozmaitych polach golfowych. Grę napędza trójwymiarowy silnik Unity Engine, a zróżnicowany poziom trudności umożliwia rozgrywkę zarówno początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym.

FootballTeam
FootballTeam

Sportowe 5 października 2009

Darmowy przeglądarkowy menedżer piłkarski nastawiony na interakcję z innymi graczami. W FootballTeam możemy wcielić się w piłkarza osiągającego sukcesy w klubie lub w menadżera prowadzącego swoją drużynę do sławy.

UFC Undisputed Fight Nation
UFC Undisputed Fight Nation

Sportowe 3 lutego 2011

UFC Undisputed Fight Nation to wyprodukowana przez koncern THQ z myślą o użytkownikach serwisu społecznościowego Facebook gra sportowa. Gracze mają okazję wcielić się w zawodnika mieszanych sztuk walki i stanąć do pojedynków z postaciami wygenerowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję lub stworzonymi przez innych graczy.

WWE All Stars Fantasy Warfare
WWE All Stars Fantasy Warfare

Sportowe 7 lutego 2011

Przeznaczona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook interaktywna animacja, pozwalająca stoczyć wirtualne pojedynki pomiędzy byłymi i obecnymi gwiazdami wrestlingu.

ManagerZone
ManagerZone

Sportowe 23 września 2001

Przeglądarkowa gra menadżerska, która w odróżnieniu od konkurencyjnych tytułów oferuje możliwość poprowadzenia zarówno drużyny piłkarskiej, jak i hokejowej. Sednem rozgrywki jest dbanie o wszystkie aspekty funkcjonowania klubu oraz uczestnictwo w różnego rozgrywkach. Oprócz z góry narzuconych meczy ligowych i pucharowych, każdy z grających może utworzyć własną, prywatną ligę lub turniej.

Madden NFL Superstars
Madden NFL Superstars

Sportowe 16 stycznia 2012

Gra przeglądarkowa wykorzystująca liczne funkcje społecznościowe serwisu Facebook, oparta na systemie mikropłatności. Tworzymy drużynę futbolu amerykańskiego reprezentowaną przez karty poszczególnych zawodników i rozbudujemy infrastrukturę okołostadionową, aby zdobyć środki niezbędne do zakupu coraz lepszych sportowców.

Speedway Manager
Speedway Manager

Sportowe 28 stycznia 2011

Przeglądarkowy manager żużlowy dostępny na Facebooku, inspirowany osiągnięciami Tomasza Golloba, który niedługo przed wydaniem gry został mistrzem świata w żużlu.

K.O. Champs
K.O. Champs

Sportowe 4 czerwca 2010

Przeglądarkowa strategia pozwalająca wcielić się w menedżera bokserskiego. Naszym zadaniem jest naturalnie doprowadzenie podopiecznego na sam szczyt światowych rankingów. W tym celu zajmujemy się aspektami ekonomicznymi, dbamy o treningi, organizujemy walki i ustalamy taktykę na same potyczki. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Hockey Manager
Hockey Manager

Sportowe 21 marca 2007

Hockey Manager to przeznaczony do gry przez przeglądarkę internetową, rozbudowany menedżer sportowy autorstwa deweloperów z firmy Bigpoint. Gracze mają okazję poprowadzić własny klub hokejowy wcielając się w role trenera i menedżera drużyny.

NHL Superstars
NHL Superstars

Sportowe 27 października 2011

Przeglądarkowa gra sportowa przeznaczona dla fanów hokeja. Tytuł został stworzony przez studio EA Sports i stanowi uzupełnienie głównej serii wydawanej na konsolach i pecetach. Zagrać w niego mogą użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook.

UnitedGP
UnitedGP

Sportowe 9 kwietnia 2015

Rozbudowana gra menadżerska, w której stajemy na czele własnego teamu formuły 1 z zadaniem poprowadzenia go na szczyt. Podczas gry spoczywa na nas cała masa obowiązków: od zarządzania kierowcami, ekipą techniczną i rozwojem technologii, po ustalanie szczegółowej strategii na kolejne wyścigi. Zabawę zaczynamy z najniższego poziomu, aby w miarę postępów w grze awansować do wyższych lig i rywalizować z coraz silniejszymi graczami z całego świata.

Snooker Live Pro
Snooker Live Pro

Sportowe 16 stycznia 2015

Sieciowa gra bilardowa, umożliwiająca podjęcie rywalizacji m.in. w tytułowym snookerze, ósemce (8-Ball) i dziewiątce (9-Ball). W produkcji polskiego studia GameDesire pojedynki przy stole odbywają się w kilku klubach bilardowych, różniących się nie tylko wystrojem, ale również wysokością wpisowego i nagród pieniężnych przewidzianych za zwycięstwo. To, w jakim miejscu i z kim staniemy w szranki, zależy w równym stopniu od grubości portfela, jak i posiadanych umiejętności.