Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Elementy RPG - Gry WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce elementy RPG na platformę WWW ułożone według popularności.

WWW
elementy RPG
Akcji2
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG5 Strategiczne7 Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi1
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Game of Thrones: Winter is Coming
Game of Thrones: Winter is Coming

Strategiczne 26 marca 2019

Rozbudowana produkcja przeglądarkowa łącząca w sobie elementy strategii oraz RPG. Gra powstała w oparciu o licencję popularnego serialu telewizyjnego Gra o tron (Game of Thrones). Za jej stworzenie odpowiada chińskie studio Yoozoo Games.

BlockStarPlanet
BlockStarPlanet

Akcji 13 sierpnia 2014

Sandboksowa produkcja, pod względem rozgrywki i grafiki przywodząca nieco na myśl Minecraft studia Mojang AB. Oferuje dużą dozę swobody, umożliwiając tworzenie własnych plansz i eksplorowanie lokacji wykonanych przez innych. Tytuł został opracowany przez firmę MovieStarPlanet ApS.

Contract Wars
Contract Wars

Akcji 18 grudnia 2012

Darmowa, przeglądarkowa gra MMOFPS, łącząca w sobie najlepsze cechy popularnych wieloosobowych strzelanin z zaawansowanym systemem rozwoju postaci, wzorowanym na produkcjach RPG. W grze uczestniczymy w konflikcie dwóch prywatnych kompanii militarnych, których interesy zbiegają się na terenie Wschodniej Europy. Atutem produkcji jest wysokiej jakości oprawa graficzna, niespotykana dotąd w tytułach przeglądarkowych.

Kraina Wikingów
Kraina Wikingów

RPG 2 lutego 2010

Kraina Wikingów jest darmową, przeglądarkową grą z gatunku MMORPG wydaną przez niemiecką firmę Looki. Gracze wcielają się w tytułowych nordyckich wojowników i podróżują po pełnym magii świecie Myten. Warstwa fabularna tytułu zawiera szereg odniesień do wczesnośredniowiecznych legend i skandynawskiej mitologii.

Dragon Age: The Last Court
Dragon Age: The Last Court

Przygodowe 9 listopada 2014

Dragon Age: The Last Court to tekstowa gra przygodowa autorstwa zespołu Failbetter Games. Produkcja pozwala na wcielenie się we władcę niewielkiego regionu i naszym zadaniem jest zarządzanie włościami i podwładnymi oraz prowadzenie rozgrywek politycznych na dworze.

LEGO Legends of Chima Online
LEGO Legends of Chima Online

RPG prace wstrzymane

LEGO Legends of Chima Online to opracowana przez zespół Warner Bros. Montreal przeglądarkowa gra MMO, łącząca elementy RPG i strategii ekonomicznej. Zadaniem gracza jest zarządzanie niewielką osadą, jak również kierowanie bohaterami udającymi się na liczne przygody.

Street Crime
Street Crime

RPG 1 kwietnia 2009

Street Crime jest utrzymaną w gangsterskich klimatach przeglądarkową grą MMORPG, wyprodukowaną przez firmę XS Software. Gracz kieruje poczynaniami mafiosa, który pragnie zostać bossem przestępczego półświatka. Tytuł dystrybuowany jest na zasadzie „free to play” z opcją mikropłatności za niektóre udogodnienia.

Bleach Online
Bleach Online

Strategiczne 7 czerwca 2014

Bleach Online to przeglądarkowa, turowa gra strategiczna nawiązująca do popularnego serialu anime. Gracz przejmuje kontrolę nad maksymalnie sześcioosobową drużyną i wyrusza w podróż, podczas której musi wykonywać kolejne zadania oraz walczyć ze stojącymi mu na drodze przeciwnikami.

Soul Crash
Soul Crash

RPG 9 marca 2012

Soul Crash to społecznościowa gra akcji z elementami RPG, w której użytkownicy Facebooka wcielają się w tzw. adeptów żywiołów, by w mangowej oprawie walczyć ze sobą o status najpotężniejszego z nich.

Empire & State
Empire & State

Strategiczne 28 kwietnia 2011

Przeglądarkowa gra ekonomiczna, łącząca strategię z elementami RPG. W grze zaczynamy jako jedna jednostka, która rozpoczyna swoją podróż na pełnej przygód, nowo-skolonizowanej planecie. Oprócz możliwości zostania burmistrzem danego miasta i szerzenia swojej władzy, bierzemy udział w szeregu walk i bitew z różnorodnymi przeciwnikami.

Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao
Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao

Strategiczne 24 lipca 2019

Strategia turowa, która przenosi graczy do Chin z epoki Trzech Królestw. Głównym bohaterem tej produkcji jest tytułowy Cao Cao, którego zadaniem jest podbicie Państwa Środka. Oprócz trybu fabularnego, tytuł oferuje trzy multiplayerowe warianty rozgrywki, oparte na zasadach PvP.

The Lost Titans
The Lost Titans

RPG prace wstrzymane

Przeglądarkowa gra MMORPG, w której przemierzamy magiczny świat Aristos, wykonujemy różne questy, walczymy i rozwijamy swojego wojownika. The Lost Titans zostało stworzone w firmie ZQGame.

Call of Gods
Call of Gods

Strategiczne 16 listopada 2011

Przeglądarkowy koktajl strategii i MMORPG oparty ma mikropłatnościach. Do wybory są trzy rasy: ludzie, elfy i nieumarli. Każda z nich dysponuje własnym typem zamku, który musimy samodzielnie rozbudowywać. Naszym zadaniem jest dbanie o ekonomię, gromadzenie armii oraz podbijanie terytoriów rywali. Możemy też podejmować się misji pobocznych.

Junk Wars
Junk Wars

Wyścigi 21 grudnia 2010

Junk Wars to gra łącząca w sobie elementy akcji, strategii oraz RPG. Tytuł przenosi nas do post-apokaliptycznego świata, w którym przyjdzie nam toczyć zacięte pojedynki za sterami zbudowanych przez siebie pojazdów. Jest to kolejna produkcja studia Antic Entertainment, weteranów gier na przeglądarki internetowe.

Platoonz
Platoonz

Strategiczne 20 września 2011

Platoonz to gra łącząca elementy kilku gatunków, w tym gier akcji, strategii i RPG. Stajemy się głównodowodzącym sił wojskowych, które muszą przeciwstawić się złowrogiej armii Evil. Rozbudowujemy bazę, werbujemy i szkolimy żołnierzy, po czym wysyłamy ich do boju.

Shop Heroes
Shop Heroes

Strategiczne 26 maja 2015

Strategia ekonomiczna opracowana przez studio Cloudcade. Akcja została osadzona w fantastycznym świecie, a gracz wciela się w rolę właściciela sklepiku ulokowanego w niewielkim miasteczku. Miejsce to odwiedzają liczni poszukiwacze przygód, co otwiera przed nami możliwość wzbogacenia się i przeobrażenia skromnego początkowo biznesu w prawdziwą potęgę.