Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Naruto - Gry Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Naruto na platformę Nintendo Wii ułożone według popularności.

Wii
Naruto
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki3 RPG1
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Naruto Shippuden: Dragon Blade Chronicles
Naruto Shippuden: Dragon Blade Chronicles

RPG 16 listopada 2010

Przygotowana we współpracy VIZ Media z firmą Atlus przygodowa gra akcji z elementami bijatyki i RPG, bazująca na słynnej serii anime Naruto Shippuden i pozwalająca poznać zupełnie nowe przygody tytułowego bohatera oraz jego przyjaciela Sasuke. W Dragon Blade Chronicles, nastoletni wojownik Naruto podejmuje próbę powstrzymania Kuromy, będącego jednym z ostatnich członków pradawnej organizacji Dragon Guardians, dążącej do zniszczenia świata za pomocą pięciu smoków Genryu. Historia Sasuke skupia się zaś na rywalizacji z Itachim, który wspólnie z ekipą Akatsuki stara się przejąć kontrolę nad wspomnianymi smokami. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji świata i uczestniczenia w kolejnych walkach, zaś w międzyczasie rozmawiamy z napotykanymi postaciami i poznajemy kolejne fragmenty otoczki fabularnej. W miarę postępów zabawy uzyskujemy też dostęp do nowych mocy, a odnalazłszy magiczne zwoje, uczymy się kolejnych specjalnych umiejętności.

Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3
Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3

Bijatyki 17 listopada 2009

Kolejna część zapoczątkowanego jeszcze na konsolach GameCube cyklu zręcznościowych bijatyk 3D, w których walczymy najbardziej znanymi postaciami ze świata Naruto. Fabuła gry po raz pierwszy zahacza o wątki z anime Naruto Shippuden i rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w "dwójce". Tytułowy bohater wraz z innymi wojownikami wyrusza w pościg za członkami niebezpiecznej organizacji Akatsuki, którym udało się pokonać i porwać przywódcę wioski Suna, Gaarę. W grze Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3 możemy wcielić się w ponad 30 bohaterów, którzy ze względu na to, że wydarzenia toczą się dwa lata po zakończeniu poprzedniej części, wyglądają nieco inaczej oraz mają nowe, specyficzne techniki walki. Zadbano również o zmiany w sterowaniu poszczególnymi postaciami. Pojedynki odbywają się na ponad 40 arenach, z których 9 przygotowano od podstaw. Po raz pierwszy w historii serii wprowadzono tryb wieloosobowy za pośrednictwem wi-fi, dzięki czemu możemy bawić się z innymi graczami nie tylko na wspólnym ekranie.

Naruto: Clash of Ninja Revolution 2
Naruto: Clash of Ninja Revolution 2

Bijatyki 21 października 2008

Następna odsłona popularnego cyklu trójwymiarowych bijatyk studia Tomy, opartych na motywach popularnej mangi i anime Masashiego Kishimoto. Fabuła Naruto: Clash of Ninja Revolution 2 składa się z ponad 20 misji, z których część wzorowana jest na wydarzeniach z serialu TV, jednak niektóre przygotowane zostały specjalnie na potrzeby gry. Niedługo po zniknięciu najlepszego przyjaciela Naruto imieniem Sasuke okazuje się, że młodzieniec połączył siły z wodzem wrogiej wioski Orochimaru, a misją naszego protagonisty staje się odzyskanie kompana. Pod względem mechaniki, rozgrywka toczy się podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, a wojownicy (tym razem jest ich ponad 30) korzystają z szerokiego wachlarza ataków zwykłych i specjalnych, dostępnych po naładowaniu specjalnego paska mocy. Główną nowością w grze jest zaś fakt, że areny pojedynków mogą teraz podlegać zniszczeniom, jednak deweloperzy zatroszczyli się także o lepsze zbalansowanie postaci oraz ulepszenie oprawy graficznej.

Naruto: Clash of Ninja Revolution
Naruto: Clash of Ninja Revolution

Bijatyki 23 października 2007

Kolejna odsłona popularnej serii trójwymiarowych bijatyk, zapoczątkowanej w 2003 roku. Opracowana ponownie przez studio Tomy gra Naruto: Clash of Ninja Revolution opowiada o przygodach tytułowego adepta sztuki ninjutsu, który przemierza wirtualny świat i stawia czoła kolejnym oponentom w efektownych pojedynkach jeden na jednego. Do dyspozycji graczy oddano czternaście postaci, z których część (np. Naruto, Sasuke czy Sakura) znana jest z wcześniejszych odsłon cyklu, zaś reszta to całkiem nowi, niewystępujący wcześniej w serii wojownicy. Zabawa toczy się na obszarze sześciu zróżnicowanych poziomów, z których każdy oferuje dwie areny walki. Poza trybem fabularnym, w grze pojawia się też cały szereg innych wariantów zabawy, takich jak gra na czas, survival, zestaw minigier oraz rozbudowany multiplayer dla maksymalnie 4 graczy.