Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Sporty letnie - Gry Nintendo Switch po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze o tematyce sporty letnie na platformę Switch.

Po premierze 5
Switch

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

sporty letnie
Dead or Alive: Xtreme 3
Dead or Alive: Xtreme 3

Zręcznościowe 20 marca 2019

Spin-offowa odsłona rozwijanej przez ekipę Team Ninja serii bijatyk Dead or Alive, w której występują wyłącznie znane z innych części cyklu postacie płci żeńskiej. Pod względem mechaniki Dead or Alive: Xtreme 3 nie ma nic wspólnego z serią macierzystą, będąc zestawem kilku zręcznościowych minigier, z których każda opiera się na nieco innych założeniach. Podczas zabawy możemy np.

Olympic Games Tokyo 2020
Olympic Games Tokyo 2020

Sportowe 22 czerwca 2021

Olympic Games Tokyo 2020 to gra sportowa będąca oficjalną produkcją towarzyszącą Igrzyskom Olimpijskim w Tokio 2020. Za opracowaniem i wydaniem tego tytułu stoi firma SEGA. Możemy wziąć w niej udział w 18 dyscyplinach sportowych.

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

Sportowe 5 listopada 2019

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 to szósta część serii gier sportowych towarzyszących Igrzyskom Olimpijskim, w której postacie reprezentujące marki Super Mario oraz Sonic walczą o złote medale w rozmaitych dyscyplinach.

Super Beat Sports
Super Beat Sports

Towarzyskie 2 listopada 2017

Przygotowana przez studio Harmonix Music Systems z myślą o konsoli Nintendo Switch kompilacja pięciu minigier zręcznościowych, luźno opartych na zasadach kilku dyscyplin sportowych. Fabuła Super Beat Sports przenosi nas na Ziemię, która została najechana przez obcą cywilizację, pochodzącą z alternatywnego, muzycznego wymiaru.

Hyper Sports R
Hyper Sports R

Sportowe prace wstrzymane

Opracowana przez firmę Konami sportowa gra zręcznościowa, w której stajemy do walki o zwycięstwo w takich dyscyplinach jak siatkówka plażowa, lekkoatletyka czy pływanie. Hyper Sports R pozwala na zabawę w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie trójki graczy.