Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Skutery wodne

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce skutery wodne.

PC
PC Windows8
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 43
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 21
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE2 Microsoft Xbox 3601 Microsoft Xbox1
Mobile
Android1 Apple iOS1
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch2
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

skutery wodne
Wave Break
Wave Break

Akcji 23 czerwca 2020

Ciekawe połączenie sportowej zręcznościówki i strzelanki z pojazdami. W Wave Break zasiadamy za sterami motorówek i wykonujemy triki niczym na deskorolkach, a także ostrzeliwujemy się z przeciwnikami. Oprócz kampanii fabularnej tytuł oferuje nastawiony na rywalizację tryb multiplayer i rozbudowany edytor pozwalający na tworzenie własnych plansz.

PCSwitch

Aquadelic GT
Aquadelic GT

Wyścigi 14 grudnia 2007

Aquadelic GT to zręcznościowe wyścigi superszybkich łodzi motorowych. Gracz bierze udział w szaleńczych zmaganiach na wodzie, rozgrywanych w różnych zakątkach globu. Deweloperzy ze studia Hammerware przygotowali kilka rodzajów łodzi o zróżnicowanych parametrach, a nawet uzbrojeniu. Zabawa polega na udziale w zawodach, zdobywaniu pieniędzy i inwestowaniu w coraz lepsze maszyny.

PC

Kandagawa Jet Girls
Kandagawa Jet Girls

Wyścigi 25 sierpnia 2020

Kandagawa Jet Girls to widowiskowa zręcznościowa gra o wyścigach wodnych ścigaczy, powiązana z mangą i anime pod tym samym tytułem. Produkcja została opracowana przez studio Honey Parade Games i wydana przez firmę XSEED Games.

PCPS4

Hydro Thunder Hurricane
Hydro Thunder Hurricane

Wyścigi 28 lipca 2010

Wyścigi super szybkich motorówek, rozgrywane w 11 interaktywnych sceneriach. Model jazdy jest czysto zręcznościowy, a do wyboru i odblokowania mamy całą masę różnorodnych maszyn o odmiennych statystykach oraz szeroką gamę skórek zmieniających wygląd łodzi.

PCX360

Powerboat Racing
Powerboat Racing

Wyścigi 15 czerwca 1998

Realistyczne wyścigi motorowodnych ślizgaczy z potężnymi silnikami, których prędkości dochodzą do 300 km/h, rozgrywające się na malowniczo położonych akwenach i rzekach.

PC

Riptide GP 2
Riptide GP 2

Wyścigi 20 listopada 2013

Druga odsłona zręcznościowej gry wyścigowej o mobilnym rodowodzie. W produkcji studia Vector Unit zasiadamy ponownie za sterami futurystycznych motorówek o napędzie rakietowym. Do dyspozycji graczy oddano szereg interaktywnych tras oraz zróżnicowanych trybów zabawy, a także możliwość modyfikacji łodzi i uczenia się mrożących krew w żyłach ewolucji kaskaderskich.

PCPS4XONE

Riptide GP: Renegade
Riptide GP: Renegade

Wyścigi 19 sierpnia 2016

Wyścigi futurystycznych skuterów wodnych, zaprojektowane przez studio Vector Unit, twórców dwóch poprzednich odsłon oraz Hydro Thunder Hurricane i Beach Buggy Racing. Riptide GP: Renegade pozwala nam się wcielić w kierowcę skuterów hydro jet. Wykluczony z oficjalnej ligi Riptide GP protagonista bierze udział w nielegalnych zawodach.

PCPS4XONESwitchANDiOS

Riptide GP
Riptide GP

Wyścigi 5 listopada 2012

Dynamiczna gra wyścigowa, w której zasiadamy za sterami supernowoczesnych łodzi motorowych i stajemy do rywalizacji na 12 zróżnicowanych trasach. Autorzy zaoferowali wysoką jakość oprawy, interaktywne, dynamicznie zmieniające środowisko oraz możliwość wykonywania karkołomnych ewolucji.

PC

Jet X2O
Jet X2O

Wyścigi 29 października 2002

Zręcznościowe wyścigów skuterów wodnych. Do wyboru jest osiem nowoczesnych maszyn, które wykorzystujemy ścigania się po ośmiu trasach - wśród nich znajda się bagna, Atlantyda, wyspy Pacyfiku, czy Arktyka. Rozgrywkę uatrakcyjnia rozbudowany system trików.

PS2

Carve
Carve

Wyścigi 24 lutego 2004

Carve studia Argonaut Games to kolejny rodzaj wyścigów. Tym razem ścigamy się na skuterach wodnych, odwiedzając akweny całego świata.

XBOX