Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Zwierzęta - Gry RPG

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku rpg o tematyce zwierzęta ułożone według popularności.

RPG. Gatunek gier, w skład którego wchodzą wszelkie produkcje z przeważającą liczbą elementów rozwoju prowadzonego bohatera (bądź grupy bohaterów) i rozbudowanych statystykach postaci, a także cechujące się wielowątkową fabułą i wielowątkowymi questami. Zaliczmy do niej zarówno klasyczne gry RPG bazujące na walce turowej i zasadach rodem z "papierowych gier RPG" (Baldur's Gate, Fallout), jak i RPG akcji z dynamiczną walką toczoną w czasie rzeczywistym (seria Gothic) oraz jRPG, czyli bardzo charakterystyczne tytuły bazujące na stylistyce i kulturze państw dalekiego wschodu, w tym anime i mandze (cykle Final Fantasy i Kingdom Hearts).

RPG
zwierzęta
Czas
PC
PC Windows1
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Bound by Blades
Bound by Blades

RPG 2021

Inspirowana serią Monster Hunter gra RPG akcji w realiach fantasy, w której esencją rozgrywki są starcia z bossami. Klucz do sukcesu w Bound by Blades to wytwarzanie coraz lepszego ekwipunku, a z pomocą w walce przychodzą inni gracze w trybie co-op (można też grać samotnie). Za stworzenie tytułu odpowiada niezależne studio Zeth.

PC