Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tower defense - Gry PlayStation Portable

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce tower defense na platformę PlayStation Portable ułożone według popularności.

PSP
tower defense
Czas
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne2
Towarzyskie
MMO
PixelJunk Monsters Deluxe
PixelJunk Monsters Deluxe

Logiczne 1 października 2009

Gra logiczna z elementami strategii czasu rzeczywistego, bazująca na pomyśle znanym z gier, w których przy pomocy rozmieszczonych w różnych miejscach planszy wież musimy obronić dane terytorium przed madciągającym wrogiem.

Creature Defense
Creature Defense

Strategiczne 1 kwietnia 2010

Ciekawe połączenie gry z gatunku tower defense z karcianką. Podczas obrony naszych włości wykorzystujemy stworzoną przez siebie talię kart reprezentujących różne ataki i potwory.

Paper Wars: Cannon Fodder
Paper Wars: Cannon Fodder

Zręcznościowe 22 lutego 2011

Prześmiewcza gra z gatunku tower defense. Cel gry jest identyczny jak we wszystkich podobnych produkcjach. Z prawej strony ekranu nacierają siły wroga, w tym przypadku zwykli żołnierze i czołgi, a naszym zadaniem jest zniszczyć je zanim dojdą do bazy.

Fieldrunners
Fieldrunners

Logiczne 1 października 2009

Fieldrunners to klasyczna produkcja z gatunku tower defence. Rozmieszczamy na polu bitwy wieżyczki, których zadaniem jest unieszkodliwienie napływających fal wrogich jednostek zanim uda im się dotrzeć do bazy gracza.