Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dungeon-crawler - Gry PlayStation 3

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce dungeon-crawler na platformę Sony PlayStation 3 ułożone według popularności.

PS3
dungeon-crawler
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG3
Strategiczne
Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Legasista
Legasista

RPG 15 marca 2012

Gra RPG, która jest rozwinięciem pomysłów zaczerpniętych z serii Cladun, stworzonej z myślą o konsoli PSP. Zadaniem graczy jest eksploracja rozległych podziemi oraz walka z zamieszkującymi je stworami. Model rozgrywki składa hołd klasycznym tytułom z gatunku jRPG.

Wizardry: Labyrinth of Lost Souls
Wizardry: Labyrinth of Lost Souls

RPG 16 maja 2011

Klasyczna turowa gra RPG w widoku FPP. Labyrinth of Lost Souls to jeden z japońskich spin-offów zapoczątkowanej w 1981 roku serii Wizardry, która pomogła ukształtować oblicze komputerowego gatunku role-playing.

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know!
Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know!

Przygodowe 19 listopada 2013

Druga z kolei gra oparta na przebojowym serialu animowanym Adventure Time. Wcielając się w bohaterów znanych z kreskówki, ruszamy na pomoc Królewnie Balonowej, eliminując ukryte w tytułowych lochach zastępy potworów, które zagrażają Słodkiemu Królestwu.

Class of Heroes 2G
Class of Heroes 2G

RPG 15 lipca 2010

Rozbudowany w stosunku do oryginału port gry Class of Heroes II z konsoli PlayStation Portable. Wersja PS3 oferuje znacznie więcej lochów, potworów, nowe zdolności i członków drużyny oraz ekskluzywną w wydaniu amerykańskim opcję „dual-screen play”.

Labyrinth Legends
Labyrinth Legends

Zręcznościowe 18 grudnia 2012

Tradycyjny dwuwymiarowy zręcznościowy dungeon-crawler, przypominający klasyczne odsłony serii The Legend of Zelda. Twórcy umieścili w grze wiele zagadek logicznych, pułapek oraz ukrytych komnat, a także nie zapomnieli o trybie multiplayer, przeznaczonym dla maksymalnie 4 osób.