Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Samochodowe - Gry Przygodowe PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku przygodowe o tematyce samochodowe na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry przygodowe. Gatunek, który zawiera trzy kluczowe elementy: eksplorację, rozwiązywanie zagadek oraz mocno zaakcentowaną fabułę. Jedną z głównych cech gier przygodowych jest to, że postać gracza zbiera przedmioty i używa ich do rozwiązywania zagadek, w celu rozwinięcia opowiadanej w grze historii. Produkcje te zazwyczaj oferują tylko rozgrywkę dla jednego gracza, a także interfejs point & click. Do kategorii gier przygodowych przypisywane są także tytuły z gatunku hidden object, które polegają na wyszukiwaniu ukrytych na planszy przedmiotów.

PC
Przygodowe
samochodowe
Czas
Wheels of Aurelia
Wheels of Aurelia

Przygodowe 20 września 2016

Produkcja kładąca nacisk na opowiedzianą historię. Akcja rozgrywa się we Włoszech z lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Gracze wcielają się w Lellę podróżującą samochodem po tytułowej drodze Via Aurelia. W trakcie swoich wojaży protagonistka napotyka rozmaite postacie, które poznaje bliżej podczas długich, często burzliwych dyskusji. Przebieg przygody determinują poczynania gracza oraz podejmowane przez niego decyzje.