Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Czołgi - Gry MMO PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry MMO o tematyce czołgi na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry MMO. Gatunek gier zrzeszający zarówno klasyczne tytuły MMORPG pokroju Ultima Online czy Everquest, gdzie setki, a nawet tysiące osób gra jednocześnie w jednym stałym świecie online, jak i tytuły free-to-play pokroju Hearthstone i League of Legends, bazujące na rozgrywce z innymi ludźmi, posiadające globalny czat i elementy społecznościowe, a także opcje rozwoju bohatera (np. pod postacią przywoławcza w League of Legends). Gry tego typu mogą reprezentować wiele równych gatunków, w tym RPG, FPS, strategie, sportowe etc.

PC
MMO
czołgi
Czas
Armored Warfare
Armored Warfare

Symulacje 8 października 2015

Zręcznościowa produkcja MMO koncentrująca się na rozgrywanych w czasach współczesnych, dynamicznych bitwach pancernych. Autorem gry jest doświadczone studio Obsidian Entertainment, znane m.in. z takich gier jak Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas czy Dungeon Siege III. W grze odwzorowano szeroką gamę współczesnych czołgów i pojazdów opancerzonych, wykorzystywanych przez siły zbrojne z całego świata. Mimo iż gra przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek sieciowych, autorzy postawili na różnorodność trybów zabawy, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Armored Warfare pozwala nie tylko rywalizować z innymi graczami w trybie PvP, ale również połączyć z nimi siły w kooperacyjnych kampaniach. Wśród gamy dostępnych misji znajdą się więc zarówno te dedykowane indywidualistom, jak i takie, w których do zwycięstwa wymagana jest ścisła współpraca drużynowa. Wysoki poziom oprawy wizualnej zapewnia najnowsza generacja silnika CryEngine.

Iron Storm
Iron Storm

Akcji prace wstrzymane

Przygotowana przez chińsko-amerykański duet Mokylin Group/Mote Games sieciowa gra akcji z pojazdami pancernymi w roli głównej, odtwarzająca wszystkie najważniejsze konflikty zbrojne od czasów II wojny światowej do dnia dzisiejszego. W grze przejmujemy kontrolę nad szeregiem pojazdów zmechanizowanych, takich jak czołgi, wozy pancerne, myśliwce, bombowce i helikoptery. W grze wiernie odtworzono najbardziej ikoniczne jednostki naziemne i latające z ostatnich 70 lat historii wojskowości, a rozmaite rodzaje jednostek wykorzystane w odmiennych okresach czasowych wymuszają na graczach stosowanie zróżnicowanych taktyk rozgrywki. Rywalizacja toczy się na odtworzonych z dużą pieczołowitością rzeczywistych polach bitew z lat 1939-45 i okresu powojennego. Gra pozwala na wspólną rywalizację nawet 72 graczy na jednej mapie i jest jedną z pierwszych produkcji, w których na jednym polu walki spotykają się równocześnie i czołgi, i samoloty.