Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Kaskaderskie - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce kaskaderskie na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi1 Symulacje1
Logiczne
Towarzyskie
MMO
OnRush
OnRush

Wyścigi jeszcze nie ogłoszona

Dynamiczna gra wyścigowa, w której walczymy o zwycięstwo w jednym z kilku typów zawodów. OnRush zostało zainspirowane nie tylko przez takie gry, jak seria MotorStorm, lecz także przez tak zwane „hero shootery”, z bestsellerowym Overwatchem na czele. W OnRush można bawić się w pojedynkę (w ramach trybu kariery), jednak tytuł rozwija skrzydła w multiplayerze.

Stuntfest
Stuntfest

Zręcznościowe prace wstrzymane

Humorystyczny sandbox kaskaderski, który wyewoluował z rozmaitych dem technologicznych tworzonych przez studio Bugbear Entertainment w trakcie prac nad grą Next Car Game: Wreckfest. Gracz trafia tutaj do świata obfitującego w zróżnicowane wyzwania. Rozległy plac zabaw został wypełniony po brzegi wymyślnymi torami, zaprojektowanymi z myślą o rozmaitych pojazdach. Z uwagi na fakt, że twórcy nie przywiązują zbyt dużej wagi do realizmu, poszczególne wyzwania opierają się niekiedy na szalonych zasadach – zadaniem gracza może być na przykład rozbicie samochodu w taki sposób, by kierowca wypadł przez przednią szybę i wylądował w gigantycznym mikserze. Ponadto Stuntfest może się pochwalić pełną integracją z usługą Steam Workshop, dzięki czemu gracze mogą tworzyć własne wyzwania i dzielić się nimi z całą społecznością – nic nie stoi również na przeszkodzie, by zaprosić do zabawy innych zawodników. Całość zwraca uwagę za sprawą zaawansowanego silnika fizycznego, który dba o właściwe odwzorowanie takich czynników jak masa, prędkość i wytrzymałość poszczególnych obiektów; jego dopełnieniem jest system ragdoll odpowiadający za zachowanie modeli postaci.

Symulator skoków bungee
Symulator skoków bungee

Symulacje 10 sierpnia 2009

Symulator skoków bungee to wyprodukowana przez firmę UIG Entertainment gra zręcznościowa z elementami symulacyjnymi, która pozwala graczom zakosztować emocji związanych ze skokami na linie. Twórcy przygotowali wiele efektownych scenerii, w których można spróbować swoich sił w roli ekstremalnego skoczka.