Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Broń biała - Gry PC Windows po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze o tematyce broń biała na platformę PC.

Po premierze 3
PC

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

broń biała
Chivalry: Medieval Warfare
Chivalry: Medieval Warfare

Akcji 16 października 2012

Przeznaczona wyłącznie do zabawy w trybie wieloosobowym gra akcji autorstwa niezależnego studia Torn Banner. Chivalry: Medieval Warfare pozwala graczom wcielić się w role średniowiecznych wojowników i wziąć udział w krwawym konflikcie pomiędzy Zakonem Masońskim a Rycerzami Agathiańskimi. Sednem rozgrywki są widowiskowe potyczki dla maksymalnie 32 uczestników.

Chivalry: Deadliest Warrior
Chivalry: Deadliest Warrior

Akcji 14 listopada 2013

Chivalry: Deadliest Warrior to opracowane przez zespół Torn Banner rozszerzenie do gry Chivalry: Medieval Warfare. Wprowadza ono do sieciowych bitew nowe postacie, w tym wikingów, spartan oraz samurajów. Każdy z tych wojowników otrzymał własny styl walki i uzbrojenie. Nie zabrakło również nowych map.

Determinance
Determinance

Akcji 14 lutego 2007

Determinance to zaprojektowana z myślą o rozgrywce wieloosobowej gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz wciela się w rolę szermierza i toczy pojedynki z komputerową sztuczną inteligencją lub żywymi przeciwnikami. Tytuł wyprodukowany został przez niezależne studio Mode 7 Games.