Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Muzyczne - Gry Nintendo DS po premierze - według oceny

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze o tematyce muzyczne na platformę DS ułożone według oceny.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

muzyczne
Elite Beat Agents
Elite Beat Agents

7.8 Ocena gry

Elite Beat Agents to przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli DS gra muzyczna. W odróżnieniu np. od serii SingStar, dedykowanej PlayStation 2, w tej pojawiła się fabuła.

High School Musical: Makin' the Cut!
High School Musical: Makin' the Cut!

7.7 Ocena gry

High School Musical: Makin’ the Cut! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży. Opowiada on o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym.

Hannah Montana: Music Jam
Hannah Montana: Music Jam

7.3 Ocena gry

Połączenie prostej przygodówki oraz gry muzycznej, w której nie tylko próbujemy zabawy z różnymi instrumentami, ale także nagrywamy swoje własne hity.

High School Musical 2: Work This Out!
High School Musical 2: Work This Out!

6.9 Ocena gry

Kontynuacja gry High School Musical: Makin’ the Cut. Uczestniczymy w prostych zabawach tanecznych, wykonując odpowiednie ruchy z użyciem stylusa. W wolnych chwilach eksplorujemy okolicę i przystępujemy do prostych mini-gier.

Guitar Hero: On Tour
Guitar Hero: On Tour

5.1 Ocena gry

Guitar Hero: On Tour to pierwsza odsłona niesamowicie popularnej serii, która trafiła na przenośną konsolkę. Program, sprzedawany ze specjalną nakładką na konsolę, pozwala nam doświadczyć przyjemności, jaką daje wcielenie się w sławnego gitarzystę.

Cheer We Go
Cheer We Go

0.5 Ocena gry

Kolorowe połączenie gry przygodowej z taneczną, w którym wcielamy się w cheerleaderkę. Dziewczyna ma szansę stać się największą reprezentantką tej dyscypliny a nawet odnaleźć miłość swojego życia. Sama rozgrywka jest mieszanką dialogów, wyzwań muzycznych oraz zręcznościowych minigierek. Specjalnym dodatkiem do gry jest rozbudowany edytor postaci i zespołu.