Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dinozaury - Gry Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce dinozaury na platformę Nintendo DS ułożone według popularności.

NDS
dinozaury
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
Combat of Giants: Dinosaurs
Combat of Giants: Dinosaurs

Zręcznościowe 31 października 2008

Combat of Giants: Dinosaurs to gra stworzona przez kanadyjski oddział Ubisoftu, przeznaczona raczej dla młodszej, męskiej części graczy. Jak podają sami przedstawiciele producenta, zaprojektowano ją z myślą o chłopcach w wieku od 6 do 10 lat. To właśnie ta grupa docelowa wydaje się odpowiednia do zafascynowania się tajemnicami, ogromnymi przestrzeniami i różnorodnością świata tytułowych dinozaurów.

Top Trumps: Dogs and Dinosaurs
Top Trumps: Dogs and Dinosaurs

Logiczne 12 października 2007

Gra o tematyce karcianej. Możemy wybierać pomiędzy dwoma taliami. Podejmują one tematykę psów oraz prehistorycznych gadów, czyli dinozaurów. Gracze porównują następnie wybrane parametry posiadanych kart.

Dinosaur King
Dinosaur King

Strategiczne 5 września 2008

Połączenie strategii oraz prostej gry role-playing. Zajmujemy się wyszukaniem skamieniałości dinozaurów, które następnie przywracamy do życia oraz dołączamy do swojej drużyny.

Dino Master
Dino Master

Strategiczne 25 maja 2006

Dino Master to strategia, w której gracz wciela się w postać Dave’a the Diggera. Bohater wyrusza na łowy dookoła globu w celu wykopania największego i najlepiej zachowanego szkieletu dinozaura.