Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wampiry MMO

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry MMO o tematyce wampiry ułożone według popularności.

Gry MMO. Gatunek gier zrzeszający zarówno klasyczne tytuły MMORPG pokroju Ultima Online czy Everquest, gdzie setki, a nawet tysiące osób gra jednocześnie w jednym stałym świecie online, jak i tytuły free-to-play pokroju Hearthstone i League of Legends, bazujące na rozgrywce z innymi ludźmi, posiadające globalny czat i elementy społecznościowe, a także opcje rozwoju bohatera (np. pod postacią przywoławcza w League of Legends). Gry tego typu mogą reprezentować wiele równych gatunków, w tym RPG, FPS, strategie, sportowe etc.

MMO
wampiry
Czas
PC
PC Windows3WWW1
PlayStation
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
The Secret World
The Secret World

RPG 3 lipca 2012

The Secret World to gra z gatunku massive multiplayer online, stworzona firmę Funcom, mającą na swoim koncie MMO Age of Conan i Anarchy Online, a także przygodówki The Longest Journey oraz Dreamfall.

PCX360

Secret World Legends
Secret World Legends

RPG 26 czerwca 2017

Cechujące się rozbudowaną warstwą fabularną RPG akcji w konwencji MMO, będące restartem innego tytułu firmy Funcom, czyli wydanego w roku 2012 The Secret World. Fabuła gry kontynuuje założenia swojej poprzedniczki i przedstawia targany konfliktami, pełen magii oraz potworów świat, w którym bój o władzę toczą spowite aurą tajemniczości ugrupowania templariuszy oraz iluminatów. Podczas zabawy odwiedzamy mroczne zaułki wielu prawdziwych miast, a do walki z nadnaturalnymi siłami stajemy uzbrojeni nie tylko w magię, lecz także spory arsenał bardziej konwencjonalnych środków. W porównaniu do pierwotnej wersji gry, Secret World Legends oferuje większy, otwarty świat, umożliwiający wspólną rozgrywkę większej liczbie graczy równocześnie. W kwestii walki ograniczono zaś liczbę dostępnych umiejętności i wprowadzono możliwość uników. W odróżnieniu od większości gier MMORPG, całość można przechodzić zarówno w pojedynkę, jak i wspólnie ze znajomymi, a tryb PvP ma charakter całkowicie fakultatywny.

PC

Nosgoth
Nosgoth

Akcji prace wstrzymane

Zrealizowana w modelu free-to-play trzecioosobowa gra akcji, przeznaczona do zabawy w trybie multiplayer. Akcja tytułu osadzona została w uniwersum znanym z kultowej serii Legacy of Kain, choć sama fabuła nie kontynuuje wątków swych poprzedniczek. Stworzeniem gry zajęło się niewielkie studio Psyonix, które brało udział w pracach nad trybami wieloosobowymi takich gier, jak Bulletstorm, Gears of War czy Mass Effect 3. Rozgrywka pozwala nam opowiedzieć się po stronie ludzi bądź wampirów i wziąć udział w wojnie, której celem jest dominacja nad światem. W zależności od obranej frakcji, mechanika zabawy wyglądać będzie nieco inaczej, ponieważ ludzie wykorzystują do walki zaawansowaną technologię, podczas gdy wampiry polegają głównie na swoich unikalnych mocach. Każda ze stron oferuje trzy klasy postaci, oraz system rozwoju bazujący na doświadczeniu. Zgodnie z ambicją twórców, zastosowany w grze system mikropłatności nie jest nachalny, a korzystanie z niego nie gwarantuje przewagi w walce.

PC

BiteFight
BiteFight

RPG 1 lutego 2006

BiteFight to przeglądarkowa gra MMO, w której wcielamy się w toczące odwieczną wojnę monstra – wampiry lub wilkołaki. Naszym zadaniem jest przede wszystkim rozwój postaci i awans w hierarchii wybranej frakcji. BiteFight udostępniany jest za darmo na zasadzie free-to-play.

WWW