Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Czołgi MMO

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry MMO o tematyce czołgi ułożone według popularności.

Gry MMO. Gatunek gier zrzeszający zarówno klasyczne tytuły MMORPG pokroju Ultima Online czy Everquest, gdzie setki, a nawet tysiące osób gra jednocześnie w jednym stałym świecie online, jak i tytuły free-to-play pokroju Hearthstone i League of Legends, bazujące na rozgrywce z innymi ludźmi, posiadające globalny czat i elementy społecznościowe, a także opcje rozwoju bohatera (np. pod postacią przywoławcza w League of Legends). Gry tego typu mogą reprezentować wiele równych gatunków, w tym RPG, FPS, strategie, sportowe etc.

MMO
czołgi
Czas
PC
PC Windows2
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 42
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE2
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android1Apple iOS1
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Armored Warfare
Armored Warfare

Symulacje 8 października 2015

Zręcznościowa produkcja MMO koncentrująca się na rozgrywanych w czasach współczesnych, dynamicznych bitwach pancernych. Autorem gry jest doświadczone studio Obsidian Entertainment, znane m.in. z takich gier jak Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas czy Dungeon Siege III. W grze odwzorowano szeroką gamę współczesnych czołgów i pojazdów opancerzonych, wykorzystywanych przez siły zbrojne z całego świata. Mimo iż gra przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek sieciowych, autorzy postawili na różnorodność trybów zabawy, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Armored Warfare pozwala nie tylko rywalizować z innymi graczami w trybie PvP, ale również połączyć z nimi siły w kooperacyjnych kampaniach. Wśród gamy dostępnych misji znajdą się więc zarówno te dedykowane indywidualistom, jak i takie, w których do zwycięstwa wymagana jest ścisła współpraca drużynowa. Wysoki poziom oprawy wizualnej zapewnia najnowsza generacja silnika CryEngine.

PCPS4XONE

World of Tanks: Mercenaries
World of Tanks: Mercenaries

Symulacje 12 lutego 2014

Niezwykle popularna gra MMO, stworzona i administrowana przez białoruskie studio deweloperskie Wargaming.net. World of Tanks pozwala graczom wcielić się w role czołgistów i wziąć udział w emocjonujących potyczkach z żywymi przeciwnikami.

PS4XONEX360

Iron Storm
Iron Storm

Akcji prace wstrzymane

Przygotowana przez chińsko-amerykański duet Mokylin Group/Mote Games sieciowa gra akcji z pojazdami pancernymi w roli głównej, odtwarzająca wszystkie najważniejsze konflikty zbrojne od czasów II wojny światowej do dnia dzisiejszego. W grze przejmujemy kontrolę nad szeregiem pojazdów zmechanizowanych, takich jak czołgi, wozy pancerne, myśliwce, bombowce i helikoptery. W grze wiernie odtworzono najbardziej ikoniczne jednostki naziemne i latające z ostatnich 70 lat historii wojskowości, a rozmaite rodzaje jednostek wykorzystane w odmiennych okresach czasowych wymuszają na graczach stosowanie zróżnicowanych taktyk rozgrywki. Rywalizacja toczy się na odtworzonych z dużą pieczołowitością rzeczywistych polach bitew z lat 1939-45 i okresu powojennego. Gra pozwala na wspólną rywalizację nawet 72 graczy na jednej mapie i jest jedną z pierwszych produkcji, w których na jednym polu walki spotykają się równocześnie i czołgi, i samoloty.

PC