Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Beat 'em up MMO

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry MMO o tematyce beat 'em up ułożone według popularności.

Gry MMO. Gatunek gier zrzeszający zarówno klasyczne tytuły MMORPG pokroju Ultima Online czy Everquest, gdzie setki, a nawet tysiące osób gra jednocześnie w jednym stałym świecie online, jak i tytuły free-to-play pokroju Hearthstone i League of Legends, bazujące na rozgrywce z innymi ludźmi, posiadające globalny czat i elementy społecznościowe, a także opcje rozwoju bohatera (np. pod postacią przywoławcza w League of Legends). Gry tego typu mogą reprezentować wiele równych gatunków, w tym RPG, FPS, strategie, sportowe etc.

PC
PC Windows4
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE1
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Street Warriors Online
Street Warriors Online

Bijatyki 16 grudnia 2016

Przygotowana przez polską ekipę Crazy Rock Studios niecodzienna bijatyka, pozwalająca wcielić się w role pseudokibiców, walczących między sobą w nielegalnych ustawkach. Hooligan Fighters przeznaczona jest głównie do zabawy w trybie multiplayer, w którym może wziąć udział mas. 20 osób, podzielonych na dwie konkurencyjne ekipy. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z kiboli i uczestniczy w kolejnych starciach, zlokalizowanych w takich miejscach jak opuszczona stacja metra czy boisko piłkarskie. Podczas potyczek czynimy użytek zarówno z własnych nóg i pięści, jak i rozmaitych elementów otoczenia – w tym metalowych rurek, śmietników, krzeseł itd. Kolejne walki nagradzane są punktami szacunku, dzięki którym możemy sukcesywnie rozwijać umiejętności naszej postaci, zyskując dostęp do nowych technik walki i wypracowując swój własny, unikalny styl. Prócz dwóch głównych trybów, Skirmish oraz Conquest, gracze mogą uczestniczyć także w pojedynkach 2 na 2 oraz dołączać lub zakładać własne klany.

PC

Dungeon Fighter Online
Dungeon Fighter Online

Akcji 9 czerwca 2010

Dungeon Fighter Online gra zręcznościowa, w której wzorem takich klasyków jak Golden Axe lub Double Dragon, poruszamy się cały czas w prawo i walczymy z hordami pojawiających się potworów. Do wyboru mamy kilka klas postaci, z których każda posiada różne ścieżki rozwoju, wymagające nieco innego podejścia do rozgrywki.

PC

Obey Me
Obey Me

Akcji 2020

Izometryczna gra akcji typu brawler, inspirowana chrześcijańskimi wierzeniami. Gracz wciela się w diablicę o imieniu Vanessa, która z wiernym piekielnym ogarem u boku walczy na wojnie między niebem i piekłem. Obey Me powstało z myślą o zabawy w lokalnej kooperacji.

PCPS4XONESwitch

Dark Blood
Dark Blood

RPG prace wstrzymane

Dark Blood to opracowane przez studio JCR Soft i wydane przez firmę Outspark zręcznościowe MMORPG akcji osadzone w realiach mrocznego fantasy. Rozgrywka przypomina chodzone bijatyki. Niewielkie drużyny bohaterów przemierzają liniowe poziomy i czyszczą je z potworów. Wszystko to wzbogacają elementy RPG, w tym system rozwoju postaci.

PC