Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4ANDiOSXONE
Okładka House Flipper (PC)

Generalne remonty domów: House Flipper

House Flipper

Oryginalna produkcja będąca symulatorem inwestora-budowlańca. Tytuł, opracowany przez studio Empyrean, pozwala graczom wcielić się w przedsiębiorcę kupującego mieszkania wymagające remontu.

Symulacje | FPP | ekonomiczne | budowlane | polskie | maszyny i urządzenia

Okładka House Flipper (PC)

producent: Empyrean

wydawca: PlayWay

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

data premiery gry:

17maj2018

PC

mar2019

iOS AND

2019

PS4 XONE

House Flipper to ciekawy symulator inwestora-budowlańca od polskiego studia Empyrean. Wydawcą tytułu została firma PlayWay, znana z takich projektów jak Car Mechanic Simulator i Operator numeru alarmowego.

Mechanika

W grze wcielamy się w inwestora kupującego wymagające remontu mieszkania. Problem z tego typu nieruchomościami jest taki, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co kryje się w środku, jakim problemom i niespodziankom będziemy musieli stawić czoła. Jednak kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.

Po zakupie musimy przywrócić dom do stanu użytkowego. Związane jest to chociażby z wyburzeniem niepotrzebnych ścian, pozbyciem się szkodników i naprawą instalacji elektrycznej. W tym celu przydają się rozmaite narzędzia, jak np. młot. Zabawa w House Flipper nie polega jednak tylko na remontowaniu. Do zadań gracza należy także urządzenie wnętrz, co związane jest z zakupem odpowiednich mebli i dodatków oraz ich rozmieszczeniem ich w wybranych miejscach.

Po wykonaniu wszystkich czynności należy oczywiście posprzątać bałagan, umyć okna i sprzedać mieszkanie z zyskiem. W ten sposób zarabiamy pieniądze na kolejne inwestycje i lepsze narzędzia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 8,7 / 10 na podstawie 174 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8,1 / 10 na podstawie 700 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,99 PLN

Gry podobne do Generalne remonty domów: House Flipper

Wymagania wiekowe House Flipper

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Generalne remonty domów: House Flipper

PC Windows

Rekomendowane: Intel Corei i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 580 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon R7 260X lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Świetna sprzedaż House Flippera – PlayWay zapowiada dalszy rozwój gry
Świetna sprzedaż House Flippera – PlayWay zapowiada dalszy rozwój gry

wiadomość6 czerwca 2018

Po nieco ponad dwóch tygodniach od premiery symulatora remontów - House Flipper – wydawca tej gry, polska firma PlayWay, poinformował o wynikach jej sprzedaży. Jak się okazało, są one nadspodziewanie dobre.

House Flipper – symulator remontowania domów kolejnym sukcesem PlayWay
House Flipper – symulator remontowania domów kolejnym sukcesem PlayWay

wiadomość21 maja 2018

Firma PlayWay poinformowała o bardzo dobrej sprzedaży gry House Flipper. Wystarczył jeden dzień, by symulator remontów domów studia Empyrean zwrócił twórcom koszty produkcji, wynoszące ok. 500 tys. zł. Tym samym deweloper zdecydował się jak najszybciej wypuścić konsolowe i mobilne wersje tego tytułu.

House Flipper - zapowiedziano symulator inwestora-budowlańca
House Flipper - zapowiedziano symulator inwestora-budowlańca

wiadomość7 marca 2017

Firma PlayWay, wydawca m.in. serii Car Mechanic Simulator, zapowiedziała projekt o tytule House Flipper. Tym razem jest to gra tworzona przez krakowskie studio Empyrean. Wcielimy się w niej w inwestora kupującego zniszczone nieruchomości, które następnie remontuje i sprzedaje z zyskiem.

PC
PS4
XONE
iOS
AND