Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Naruto - Gry Game Boy Advance

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Naruto na platformę Game Boy Advance ułożone według popularności.

GBA
Naruto
Czas
Akcji
Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Naruto: Ninja Council
Naruto: Ninja Council

Zręcznościowe 7 marca 2006

Przygotowana z myślą o przenośnej konsolce Game Boy Advance produkcja studia Tomy, bazująca na niezwykle popularnej nie tylko w Japonii serii mangi i anime Naruto. Fabuła gry opowiada historię dwóch młodych adeptów szkoły ninja: Naruto Uzumakiego i jego rywala z klasy, Sasuke Uchihy, którzy mierzą się ze sobą celem udowodnienia, który z nich jest lepszym wojownikiem. W grze pojawia się również trzecia grywalna postać – ich nauczyciel Kakashi. Naruto: Ninja Council należy do gatunku tzw. chodzonych bijatyk z elementami platformowymi. Naszym zadaniem jest więc poruszanie się w jedną stronę ekranu, przeskakiwanie przez różnego rodzaju przeszkody, a przede wszystkim unieszkodliwianie kolejnych przeciwników (a od czasu do czasu także potężniejszych bossów). Oprócz standardowych ciosów i kopnięć oraz rzutów shurikenami, w walce mamy też do dyspozycji unikalne umiejętności specjalne. Całość utrzymana została w klimacie oryginalnej mangi i anime.

Naruto: Ninja Council 2
Naruto: Ninja Council 2

Zręcznościowe 4 października 2006

Druga część serii chodzonych bijatyk na podstawie mangi Masashiego Kishimoto. Ponownie kierujemy Drużyną Siódmą, walcząc z przeciwnikami i skacząc po platformach na dwuwymiarowych planszach.