Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

PvP - Gry Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce PvP na platformę Android ułożone według popularności.

AND
PvP
Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG16 Strategiczne8
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje1 Logiczne1
Towarzyskie
Albion Online
Albion Online

RPG 17 lipca 2017

Osadzona w klasycznym świecie fantasy darmowa gra MMORPG, opracowana przez debiutujące niemieckie studio Sandbox Interactive. Uniwersum gry jest w pełni kształtowane przez działania graczy, a podczas zabawy sami konstruujemy potrzebne przedmioty i wznosimy całe osady oraz miasta. Rozbudowany system ekonomiczny pozwala m.in. na wynajmowanie budynków produkcyjnych bądź dzierżawienie ziemi innym graczom.

EVE Echoes
EVE Echoes

Symulacje 13 sierpnia 2020

Kosmiczne MMO przygotowane z myślą o urządzeniach mobilnych. EVE Echoes stara się zaoferować na ekranie telefonu lub tabletu rozgrywkę, która kojarzona jest z EVE Online. Produkcja została stworzona przez studio NetEase Games we współpracy z CCP Games.

The Lord of the Rings: Legends
The Lord of the Rings: Legends

RPG 15 października 2014

Powstała na licencji filmowej trylogii Władca Pierścieni produkcja firmy Kabam, łącząca elementy RPG, strategii i kolekcjonerskich gier karcianych. W grze tworzymy 4-osobową drużynę, złożoną ze znanych tolkienowskich postaci i uczestniczymy w kolejnych potyczkach z komputerową AI, lub żywymi przeciwnikami na arenach PvP.

Shakes and Fidget
Shakes and Fidget

RPG 18 stycznia 2012

Shakes and Fidget to utrzymana w humorystycznym stylu gra RPG o przeglądarkowych korzeniach. Jako wojownik, mag lub łucznik gracz rozpoczyna awanturniczą karierę w świecie fantasy inspirowanym Światem Dysku Terry'ego Pratchetta.

Quizwanie
Quizwanie

Logiczne 20 sierpnia 2013

Quizwanie to towarzyska gra edukacyjna przeznaczona dla dwóch graczy. Zabawa polega na odpowiadaniu na serie pytań w celu wyłonienia zwycięzcy pojedynku.

Legacy of Discord: Furious Wings
Legacy of Discord: Furious Wings

RPG 8 września 2016

Gra RPG akcji, opracowana przez studio Youzu Interactive (znane przede wszystkim dzięki ciepło przyjętemu League of Angels: Fire Raiders) z myślą o urządzeniach mobilnych. Tytuł jest nastawiony na multiplayerową rozgrywkę – zabawa polega na przemierzaniu kolejnych lokacji i walce z zastępami przeciwników, wśród których wyróżniają się mocarni bossowie.

Perfect World Mobile
Perfect World Mobile

RPG 6 marca 2019

Mobilna gra z gatunku MMORPG, oferująca sporych rozmiarów świat fantasy, szereg odmiennych klas i ras, a także zręcznościowy system walki. Produkcja została opracowana przez doświadczonych programistów z chińskiej firmy Tencent.

Goddess: Primal Chaos
Goddess: Primal Chaos

RPG 8 stycznia 2017

Opracowana przez studio koramgame mobilna gra MMORPG, dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami. W grze Goddess: Primal Chaos trafiamy do klasycznego, fantastycznego świata magii i miecza i wcielamy się w bohatera, którego zadaniem jest uratowanie świata przed zakusami złowrogich, starożytnych mocy. Do dyspozycji graczy oddano trzy klasy postaci, różniące się od siebie umiejętnościami oraz rodzajem wykorzystywanego oręża.

Darkness Rises
Darkness Rises

RPG 20 czerwca 2018

Gra RPG akcji, w której trafiamy do podziemi, by wyeliminować demony próbujące wyjść na powierzchnię. W Darkness Rises przemierzamy mroczne tunele i zabijamy wszystko, co staje nam na drodze, stopniowo rozwijając swojego bohatera i zdobywając coraz lepsze wyposażenie.

AxE: Alliance vs Empire
AxE: Alliance vs Empire

RPG 21 lutego 2019

Rozbudowana gra MMORPG przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Produkcja oferuje dynamiczny system walki i sporych rozmiarów świat utrzymany w konwencji fantasy. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma Nexon.

Tales of Gaia
Tales of Gaia

RPG 11 kwietnia 2018

Produkcja typu MMORPG, która zabiera nas do fantastycznej krainy ogarniętej wojną domową, toczoną przez trzy zwaśnione rasy. W trakcie zabawy w Tales of Gaia gracz opowiada się po jednej ze stron konfliktu, by pod jej sztandarem przemierzać świat, wykonywać zadania oraz rosnąć w siłę i stawiać czoła coraz potężniejszym przeciwnikom.

Etherlords (Arena)
Etherlords (Arena)

Strategiczne 23 listopada 2014

Turowa gra strategiczna, osadzona w fantastycznym uniwersum cyklu Etherlords. Podczas zabawy tworzymy swoją własną drużynę herosów oraz potworów o zróżnicowanych umiejętnościach i toczymy pojedynki z siłami zła, wyzwalając kolejne krainy spod panowania Bogini Chaosu.

Heroes of Dragon Age
Heroes of Dragon Age

Strategiczne 5 grudnia 2013

Figurkowa gra bitewna osadzona w uniwersum fantasy popularnej serii cRPG studia BioWare. Za jej powstanie odpowiada ekipa EA Capital Games. Tytuł jest oparty na modelu free-to-play z mikropłatnościami. Heroes of Dragon Age pozwala graczom stworzyć własną drużynę bohaterów, złożoną z postaci znanych z pełnoprawnych odsłon cyklu Dragon Age. Tutaj występują oni w formie wirtualnych figurek, które wystawiamy do boju przeciwko oddziałowi rywala niczym w klasycznych grach stołowych.

Jurassic World Alive
Jurassic World Alive

RPG 8 marca 2018

Mobilna gra RPG, wzorowana na słynnym Pokemon GO. W trakcie zabawy w Jurassic World Alive kolekcjonujemy próbki DNA dinozaurów napotkanych w prawdziwym świecie, by na ich podstawie tworzyć nowe hybrydy lub ulepszać już posiadane. Z czasem budujemy armię prehistorycznych istot, które możemy wystawiać do walki z gadami innych graczy lub chwalić się ich zdjęciami w serwisach społecznościowych.

Eternity Warriors 4
Eternity Warriors 4

RPG 22 września 2015

Gra RPG typu hack'and'slash, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych przez zespół Glu Mobile. Gracz trafia do fantastycznego świata, a zadaniem, jakie na niego czeka, jest uratowanie krainy przed inwazją armii demonów. Zabawę w Eternity Warriors 4 rozpoczynamy od wyboru preferowanej klasy postaci – do naszej dyspozycji oddano Wojownika, Zabójcę i Maga. Poszczególne profesje różnią się między sobą zdolnościami bojowymi oraz rodzajem oręża, z jakiego mogą zrobić użytek na polu bitwy.

Sword of Chaos
Sword of Chaos

RPG 29 października 2015

Mobilne MMORPG akcji stworzone przez studio Allstar Games. Sword of Chaos jest grą typu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Gracze wcielają się w stworzonych przez siebie bohaterów i trafiają do fantastycznego świata. Rozgrywka prezentowana jest w rzucie izometrycznym, a zadaniem, jakie stawiają przed nami twórcy, jest eksploracja rozbudowanych lokacji, prowadzenie rozmów z postaciami niezależnymi, walka z napotkanymi przeciwnikami oraz rozwój postaci.

The Ember Conflict
The Ember Conflict

Strategiczne prace wstrzymane

Mobilna strategia czasu rzeczywistego, będąca debiutancką produkcją studia Substantial Games. The Ember Conflict osadzone jest w krainie fantasy, jednak w odróżnieniu od wielu podobnych produkcji gra nie oferuje kampanii fabularnej, w całości skupiając się na rozgrywce multiplayer w wariantach 1 na 1 i 2 na 2. Bitwy są krótkie, gdyż trwają maksymalnie po kilka minut. System sterowania w The Ember Conflict oparto na gestach, a dowodzenie oddziałami odbywa się poprzez rysowanie linii na ekranie.

Plunder Pirates
Plunder Pirates

Strategiczne 22 kwietnia 2015

Osadzona w pirackich klimatach strategia MMO, w której stajemy na czele grupy nieustraszonych korsarzy, a naszym zadaniem jest rozbudowa bazy i zdobywanie nowych terytoriów. Podczas gry zajmujemy się wznoszeniem i ulepszaniem budynków, gromadzeniem surowców oraz rozwijaniem nowych technologii. Ważnym elementem rozgrywki jest tryb multiplayer z rywalizacją PvP i możliwością zakładania gildii.

Battle Ages
Battle Ages

Strategiczne 12 listopada 2015

Strategia czasu rzeczywistego dystrybuowana w modelu free-to-play. Produkcja, będąca dziełem zespołu DR Studios, pozwala graczom na przeprowadzenie cywilizacji przez kolejne etapy rozwoju: od epoki kamienia przez starożytność, średniowiecze i renesans, aż po końcówkę XIX wieku. Na starcie otrzymujemy do dyspozycji prostą osadę, która z czasem nie tylko zwiększa rozmiary, lecz także wzbogacana jest o nową zabudowę.

Heroes of Order & Chaos
Heroes of Order & Chaos

Strategiczne 5 grudnia 2012

Spin-offowa odsłona popularnego mobilnego MMORPG Order & Chaos Online, zrealizowana w formie typowej gry MOBA, koncentrującej się na trybach PvP oraz kooperacji. W zabawie mogą brać udział 3- lub 5-osobowe drużyny graczy, a celem każdej z nich jest rozwój własnej bazy i zrównanie z ziemią siedziby przeciwnika. W grze dostępny jest także wariant rozgrywki solowej.

AIIA: Dragon Ark
AIIA: Dragon Ark

RPG 25 stycznia 2018

Trójwymiarowa gra RPG akcji działająca na silniku Unreal Engine 4. Podczas zabawy trafiamy do fantastycznego świata, w którym jako jeden z kilku bohaterów walczymy z potworami.

Forge of Glory
Forge of Glory

RPG 8 kwietnia 2016

Stworzone przez rosyjskie studio Kefir! mobilne RPG akcji, ukierunkowane na zabawę w trybie multiplayer. W grze Forge of Glory fabuła nie odgrywa szczególnie ważnej roli, a gracze trafiają do fantastycznego świata, gdzie mierzą się zarówno z siłami zła, jak i podobnymi sobie śmiałkami. Akcja ukazana została w rzucie izometrycznym, a podczas zabawy przemierzamy kolejne lokacje i walczymy z przeciwnikami, stopniowo rozwijając kontrolowanego bohatera.

Taichi Panda
Taichi Panda

RPG 18 marca 2015

Mobilna gra hack-and-slash z elementami MMORPG, za której powstanie odpowiada chińskie studio Snail Games. Akcja Taichi Panda osadzona została w fantastycznym świecie Avzar, nad którego bezpieczeństwem czuwa potężny prorok Vallar oraz jego uczennica Aria. Kiedy pewnego dnia mistrz zostaje porwany przez tajemniczego Mrocznego Księcia, równowaga między siłami dobra i zła zostaje zachwiana.

Transformers: Battle Tactics
Transformers: Battle Tactics

Strategiczne 30 stycznia 2015

Gra bitewna na licencji popularnych Transformerów. W produkcji japońskiego studia DeNa budujemy własną drużynę robotów i przystępujemy do drużynowych potyczek rozgrywanych z podziałem na tury. Do dyspozycji otrzymujemy szeroki wybór Transformerów: blisko 100 Autobotów i Deceptikonów, na czele z tak ikonicznymi bohaterami jak Optimus Prime, Megatron, Starscream czy Bumblebee.