Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Karciane - Gry Nintendo 3DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce karciane na platformę Nintendo 3DS ułożone według popularności.

3DS
karciane
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG1
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
MMO
Culdcept Revolt
Culdcept Revolt

RPG 3 października 2017

Wydana z okazji dwudziestolecia istnienia serii Culdcept turowa gra RPG z elementami strategii, łącząca cechy klasycznych planszówek z produkcjami karcianymi. Stworzona przez Omiya Soft gra Culdcept Revolt zabiera nas do oryginalnego świata fantasy, gdzie wcielamy się w chłopaka o imieniu Allen, rekruta armii rebeliantów walczących z tyranią hrabiego Kranissa. W trakcie zabawy toczymy turowe bitwy na pokrytych siatką planszach, a celem każdej jest zdobycie jak największej liczby punktów, przyznawanych za przejmowanie kontroli nad kolejnymi sektorami pola walki. O liczbie pól pokonywanych w trakcie tury decyduje rzut kostką. Jeśli podczas ruchu napotkamy przeciwnika, rozpoczyna się bitwa, w której korzystamy z kart reprezentujących potwory oraz czary. W trakcie kampanii dla jednego gracza fabułę poznajemy z przerywników zrealizowanych w formacie visual novel. Dostępna jest także opcja multiplayer, w której max. 4 graczy może toczyć pojedynki w trybie lokalnym lub w sieci.

Top Trumps: NBA All-Stars
Top Trumps: NBA All-Stars

Logiczne 26 kwietnia 2012

Wydana na najpopularniejsze platformy przenośne gra karciana, w której kolekcjonuje się wizerunki zawodników, układa z nich drużynę i prowadzi ją do zwycięstw.