Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Namco Museum - seria gier

Namco Museum
Namco Museum

Zręcznościowe 28 lipca 2017

Pakiet dziesięciu klasycznych gier zręcznościowych z lat osiemdziesiątych XX wieku, jakie można znaleźć w portfolio wydawniczym tytułowej firmy. Kompilacja obejmuje zarówno produkcje, które z czasem stały się ikonami popkultury (Pac-Man, Galaga, Galaga ‘88), jak i mniej znane, choć wciąż kultowe pozycje (Dig Dug, The Tower of Druaga, Rolling Thunder, Rolling Thunder 2, Sky Kid, Spllaterhouse, Tank Force). Japońscy deweloperzy nie zdecydowali się na poprawę warstwy audiowizualnej ani też nie zaimplementowali żadnych rozszerzonych opcji graficznych. Przed rozpoczęciem zabawy w dowolnym z tytułów wchodzących w skład Namco Museum można dostosować do indywidualnych preferencji jego poziom trudności, liczbę dostępnych żyć oraz rozmaite szczegóły związane z rozgrywką. Dopełnieniem tego wszystkiego są rankingi sieciowe, dzięki którym można porównać swoje osiągnięcia z wynikami graczy z całego świata.

Switch

Namco Museum Essentials
Namco Museum Essentials

Zręcznościowe 29 stycznia 2009

Namco Museum Essentials to pakiet klasycznych zręcznościówek wyprodukowanych przez firmę Namco. W zestawie znalazły się m.in.: Pac-man, Galaga, Dig Dug, Dragon Spirit, Xevious oraz Xevious: Resurrection. Każda z gier otrzymała oprawę wizualną w jakości High Definition.

PS3

Namco Museum: Virtual Arcade
Namco Museum: Virtual Arcade

Zręcznościowe 4 listopada 2008

Składanka wielkich hitów Namco łącząca w sobie stare przeboje i odświeżone wersje klasyków. W zestawie znajdziemy aż 30 tytułów, w tym takie klasyki jak Bosconian, Xevious, Grobda, Galaxian, Galaga 88’, Dragon Spirit, Baraduke, Sky Kid, Sky Kid Deluxe, Mappy, Metro-Cross, Rolling Thunder, King & Balloon, The Tower of Druaga, Pole Position, Rally-X, Super Pac-Man, Dig Dug II oraz Mr. Driller.

X360

Namco Museum Remix
Namco Museum Remix

Zręcznościowe 12 października 2007

Namco Museum Remix to zbiór retro-gier, zawierający pięć tytułów Namco przerobionych i przystosowanych do możliwości kontrolerów Wii, oraz 9 innych klasycznych i znanych z automatów gier – wiernych w 100% oryginałom, a więc nie posiadających zmienionego i odświeżonego sterowania.

Wii

Namco Museum DS
Namco Museum DS

Akcji 1 września 2007

Zestaw składający się z ośmiu gier Namco. Są to między innymi takie gry jak Galaxian, Mappy, Xevious, czy Dig Dug II. Najciekawszy punkt zestawu stanowi gra Pac-Man Vs. Jest to bowiem konwersja jednego z hitów z konsoli Gamecube.

NDS

Namco Museum 50th Anniversary
Namco Museum 50th Anniversary

Zręcznościowe 30 sierpnia 2005

Namco Museum 50th Anniversary to zestaw czternastu hitów japońskiej firmy Namco pochodzących z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku.

PCPS2XBOXGBAGCN

Namco Museum Battle Collection
Namco Museum Battle Collection

Zręcznościowe 23 sierpnia 2005

Kolejna składanka kilkunastu najciekawszych klasycznych gier Namco, tym razem w kieszonkowym wydaniu. Co ciekawe, autorzy Battle Collection przygotowali wiele ciekawych zmian, obejmujących między innymi jakość zastosowanej grafiki.

PSP

Namco Museum (2001)
Namco Museum (2001)

Zręcznościowe 10 czerwca 2001

Kolejny zestaw klasycznych gier od Namco. Tym razem możemy liczyć na takie tytuły jak Pac-Man, Galaxian, Dig Dug, czy Pole Position. Ponadto niektóre z tych zręcznościówek pojawiają się w lepszej oprawie graficznej.

PS2XBOXGBAGCN